Rüyada Zürafa Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Zürafa görmek, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Rüyada görülen zürafa, düşmanlara karşı kazanılacak zaferi, sorunların üzerinden tek başına gelinebileceğine işaret eder. Rüyada zürafa saldırısı görmek ise, çok güzel ve karlı bir yolculuğa çıkılacağına işaret eder. Rüyada zürafa başı ve boynu görmek ise, iyi niyetli ve sizin iyiliğinizi isteyen bir arkadaşa delalet eder.

Rüyada zürafa görmek, bazı tabircilere göre rüyayı gören kimsenin çevresinde bulunan uzun boylu kişilere yorumlanır. Maddi zarar görmeye, bebek sahibi olmak isteyen birine, anlamsız ve tuhaf sözler duymaya, asi, dik başlı, inatçı ve kendi bildiğini okuyan kişilere yorumlanır.

Zürafa görmek, çok şey bildiğini sanan, inatçı, dik başlı kişi yüzünden üzülmeye ve yıpranmaya işarettir. Hayır getirmeyen bir kişi olduğu düşünülür. Bazı tabircilere göre ise, zürafa görmek başarı elde etmek, zafer kazanmak, mutlu olmakla tabir edilir.

Rüyada Zürafa Görmek İslami

İslam alimlerinden Cabir-ül-Magribi (r.a) ‘a göre, rüyada zürafa görmenin garip haberlere, geçim ve mal hakkında afet yaşanacağına delalet ettiğine delalet eder.

Rüyada Zürafa Görmek Diyanet

Rüyada zürafa görmek rüya tabirlerinde farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada zürafa görmek diyanet açıklamasında zafer anlamına gelmektedir. Düşmanlara karşı alınacak bir zafer ile rüya sahibi hak ettiği saygıyı görecektir. Kişinin ne kadar güçlü olduğunu ve tek başına zorluklarla mücadele edeceğine delalet edilir. Rüyada zürafa görmek kişinin zorlu süreçlerin sonunda karlı çıkacağına işaret eder.

Rüyada Zürafa Görmek İhya

Rüyada Zürafa Görmek İhya

Rüyada zürafanın görülmesi mala işaret eder. Rüya sahibi için bereketli bir dönem başlayacağına inanılır. Bunun yanında bebek bekleyen kadınların gebe kalmasına da işaret edilir. Rüyada zürafa görmek ihya da rahat ve kolay bir yaşama işaret eder. Ancak bu haberlerin tuhaf ve değişik olacağı yorumlanmaktadır. Bunun yanında kocasına itaat etmeyen, saygı göstermeyen kadına işaret eder.

Rüyada Zürafanın Kovaladığını Görmek

Rüyada zürafanın kovaladığını görmek, rüya sahibinin küs olduğu eski bir arkadaşı ile barışacağı anlamına gelir. Bununla birlikte uzun süredir görmediği bir kişi ile bir yerde rastlantı sonucu karşılaşacağına ve bu kişi ile bir ilişkiye başlayacağına işaret edilir. Rüyada zürafa kovaladığını görmek eski sevgilinin barışma umudu taşıması ve bunun için bir adım atmaya karar verdiği de yorumlar arasındadır. Eğer rüya sahibinin bir sevgilisi varsa bu sevgili ile kavga edileceğine ve dikkatli olunması gerektiğine de delalet eder.

Rüyada Zürafa Kesmek

Rüyada zürafa kesmek, İş yerinde sizi çekemedikleri için bazı sorunlar yaşanabileceğine işaret eder. Hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalışan kişinin çok zorluk çekeceğine, kısmetinin azalacağına işaret eder. Hayırlı bir haber alıp çok sevinmeye delalettir. Başka bir yorumcuya göre de, geleceğe yönelik yatırımlar yapmaya, geçim sıkıntısının azalacağına, evine bereket geleceğine, geniş ve bol rızk kazanılacağına delalettir.

Rüyada Zürafa Sevmek

Rüyada Zürafa Sevmek

Rüyada zürafa sevmek, uzun ve zor bir yolculuğa fakat bu uzun ve zor yolculuğun sonunda mutluluk yaşanacağına işaret eder. Maddi ve manevi sıkıntılar yaşanmasına, eldeki her şeyi kaybetmeye, başka işlerle uğraşılıp yaşam koşullarının iyileştirileceğine delalettir.

Rüyada Evde Zürafa Görmek

Rüyada evde zürafa görmek, iş hayatında maddi kazançlar olacağına, kuruntu ve korkulardan kurtulmaya, geçim derdi olmadan yaşamaya işaret eder.

Rüyada Zürafa Beslemek

Rüyada zürafa beslemek, bu rüyayı gören kişinin, emeklerinin karşılığını alacağına, ticaret hayatına girmeye, mesleğinde en iyisi olacağına, başarılarıyla herkesin imrendiği bir kişi olunacağına delalet eder. Rüyada suyun içinde zürafa görmek, sevilen bir yakının evleneceği haberinin alınmasına ve bu haberden duyulacak şaşkınlığa işaret eder. Rüyasında zürafa beslediğini gören kimse, zorlu bir çalışmanın ardından uykusuz ve yorgunlukla geçirdiği günlerin karşılığını alacak, ilerleyen yaşamında sahip oldukları bugün çektiklerine değecektir.

Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada Zürafa Öldürmek

Rüyada zürafa öldürmek, sosyal yaşamda sıkıntılar yaşanacağına, birbirine ihanet eden eşlerin boşanmasına delalettir. Bir başka yorumcuya göre ise, rüyada zürafanın doğum yapması, sözlerin tutulmasına, gülmeye, güvende olmaya, bereketli kazanca, güzel girişimlerde bulunmaya, birikmiş paraya, gönül ilişkilerinde refaha kavuşmaya, içten davranan kişiye, zengin bir arkadaşa yorumlanır. Kimi zaman da Rüya tabircileri tarafından şu şekilde yorumlanır, çaresizliğin ardından gelen çareye, cefanın ardından çekilen refaha, verilen emeklerin karşılık bulmasına, hasret duyulan toplu kazanca delalettir.

Rüyada Zürafa Ölüsü Görmek

Rüyada zürafa görmek hayırlı olduğu gibi zürafa ölüsü görmek de olumlu anlamlara gelir. Uzun zamandır hayal edilen bir işin gerçekleşeceğine delalet edilir. Rüyada zürafa ölüsü görmek kötü bir durumdan sonra refaha erileceğine işaret eder. Rüya sahibinin sevgilisi ile çok mutlu bir hayatlarının olacağı da yorumcular tarafından söylenmektedir. Ancak çiftlerin çok dikkatli olması gerektiği ve birbirleri ile iyi geçinmeye özen gösterilmesi gerektiği de vurgulanmaktadır.

Rüyada Zürafa Kovalaması

Rüyada Zürafa Kovalaması

Rüyada zürafa kovalaması, Her an bir dedikoduya maruz kalınabileceğine ve bu sebeple dikkatli olunması gerektiğine, pişmanlık ve garipliğe aynı zamanda üzüntüye ve bir düşmanın varlığına işaret eder.

Rüyada Zürafaya Binmek

Rüyada zürafaya binmek, mala gelecek zarara, kötü habere işaret eder. Rüyada zürafa avlamak ise, kocasına sadık olmayan kadına, hamile bir kadına işaret eder.

Rüyada Zürafa Kafası Görmek

Rüyada zürafa kafası görmek, hayırlı olanın istenmesine, acı ve sıkıntıların sona ermesine yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise, kişinin bir karardan dolayı beklemediği bir sonuçlar alacağına ve fırsatların en iyi şekilde değerlendirileceğine işaret eder. Rüyada siyah ve pembe zürafa görmek, evli erkek açısından bu rüya, işlerin açılmasına, hayallerin gerçekleşmesine işaret eder. Ayrıca rüyada zürafanın uçtuğunu görmek, kişinin her işinin başarıyla sonuçlanacağına ve bol kazanca, kısa zaman sonra sevilen kişi ile evlenmeye delalet eder.

Rüyada Zürafa Yavrusu Görmek

Rüyada Zürafa Yavrusu Görmek

Rüyada zürafa yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı çocukları olacağına ve çocuklarının başarılarıyla gurur duymaya işarettir. Rüyada yavru zürafa gören kişinin çocukları sayesinde göğsünün kabaracağına ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyasında zürafa yavruları gören kimse, ilerleyen yaşamında hayırlı evlatlara sahip olacak, evlatlarının başarıları karşısında onlarla gurur duyacaktır. Rüya sahibinin o kadar hayırlı ve düzgün evlatları olacak ki evlatlarının yaptıkları sayesinde her daim göğsü kabaracaktır. Zürafa yavrusu çok hayırlı bir rüyadır, bu rüyayı gören eninde sonunda hayra erişecektir.

Rüyada Zürafa İle Konuşmak

Rüyasında bir zürafa ile konuştuğunu gören kimse emek vermeden hiç bir şeye sahip olamayacağını anlamalıdır. Hayatta bir şeylere sahip olabilmek için mutlaka emek vermek gerekir. Hiç emek harcamadan oturduğu yerden bir şey sahibi olunmaz. İnsan bir şeyler kazanabilmek için alın teri dökmek zorundadır.

Rüyada Zürafalar Arasında Olmak

Bir çok zürafalar arasında olduğunu görmek, insanlar arasında saygın bir yere sahip olacaksınız, bilgi ve tecrübe sahibi olmanız ile dostlar arasında sevilen ve sayılan biri olacaksınız. Başarılı işler yapacak ve elde ettiğiniz başarılarınız ön planda olacaktır. Dostlar ve arkadaşlar tarafından aranan ve sevilen bir kişi olacaksınız.

Rüyada Zürafa Sürüsü Görmek

Rüyada Zürafa Sürüsü Görmek

Rüyada zürafa sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin birçok sıkıntı ile karşı karşıya kalacağına, bu kişinin hayatının en kötü dönemi olacağına işaret eder. Büyük alimlere göre, Rüyada zürafa ile konuşmak, umutsuzluğa düşmeden çalışılmasını ve Allah’ a şükredip dua ederek yaşanan sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada 2 Tane Zürafa Görmek

Rüyada zürafa görmenin anlamı olumludur. Birden fazla zürafa görmek ise toplumu simgeler. Toplum içinde edinilecek saygınlığa da işaret eder. Yeni bir iş ya da terfi de birden fazla zürafa görüldüğünde tabirler arasında yer almaktadır. Rüyada 2 tane zürafa görmek toplum içinde, arkadaşlar arasında ön plana çıkmak anlamına gelir. Herkes tarafından sevilen ve başarılı bir kişi olacağına delalet edilir.

Rüyada Zürafanın Size Doğru Gelmesi

Çok güzel günlerin size yaklaşmakta olduğu, sağlıklı ve mutlu günlerin çok yakın olduğu, sıkıntıların biteceği anlamına gelir.

Rüyada Doğum Görmek Ve Sancı Çekmek Ne Demek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu