Rüyada limon görmek diyanet ve İslami yorumu

Rüyada limon görmek , gerçek yaşamda yapacağınız bir husustan dolayı tenkit edileceğinize işaret eder. Rüyada görülen limon genel olarak iyiye yorumlanır fakat limonun yeşili sarısından daha hayırlıdır.

Rüyada limon yediğinizi gördüyseniz , bir takım sorunlarla karşı karşıya kalıp büyük hayal kırıklığına uğrayacağınıza , etrafınızda kıskanç insanların olduğuna yorulur.

Rüyada limonata içtiğinizi gördüyseniz , bedeninizin temizlenmesi gerektiğini bildiren rüyalardan birisidir.

Rüyada ekşi limon yediğinizi gördüyseniz , size uzatılacak olan bir dost elini geri çevireceğinize , küslüğe ve kırgınlığa alamet eder.

Rüyada limon ağacı görmek , rüyayı gören kişinin sözünde durmayacağına , hiçbir kişiye faydası olmayacağına ve ciddiyetsiz birisi olduğuna delalet eder.

Rüyada limonlu çay içtiğinizi gördüyseniz , maddi zorluklar yaşayacağınıza , fakat birisinden yardım alıp her zorluğun üstesinden geleceğinize işaret eder.

Rüyada limon dilimi gördüyseniz , hem malınızı hem de paranızı paylaşacağınıza , iyi niyetli ve cömert birisi olup yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize yorulur.

Rüyada limon suyu gördüyseniz , kendinize çok inanan ve güvenen birisi olduğunuz için karşınıza çıkacak olan tüm zorlukların üstesinden geleceğinize , hem güç hem de kuvvet sahibi olacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

  Rüyada Labirent Görmek Ne Demek? İslami Tabiri
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.