Rüyada Yaşlı Kadını Hamile Görmek Neye Yorumlanır?

Rüyada yaşlı kadını hamile görmek, eğer görmüş olduğunuz kişiyi gerçekte tanıyorsanız o zaman kısa zaman içerisinde hayırlı bir haber alacağınıza ve alacağınız bu haber ile çok mutlu olacağınıza,

maddi olarak çok rahatlayacağınıza , yüzünüzün her zaman güleceğine , iyi bir konuma geleceğinize ve iş konusunda yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize,

borçlarınızı ödeyip hem maddi hem de manevi olarak rahata ereceğinize ve her zaman olumlu şeylerle karşılaşacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra rüyayı gören kişi kadınsa ve evli değilse o zaman , açık sözlü olan , koruyucu bir erkek ile evlenip çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Tecrübeli olan insanlarla iş kuracağınıza , bu kişilerle beraber bir işe gireceğinize ve becerikli olan insanlardan dualar alacağınıza alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre Rüyada Yaşlı Kadını Hamile Görmek, terbiyesiz ve adaletsiz olan insanlardan uzak durmanız gerektiğine , her zaman tecrübeli insanlarla beraberlik kurmanız gerektiğine işaret eder.

Bu rüya genel olarak bazı yorumculara göre kıtlık olarak yorumlanırken bazılarına da hem işsizlik hem de korkaklık olarak yorulur.

Fakat genel olarak rüyayı gören kişi erkek olsun kadın olsun hiç fark etmez bu rüya her zaman iyiye ve hayra yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin sıkıntılardan kurtulacağına , rahata kavuşacağına , her konuda çok başarılı olacağına, bekar bir kızsa işte başarılı olup mevki olarak yükseleceğine, eğer rüyayı gören kişi evli bir kadınsa çok sevineceği bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Aşık Olmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Rüyamda kaynanamın hamile olduğunu bende hamileydim ama o yaşlı nasıl doğum yapacak diye telaş ediyordum böyle
    gördüm ama bir hafta sonra eşimi kaybeddim yukardaki rüya tabiri yanlis herşeyim alt üst oldu bana kalan birsuru borç çocuk yaşlı anne ve görmeyen bir görümce artı birde iftiralarardi arkasikesilmiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu