Rüyada Varil Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir ( İslami)

Rüyada varil görmek , rüyayı gören kişi hayattaki her şeye sahip olmak için hem kendisini hem de hayat şartlarını zorladığına ama ne yaparsa yapsın aramış olduğu mutluluğu hiç bulamayacağına işaret eder.

Elinde bulunan nimetlere ve sahip olmuş olduğu şeylere şükretmek yerine her şeyin daha fazlasını isteyerek en sonunda elindeki mallarını kaybedip yapayalnız kalacağına ,

yoksullara ve yardıma muhtaç olan kişilere el uzatmayarak bencil davranacağına , herkes tarafından dışlanacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra kişi herkese üstten bakacağına ve parası ile her şeyi satın alacağına fakat yanında kimseyi bulamayacağına yorulur.

Aşırı cimriliği ve aç gözlülüğü yüzünden hiçbir zaman dostu olmayacağına alamet eder.

Rüyada Varil Satın Almak

Rüyada varil satın aldığınızı gördüyseniz , eğer gerçek yaşam da ticaretle uğraşıyorsanız kısa süre içerisinde bir görüşme yapacağınıza ve tanışacağınız yeni insanlar ile anlaşıp güzel iş yapacağınıza , kazancınızı arttıracağınıza işaret eder. Hem iyi hem de kar getiren işlerde bulunup hayatınızın çok renkli olacağına delalet eder.

Rüyada Varil Boyamak

Rüyada varil boyadığınızı gördüyseniz , çalışmış olduğunuz işten çıkıp yeni bir işe gireceğinize ama bu işte çok mutlu olmayacağınıza alamet eder.

Eğer yeşile boyadığınızı gördüyseniz , hayır işlerine gireceğinize ve elinizdeki imkanlar ile yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize ve o kişilerden hayır duaları alacağınıza yorulur.

Varili maviye boyadığınızı gördüyseniz , umut verici gelişmelerin yaşanacağına ve muradınıza ereceğinize işaret eder.

Rüyada Bal Kabağı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu