Rüyada Gece ve Gündüz Görmek Nedir?

Rüyada gece ve gündüz görmek , rüyayı gören kişinin bir konuya karşı çok üzgün olduğuna , dertli olaylarla karşılaşacağına ve bu yüzden moralinin çok bozuk olacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra hane içerisinde huzursuzlukların yaşayacağına , yakınlarınızdan birisinin hasta olacağına , hem iş hem de aile yaşantınızda büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder. Yani bu rüya genel olarak pek hayırlara yorumlanmaz ve kişi için olumsuzluk olarak yorumlanır.

Rüyada Mehtaplı Bir Gece Görmek

Rüyada mehtaplı bir gece gördüyseniz , tam tersi olarak yorumlanır. Yani rüyayı gören kişinin çok mutlu ve huzurlu olacağına , karanlıktan çıkıp aydınlığa kavuşacağına , yakın zaman içerisinde tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulup feraha kavuşacağına alamet eder. Bunun haricinde eğer borcunuz varsa onları en kısa zamanda ödeyeceğinize yorulur.

Rüyada Gece Yürümek

Rüyada gece vakti yürüdüğünüzü gördüyseniz , her konuda çok başarılı olduğunuza , tüm sıkıntıların üstesinden geldiğinize, hem ahlaklı hem de dürüst birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından çok sevilen birisi olduğunuza işaret eder. Bunun yanı sıra sıkıntılardan kurtulmak için elinizden geleni yaptığınıza yorulur.

Rüyada Gündüz Görmek

Rüyada gündüz görmek genel olarak hayırlı ve güzel olan şeylere yorumlanır. Rüyayı gören kişi hem maddi hem de manevi sıkıntılarını geride bırakır , hayatındaki sorunları çözmek için elinden geleni yapar.

Rüyada Gece Görmek

Rüyada görülen gece, işsizliğe ve boş gezmeye işarettir. Bir kimse rüyasında vaktin gece olduğunu görmesi, rüyayı gören bu kimsenin geçim sıkıntısı çektiğine işaret eder.

• Rüyada karanlık bir gecede olduğunu gören kimsenin, bu rüyası, üzüntü ve kedere işaret şeklinde yorumlanır.

Rüyada Gece Görmek îbn-i Şirin yorumu:

Rüyada karanlık bir gecede olduğunu görmek, rüya sahibi kişinin geçim darlığına düşeceğine veya geçim sıkıntısı çektiğine işarettir. Bu yorum, gecede aym olmadığı, ay ışığının bulunmadığı zaman görülen rüyanın yorumudur.

Rüyada Gece Görmek Cafer-i Sadık yorumu:

Rüyada karanlık bir gece görmek beş şekilde yorumlanır.

1. Küfür,

2. Hayret,

3. Geçimde ve dünya işlerinde zorluk ve güçlükle karşılaşmak,

4. Bedbahtlık, talihsizlik gibi şeylere işaret,

5. Günah ve dalâlete düşmek gibi olumsuzluklara işarettir.

 

Rüyada Firuze Taşı Görmek

 

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu