Rüya TabirleriZ Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Zürafa Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Zürafa görmek, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Rüyada görülen zürafa, düşmanlara karşı kazanılacak zaferi, sorunların üzerinden tek başına gelinebileceğine işaret eder. Rüyada zürafa saldırısı görmek ise, çok güzel ve karlı bir yolculuğa çıkılacağına işaret eder.

Bazı yorumculara göre rüyada zürafaya binmek, mala gelecek zarara, kötü habere işaret eder. Rüyada zürafa avlamak ise, kocasına sadık olmayan kadına, hamile bir kadına işaret eder.

Rüyada zürafa başı ve boynu görmek ise, iyi niyetli ve sizin iyiliğinizi isteyen bir arkadaşa delalet eder.

İslam alimlerinden Cabir-ül-Magribi (r.a) ‘a göre, rüyada zürafa görmenin garip haberlere, geçim ve mal hakkında afet yaşanacağına delalet ettiğine delalet eder.

Rüyada Zürafa Kesmek

Rüyada zürafa kesmek, İş yerinde sizi çekemedikleri için bazı sorunlar yaşanabileceğine işaret eder. Hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalışan kişinin çok zorluk çekeceğine, kısmetinin azalacağına işaret eder. Hayırlı bir haber alıp çok sevinmeye delalettir. Başka bir yorumcuya göre de, geleceğe yönelik yatırımlar yapmaya, geçim sıkıntısının azalacağına, evine bereket geleceğine, geniş ve bol rızk kazanılacağına delalettir.

Rüyada Zürafa Sevmek

Rüyada zürafa sevmek, uzun ve zor bir yolculuğa fakat bu uzun ve zor yolculuğun sonunda mutluluk yaşanacağına işaret eder. Maddi ve manevi sıkıntılar yaşanmasına, eldeki her şeyi kaybetmeye, başka işlerle uğraşılıp yaşam koşullarının iyileştirileceğine delalettir. Bazen de rüyada evde zürafa görmek, iş hayatında maddi kazançlar olacağına, kuruntu ve korkulardan kurtulmaya, geçim derdi olmadan yaşamaya işaret eder.

Rüyada Zürafa Beslemek

Rüyada zürafa beslemek, bu rüyayı gören kişinin, emeklerinin karşılığını alacağına, ticaret hayatına girmeye, mesleğinde en iyisi olacağına, başarılarıyla herkesin imrendiği bir kişi olunacağına delalet eder. Rüyada suyun içinde zürafa görmek, sevilen bir yakının evleneceği haberinin alınmasına ve bu haberden duyulacak şaşkınlığa işaret eder.

Rüyada Zürafa Öldürmek

Rüyada zürafa öldürmek, sosyal yaşamda sıkıntılar yaşanacağına, birbirine ihanet eden eşlerin boşanmasına delalettir. Bir başka yorumcuya göre ise, rüyada zürafanın doğum yapması, sözlerin tutulmasına, gülmeye, güvende olmaya, bereketli kazanca, güzel girişimlerde bulunmaya, birikmiş paraya, gönül ilişkilerinde refaha kavuşmaya, içten davranan kişiye, zengin bir arkadaşa yorumlanır. Kimi zaman da Rüya tabircileri tarafından şu şekilde yorumlanır, çaresizliğin ardından gelen çareye, cefanın ardından çekilen refaha, verilen emeklerin karşılık bulmasına, hasret duyulan toplu kazanca delalettir.

Rüyada Zürafa Kovalaması

Rüyada zürafa kovalaması, Her an bir dedikoduya maruz kalınabileceğine ve bu sebeple dikkatli olunması gerektiğine, pişmanlık ve garipliğe aynı zamanda üzüntüye ve bir düşmanın varlığına işaret eder.

Rüyada Zürafa Kafası Görmek

Rüyada zürafa kafası görmek, hayırlı olanın istenmesine, acı ve sıkıntıların sona ermesine yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise, kişinin bir karardan dolayı beklemediği bir sonuçlar alacağına ve fırsatların en iyi şekilde değerlendirileceğine işaret eder. Rüyada siyah ve pembe zürafa görmek, evli erkek açısından bu rüya, işlerin açılmasına, hayallerin gerçekleşmesine işaret eder. Ayrıca rüyada zürafanın uçtuğunu görmek, kişinin her işinin başarıyla sonuçlanacağına ve bol kazanca, kısa zaman sonra sevilen kişi ile evlenmeye delalet eder.

Rüyada Zürafa Yavrusu Görmek

Rüyada zürafa yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı çocukları olacağına ve çocuklarının başarılarıyla gurur duymaya işarettir. Rüyada yavru zürafa gören kişinin çocukları sayesinde göğsünün kabaracağına ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Zürafa Sürüsü Görmek

Rüyada zürafa sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin birçok sıkıntı ile karşı karşıya kalacağına, bu kişinin hayatının en kötü dönemi olacağına işaret eder. Büyük alimlere göre, Rüyada zürafa ile konuşmak, umutsuzluğa düşmeden çalışılmasını ve Allah’ a şükredip dua ederek yaşanan sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Doğum Görmek Ve Sancı Çekmek Ne Demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu