Rüyada Kalaycı Görmek

Rüyada kalaycı görmek, ünlü Rüya yorumcuları tarafından değişik şekilde yorumlanır. Bazı yorumcular, Rüyada kalaycı görmek, insanların eşyasını süsleyen (ziynet veren) ve onları kendisine çeken bir kimseye benzetmeye işaret eder demiştir.

• Bazı yorumcular ise, Rüyada kalaycı görmek, hile yapan, aldatan, hilekâr bir adama işaret eder. Çünkü, malın ayıbını örterek, eksikliğini gizleyerek, kusurlarını kapayarak müşterilerini aldatan kimseye işaretle yorumlamıştır.

• Bazı yorumcular da, Rüyada kalaycı görmek, iyilik yapan, insanların (halkın) eşyasını temizleyen doğruluk üzere giden ve insanlara yardımcı olan bir kimseye işaretle yorumlamışlardır.

Rüyada Kalay Görmek

Rüyada görülen kalay, mala kavuşmak ve murada ermek, ferah ve sevinç gibi güzel şeylere işaretle yorumlanır.

• Rüyasında kalay gören kimse, dilek ve muradına kavuşur, mal ve mülk sahibi olur, ferahlığa ve sevince kavuşur, şeklinde tabir olunur.

Muradına kavuşmak, istek ve dileğine ermek, sevince, mutluluğa ulaşmak, ferah bir hayata mazhar olmak, mal ve mülke kavuşup darlıktan kurtulmak insanın dünyada isteyebileceği güzelliklerin başında gelir.

Bu tabir erimemiş kalaya, donuk, kalıp halinde sert cisim halindeki kalayın yorumudur.

• Rüyasında kalay eritmek, erittiğini görmek, pek iyiye yorulmaz. Halkın diline düşmek, düşmanlık görmek, düşmanlıkla karşılaşmak gibi, sevilmeyen şeylere işaret eder.

Yoldaşlık

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu