Rüyada Yün Görmek

Rüyada Yün Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Yün Görmek, hayırlı şeylerin habercisidir. Bu kişinin hayatındaki her şeyin, yediği ekmeğe kadar hakkı olduğunu, elde ettiği bütün kazançlarının temiz ve oyunla olmadığını, bütün gücüyle bunları çalışıp kazandığını bildirir. Rüyada yün çırpmak, rüyayı gören her kimsenin bedeni bu yünlerle sarılmışsa, mal varlığının ve yediklerinin miktarı çoğalacaktır.

Rüyada yün çorap görmek ve yünlü elbiseler giymek ise üzerinde tam durmadıysa kazançların kaybedilmesine ve sefalet içerisine girileceğini gösterir. Rüyada yün yastık görmek ve yün malzemeli alet edevatlar görmek ise mesut bir ailenin varlığına ve hayırlı bir eşe yorumlanır. Rüyada yün görmek ister giyilsin isterse görülsün ya da başka bir şekilde vuku bulsun, dünya alemine ve mal varlığına işaret eder.

Rüyada yün eğirmek ve yün kazak görmek, üstüne kaba bir duruşu olan yünlü bir şey giyilmesi keder anlamına gelir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; bu kişi rüyasında yün kıyafet giymiş bir adam görüyorsa, bu değeri yüksek ve heybeti büyük varlığa delalet eder.

Rüyada yün ile uğraşmak, bazı zamanlarda ise gümüş anlamı taşımaktadır. Bir başka alim olan Kirmani (r.a) buyurmuştur ki; deve yünü görmek demek hayırlı bir mülkle yorumlanır. Eğer bu yün ile bir şeyin içerisini dolduruyorsanız bu evlilik demektir.

Rüyada Yün Görmek ihya

Rüyada yün görmek ihya, caiz mala, caiz bir kazanca işarettir. Rüyasında deve yünü gören kimse, caiz bir kazanca kavuşur ve caiz bol rızıkla rızıklanır, biçiminde deyim olunur.

  • Vücudunda yün bittiğini görmek, malının ve parasının artmasına, zenginliğinin yükselmesine işaretle deyim olunur.
  • Rüyasında yünü yahut yünleri yaktığını görmek, elindeki malını yahut parasını kaybetmeye, zarar edeceğine işarettir.
  • Rüyasında iplik durumuna gelmiş yün görmek, hayırlı bir mal yahut hayırlı bir paraya, kavuşmaya yahut kavuşacağına işaretle deyim olunur.
  • Rüyasında yapağı halindeki yünü görmek, pak ve caiz bir mala kavuşmaya işarettir biçiminde yorumlanır.
  • Rüyasında yastık yahut yatağa yün doldurduğunu görmek, evliliğe, yani düş sahibi bekar şayet, evleneceğine işarettir.
  • Bir kimse, Rüyasında deve yünü görse, mirasa kavuşacağına işaretle yorumlanır.

Rüyada Yün Yıkamak

Rüyada yün yıkamak ve bu yününün kirlerinden arınıp güzel kokulara vesile olması uğurlu bir durumdur. Çünkü temiz bir yünün tekabül ettiği şey şans ve zenginliktir.

Rüyada Yün Almak

Rüyada yün almak ne anlama gelir merak edenler için, zenginliğiyle tanınmış bir kadının çıkar sunacağına ve rüya malikinin de bundan faydalanacağına tabir edilir. Eğer bu alma işlemi çalma sonucu gerçekleşmişse, helal olmayan bir durumun vuku bulduğu anlatılır.

Rüyada Yün Satmak

Rüyada yün satmak yorumu iki farklı açıdan yapılır. Hava koşullarının bütün olumsuzluğuna rağmen bu kişi yün satmaya devam ediyorsa işsizliğinin sonlanacağına; havanın bütün güzelliğiyle yününü satmaya çalışan kişi içinse keder anlamına gelir.

Rüyada Yün Çırpmak

Rüyada yün çırpmak ve ardından bunları doldurmak hayırlı bir rüyadır. Evlilik zamanındaki kimsenin, karşılaşacağı iyi bir kısmetin habercisi niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Yün Sermek

Rüyada yün sermek rüyanın sahibinin, zor zamanlarının geldiğine bu nedenle çok mutsuzluk yaşayacağına tabir edilir. Karmakarışık olan bir sorunun içerisine düşecek olan kişinin, adına leke atılmasına kadar olumsuz olaylar yaşayacağını bildirir.

Rüyada Yün Yatak Görmek

Rüyada yün yatak görmek, kazanılan paraların hepsinin sonuna kadar hak yoluyla elde edildiğini ve helallik içerisinde kişinin her zaman hayatının güzel geçeceği şeklinde yorumlanır. Güzel bir evlilik hayatının bütün anlamlarını barındıran bir karı koca hayatı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yün Yastık Görmek

Rüyada yün yastık görmek anlamına göre, kişinin beklediği hayırlı kısmetin artık karşısına çıkacağına yorulur.

Rüyada Koyun Yünü Görmek

Rüyada koyun yünü görmek çoğunlukla maddi açıdan yorumlanır. Ne kadar çok koyun yünü görülüyorsa gelirde o ölçüde artacaktır.

Rüyada Zürafa Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu