Rüyada Limon Görmek

Rüyada Limon Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada limon görmek , gerçek yaşamda yapacağınız bir husustan dolayı tenkit edileceğinize işaret eder. Rüyada görülen limon genel olarak iyiye yorumlanır fakat limonun yeşili sarısından daha hayırlıdır. Rüyada limon yediğinizi gördüyseniz , bir takım sorunlarla karşı karşıya kalıp büyük hayal kırıklığına uğrayacağınıza , etrafınızda kıskanç insanların olduğuna yorulur. Rüyada ekşi limon yediğinizi gördüyseniz , size uzatılacak olan bir dost elini geri çevireceğinize , küslüğe ve kırgınlığa alamet eder.

Rüyada limonlu çay içtiğinizi gördüyseniz , maddi zorluklar yaşayacağınıza , fakat birisinden yardım alıp her zorluğun üstesinden geleceğinize işaret eder. Rüyada limon dilimi gördüyseniz , hem malınızı hem de paranızı paylaşacağınıza , iyi niyetli ve cömert birisi olup yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize yorulur.

Rüyada limon suyu gördüyseniz , kendinize çok inanan ve güvenen birisi olduğunuz için karşınıza çıkacak olan tüm zorlukların üstesinden geleceğinize , hem güç hem de kuvvet sahibi olacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada Limon Görmek İhya

Rüyada limon görmek ihya, işlerinizde karışıklıkların bulunduğuna işaretle yorumlanır. Rüyada limon görmek, hastalığa da işaret eder, çünkü rengi sarıdır. Eğer yeşil limon görürsen kedere düşeceğinize yorumlanır. Rüya sahibi gördüğü bu yeşil limonu yemezse, kederinin hafif olacağına işarettir denmiştir. Limon görmek, tadı sebebiyle de sıkıntıya işarettir. Çünkü ekşidir demişlerdir.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek, güzel sözler ve güzel sevindirici haberler alacağınıza işaretle tabir olunur. Bazı yorumculara göre ise, limon ağacı görmek, huysuz ve asık suratlı bir kişiye işaretle tabir olunur denmiştir. Bazı yoruma göre ise, hayırsız ve hastalıklı bir kişiye işaret eder demişlerdir. Rüyada görülen tatlı limon portakalın yorumu gibi yorumlanır. Helâl mala da işaret eder denmiştir. Bazı yorumculara göre ise, limon ağacı, insanlara faydalı ve yararlı olan bir adama işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

  • Bazı tabir ve yorumcular ise, limon ağacı görmek, zengin ve hayır yapmakla meşhur (ünlü) ve fakat fikirleri doğru düzgün olmayan bir kadına işaretle yorumlamışlardır.

Rüyada limon ağacı görmek , rüyayı gören kişinin sözünde durmayacağına , hiçbir kişiye faydası olmayacağına ve ciddiyetsiz birisi olduğuna delalet eder.

Rüyada görülen limon ağacı, halka (insanlara) faydası çok olan, yardımı çok yapan bir adama işaret eder.

Rüyada Limonata Görmek

Limonata görmek, çoktandır çektiğiniz sıkıntıların yakında sona ereceğine ve ferahlık günlerin başlayacağına işaretle tabir olunur. Rüyada limonata içtiğini görmek, beklemediği bir yerden hayırlı ve sevinçli bir haber alacağına işaret eder. Rüyada limonata içtiğinizi gördüyseniz , bedeninizin temizlenmesi gerektiğini bildiren rüyalardan birisidir.

 

Rüyada Ağaç Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu