Rüyada dağ görmek ne demek ( İmam nablusi)

Rüyada dağ görmek imam nablusi’ye göre , yüksek bir mevkiye sahip olacağınıza ve çok iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada hem dağlar hem de yüksek tepeler gördüyseniz o zaman şiddetli bir üzüntü yaşayacağınıza , acılara ve işsizliğe delalet eder.

Rüyada bir dağa çıktığınızı gördüyseniz , itibarınızın artacağına , ömrünüzün ise yarısında vefat edeceğinize alamet eder.

Rüyada kendini dağın zirvesinde görmek , gerçek yaşam da istemiş olduğunuz tüm şeylere kavuşacağınıza ve mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada dağların sağa sola yürüdüğünü görmek, insanlar arasında yaşanacak olan kargaşalara işaret eder.

Rüyada bir dağın yandığını gördüyseniz , o bölgede yaşayan önemli birisinin vefat edeceğine delalet eder.

Rüyada dağın üzerine geldiğini görmek , bazı insanlar tarafından taciz edileceğinize alamet eder.

Rüyada dağa tırmanmak , büyük başarılara imza atacağınıza , itibar sahibi olmaya ,

para kazanmaya ve herkes tarafından sevilip sayılmaya yorulur.

Rüyada dağdan düşmek , zenginken bir anda fakir olacağınıza , maddi zorluklarla karşılaşacağınıza ve bu yüzden sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder.

  Rüyada Direksiyon Görmek Ne Demek İslami Tabiri
1 yorum

One thought on “Rüyada dağ görmek ne demek ( İmam nablusi)

  1. Rüyamda bembeyaz kar kaplı bir dağın üstündeyim arkamda 2 yaşlı teyze kızım sana birini bulduk diyorlar bende içimden bunlar bana nasıl birini bulmuşlardır kim bilir diye küçümsüyorum ama içimden.Sonra teyzenin biri bu kişinin doktor olduğunu söylüyor.Aynı ruyada geçiş yapıp bir kız bebeğin cenaze namazını kılıyordum benden başka kimse yoktu cenazede.Namazda Fatiha ve İhlas Surelerini okudum./(Bayanım ve bekarım)Şimdiden Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.