Rüyada Karnabahar Görmek

Rüyada Karnabahar Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada karnabahar görmek farklı rüya tabircileri tarafından farklı şekillerde yorumlanır. Görülen rüya karnabahar mevsimindeyse farklı yorumlanmalı, pişmişse farklı yorumlanmalıdır. Haberci olarak hayatımızda önemli bir yere sahip olan rüyalar, çeşitli sembollerle anlam bulurlar. İmamı Caferi-i Sağdık Hz. bir yorumunda; rüyasında karnabahar gören kişinin maddi anlamda refaha ereceğinin müjdesini vermiştir.

Rüyada Karnabahar

Kış mevsiminde rüyada karnabahar görmek, uzun zamandır beklenen tahsilatın kısa vadede ele geçeceğinin habercisidir. Hayırlı ve güzel rüyalar içinde sayılan taze sebze alışverişi, önemli bir gelir ve mala işarettir. Rüya sahibi zorluk yaşamadan ektiğini biçer ve eline beklediği para geçer. İmam Nablusi Hz. yaptığı bir rüyada tabirinde; kişinin zorlandığı işlerin hemen yoluna gireceğine, zorlukların ömür boyu aşılacağına ve maddi açıdan rahat bir hayata işaret etmiştir.

Rüyada Karnabahar Görmek İhya

Rüyada Karnabahar Görmek İhya, başkalarında bulunan alacaklarınızı öğrenim edeceğinizle yorumlanmıştır. Karnabahar, yeni arkadaşlar edinileceğine işarettir. Mevsiminde Karnabahar görmek, asillik sahibi kıymetli bir bayan yardımıyla elde edilecek bir menfaate işarettir denilmiştir.

• Mevsimsiz Karnabahar görmek ve yemek, pek iyi değildir. Üzüntü ve kedere işarettir. Bir diğer yoruma göre şayet, yalana ve belaya işarettir denilmiştir.

Rüyada Karnabahar Görmek İhya

Rüyada Karnabahar Görmek Diyanet

Diyanet tabirine göre rüyasında karnabahar yediğini gören kişi taşıyamayacağı ağır bir yükün altına girecektir. Bu yük rüya sahibinin yıpranacağına, çile dolduracağına ve çok alın teri dökerek hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Sert mizaçlı bu kişi aslında pamuktan bir kalbe sahiptir.      

Rüyada Karnabahar Görmek Nedir?

İmamı Gazali Hz. rüya tabiri yaparken görülen karnabaharın pişmiş mi çiğ mi olduğunu sorardı. Rüyada pişmiş karnabahar görmek çiğ karnabahar satın almak, görmek veya pişirmekten daha hayırlıdır. Hayali kurulan başarılar pek yakındadır. Aldığı karnabaharı pişirerek yediğini gören kişi;

  • İşinde hedeflediği başarıya ulaşır,
  • Para ve mülk sahibi olur,
  • Helal yoldan yüklü kazanç elde eder,
  • Ailesi huzur bulur ve
  • Gelecek günlerde yaşanılan zorluklar sona erer.

Rüyada mevsimsiz zamanda karnabahar pişirmek ise kedere, yalana ve belaya işarettir.  

Rüyada Karnabahar Görmek Ne Demek?

Rüyada karnabahar görmek demek iş hayatında kolaylıktır. İbn-i Sirin Hz.’nin yaptığı bir tabirde rüyada karnabahar; aile içi saadetin, mutluluk, rızkı ve sevincin habercisidir. Hikmet sahibi insanlarla tanışmaya vesile olacak karşılaşmanın kısa vadede gerçek olacağının müjdecisidir. Maddi anlamda beklediği refaha erişecek olan rüya sahibi, bu vesileyle hayırlı dostluklar kuracaktır.

Rüyada Karnabahar Yemek

Rüyada Karnabahar Yemek

Rüyasında pazardan aldığı karnabaharı pişirip yemek yeni bir işe başlanacağının habercisidir. Kişi, bu işten büyük paralar kazanacak ve elde ettiği parayla yakın çevresine de umut olacaktır. Bir süredir yaşanan hastalığa deva bulunacak, sağlıklı günlerde pek çok hayırlı işin ilk adımları atılacaktır.

• Rüyada pişmiş Karnabahar görmek daha hoş yorumlara işaret eder. Yani pişmiş Karnabahar görmek, ham karnabahar görmekten daha iyidir denilmiştir.

Rüyada Çiğ Karnabahar Görmek

Rüyada çiğ karnabahar gören kişi atacağı her adıma dikkat etmeli, vereceği kararları bir kez daha gözden geçirmelidir. Kısa sürede kazanılan mal ve mülk düşüncesiz bir hamleyle kaybedilebilir. Önüne çıkacak zorlu yokuştan başarıyla çıkmak isteyecek olan kişiler aile büyüklerinin uyarılarını dikkate almalıdır.

Rüyada Karnabahar Satın Almak

Rüya tabiri yaparken detaylara önem vermek gerekir. Rüyasında karnabahar satın alan kişi hakkı olan bir şeye kavuşacaktır. Bu bir mülk ya da miras olarak yorumlanır. Şansı kısa vadede açılacak olan kişi ticari hayatında başarılar elde eder ve karşısına çıkacak hayırlı kişiyle birlik olup kendini ispat eder.

Rüyada Karnabahar Yıkamak

İçinde su olan rüyalar hayırlara vesiledir. Musluk altında akan suda karnabahar yıkadığını gören kişinin imkânları düzelir, eline önemli bir fırsat geçer. Aile içine yansıyacak huzur sayesinde güzel günler gelecektir.

Rüyada Karnabahar Toplamak

Rüyada karnabahar tarlasından ürün toplamak maddi ve manevi anlamda güce işaret eder. Bolluk ve berekete kavuşacak olan rüya sahibi, özel yaşamında da kalıcı saadeti bulur. Rahatlığa ve sakin bir hayata kavuşacak olan kişi yakın çevresini de koruması altına alacaktır.  

Rüyada Çürük Karnabahar Görmek

Rüyada çürük karnabahar görmek mevsimsiz sebze görmek gibi pek hayırlı değildir. Cabir ül Magribi Hz. bir sohbette rüyada çürük karnabahar görmenin yalana, belaya ve huzursuzluğa işaret ettiğini belirtmiştir. Kişi gireceği yeni ortamda karşılık göremeyecek ve dışlanacaktır.

Rüyada Haşlanmış Karnabahar Görmek

Güzel haberlerin müjdecisi olan rüyada haşlanmış karnabahar görmek aynı zamanda aile içinde yaşanacak keyifli günlere yorumlanır. Sıkıntı veren olaylar geçecek ve geçmişte yaşananlara dair tüm defterler kapanacaktır.

Rüyada Karnabahar Kızartmak

Rüyada Karnabahar Kızartmak

Bu rüyayı gören kişinin eli bollaşacak, rızkı artacak ve beklediği müjdeli haberler peş peşe gelecektir. Rüyasında karnabahar kızartan kişi alım gücüne, bolluğa ve geçim kolaylığına sahip olur. Rüya tabircileri ve âlimler kişinin her ne rüya görürse görsün hayırlara yorması gerektiğinin altını çizmiş, görülen rüyanın hava aydınlıkken anlatılmasının daha doğru olacağının önemine vurgu yapmıştır.

• Rüyada yumurta ile terbiye edilmiş Karnabahar görmek, kadınlar, yönünden gelecek mala ve onların malından yemek ve yararlanma etmekle yorumlanır denilmiştir.

Rüyada Terlik Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu