Rüyada Bal Kabağı Görmek Almak ve Yemek Ne Demek?

Rüyada bal kabağı görmek , rüyayı gören kişinin olumsuz zamanlar geçireceğine ve bu dönemde kişi her zaman sevmiş olduğu kişilerin yanında olacaktır.

Hatta kişi bu sorunlardan kurtulmak için yakınlarından yardım alacaktır.

Bunun yanı sıra kişi sevmiş olduğu bir kişinin derdine ortak olacağına , çözüm bulmak için elinden geleni yapacağına işaret eder.

Yani rüya sahibi kimin derdi varsa o kişiye her zaman yardım edecek , çözüm yolu bulmak için elinden geleni yapacaktır ve en sonunda kazançlı taraf siz olacaksınız.

Başka rivayete göre , hayatınızla ilgili hiç beklemediğiniz bir şansla karşı karşıya geleceğinize ve önünüze çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Rüyada Bal Kabağı Almak

Rüyada bal kabağı aldığınızı gördüyseniz , haber beklemiş olduğunuz bir yerden haber gelmeyince umudunuzu keseceksiniz fakat bir kişiye gelecek olan müjdeli haber ile yüzünüzün çok güleceğine , şansınızın her zaman yaver gideceğine ve kısmetinizin açılacağına delalet eder.

Aynı zaman da alacağınız bu müjdeli haber ile ayaklarınızın yerden kesileceğine , mutluluktan havalara uçacağınıza yorulur.

Rüyada Bal kabağı Yemek

Rüyada bal kabağı yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da şansınızın tekrardan döneceğine , hayalini kurmuş olduğunuz şeylere en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza ve hayatınızı düzene sokmak için büyük çaba sarf edeceğinize alamet eder.

Rüyada Kavun Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda şeftali ikram eden birinden canım çok istedi banada verir misin dedim fakat şeftalinin bir kısmı curuktu tamam dedi sonra bana ayıklanmış bir poşet dolusu turuncu bu balkabağı verdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu