Rüyada Kıyma Görmek İslami Analizi

Rüyada Kıyma Görmek

Rüyada kıyma görmek , kıymanın görüntüsüne ve şekline göre farklı bir şekilde yorumlanır.

Eğer rüyada taze çekilmiş ve güzel kıyma gördüyseniz o zaman güzel işlere gireceğinize , güzel kararlar alacağınıza ve işlerinizin artık yolunda gideceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra işleriniz iyiye gittiği için yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize ve hastaysanız kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza yorulur.

Eğer rüyada görmüş olduğunuz kıymanın görüntüsü pek iyi değilse o zaman hoşunuza gitmeyecek sorunlarla karşılaşacağınıza , beklemediğiniz bir kişi tarafından yarı yolda bırakılacağınıza ve kandırılacağınıza alamet eder.

Kişi bu dönemde iş hayatıyla ilgili bir sıkıntıya girebilir.

Rüyada güzel kıyma görmek , güzel bir habere , çirkin kıyma ise ; kötü haberlere delalet eder. Yani rüyada görmüş olduğunuz kıymanın görüntüsü çok önemlidir.

Rüyada Kıyma Almak

Rüyada kıyma satın aldığınızı gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da büyük bir yatırım yapacağınıza , güzel kazançlar elde edeceğinize ve bu yapacağınız yatırımlar ile çok iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Almış olduğunuz kıymanın görüntüsü çok iyi değilse o zaman iş hayatınızda sorunlar yaşayacağınıza , alacağınız kararlar ile maddi olarak büyük kayıplar yaşayacağınıza ve bu nedenle ailevi hayatınızda olumsuzluklarla karşılaşacağınıza yorulur.

Alacağınız kararlar sağlık durumunuzu çok yakından etkilemektedir.

Eğer atacağınız adımlara dikkat ederseniz o zaman iyi sonuçlar alırsınız fakat sağlam adımlar atmazsanız o zaman kötü sonuçlar alırsınız.

  Rüyada Kangren Görmek ve Olmak Ne Anlama Gelir?
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Kıyma Görmek İslami Analizi

  1. Rüyamda kıyma satın alıyorum birazda fazla alıyordum kıymanın içinde yağ fazla vardı satıcıya yağı çıkarmasını söylüyordum oda çıkarıyordu kıymanın fiyatı ucuz olduğu için biraz tereddütlüydüm ama satan kişiyi tanıdığım için güvenip aldım lütfen bana ne anlama geldiğini yazar mısınız

  2. Rüyamda kiyma alıyorum kıyma paketten taşıyor toplayamıyorum yere düşüyor bir kısmı rengi çok güzel kırmızı yere düşeni almak istiyorum altı kirlendi diye vaz geçiyorum. O kadar fazla ki kucağımda kagit insan tasiyor

  3. Rüyamda buzluktan kıyma çıkartıyorum fakat bu kıyma etin dolapta olduğunu unutmuşum şaşırıyorum iki tane biri biraz koyu digeri daha açık renkte yorumlar misiniz lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.