Rüyada Serçe Görmek

Rüyada Serçe Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada serçe görmek varlıklı, görgülü, edepli ve makam sahibi bir erkeğe işaret etmektedir. Görgü kurallarına uyan ve nerede nasıl davranması gerektiğini bilen bir kişiye işarettir. Serçe çoğunlukla bir erkeğe işaret etmektedir. Bazı tabirlere göre ise rüyada serçe görmek hayırlı bir erkek evlat sahibi olmaya işaret etmektedir. Bazı yorumlara göre de üstün yeteneklere sahip bir sanatçıya işaret etmektedir. Serçe aileyle, arkadaşlarla ve çocuklarla keyifli vakit geçirmeye de delalet eder. Mutlu haberlerin alınacağı aile meclislerinin işaretidir.

Rüyada Serçe Kuşu Görmek

Rüyada serçe kuşu başarılı, dürüst ve güçlü bir aileden gelen kişiye işarettir. Bu kişinin soyu ve ailesi hem maddi hem de manevi anlamda oldukça güçlüdür. Serçe kuşu rüya sahibinin hayatına bu özelliklere sahip birinin gireceğine delalet eder. Caferi Sadık (r.a) demiştir ki; ‘’ rüyada serçe görmek dokuz kez yorumlanır. İlk yoruma göre rüyayı gören kişi yönetici olacaktır. İkinci yoruma göre ise kişinin saygın bir insan olacağı söylenmektedir. Üçüncüsü valilik, dördüncüsü savcılık, hakimlik ve yargıç gibi adalet makamlarından birine işaret etmektedir. Diğer beş yorum ise hayırlı bir şekilde yorumlanmamaktadır.’’

Rüyada Serçe Görmek İhya

Rüyada serçe görmek ihya, İşlerinde korkusuzluk olacağına işarettir. Bazı yorumcular, rüyada serçe görmeyi, asillik sahibi bir kimseye işaret olarak yorumlamışlardır. Rüyasında bir serçe tuttuğunu gören kimse, bu türlü özellik sahibi asaletli bir kimse ile dostluk eder biçiminde yorumlamışlardır.

• Rüyasında bir kadın serçe bulduğunu yahut satın aldığını gören şahıs, onurlu, asaletli bir hanımla evlenir denilmiştir.

Rüyasında bir serçe yavrusu bulduğunu gören bireyin bir çocuğu olur denmiştir. Elindeki serçe yavrusunun uçtuğunu, bir daha bulamadığını ve geriye de dönmediğini gören bireyin çocuğu ölür denilmiştir.

Rüyada Serçe Görmek İhya

Rüyada Serçe Görmek Diyanet

Diyanete göre rüyada serçe görmek hayırlı bir kısmete işarettir. Bekar bir erkeğin huyu güzel bir kadınla evleneceğine delalet eder. Rüyada serçe yavrusu görmek ise hayırlı bir erkek çocuğa işaret etmektedir. Ayrıca serçe sesi güzel bir kadını da temsil etmektedir.

Rüyada Serçenin Eve Girdiğini Görmek

Rüyasında evine serçe girdiğini gören kişi için hanesine bolluğun ve bereketin geleceğine dair yorum yapılmaktadır. Rüya sahibinin yuvasına mutluluğun, sevincin ve hayırlı haberlerin geleceğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin alacağı güzel bir haber sayesinde ailesinin de çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyada Serçe Yakalamak

Rüyasında serçe yakalayan kişi kalbi iyi bir insanla dostluk kuracaktır. Rüya sahibinin ömrü boyunca güzel hatıralar biriktireceği biriyle arkadaşlık kuracağına delalet eder. Ayrıca kişinin hayatı boyunca güzel yerlere geleceğine ve isteklerine hayırlı bir şekilde ulaşacağına işarettir. Rüyada serçe görmek genel olarak hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Kişinin hayatına girecek güzel insanlara ve kişinin hayatı boyunca güzel işler başaracağına delalet eder.

Rüyada Serçe Sürüsü Görmek

Rüyada serçe sürüsü görmek rüya sahibinin hayatıyla ilgili doğru kararlar veren bir insan olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin çevresindeki insanların kendisine yardım edeceğine işaret eder. Bunun yanı sıra rüya sahibinin hiçbir engele takılmadan iş girişiminde bulunacağına ve bu işin içerisinden başarıyla çıkacağına delalettir.

Rüyada Serçe Sürüsü Görmek

Rüyada Serçe Sürüsü Görmek İhya

Rüyada Serçe Sürüsü Görmek İhya, bir topluluğa önder (başkan) olur biçiminde yorumlanmıştır. Rüyasında serçeler gören kimse, ailesiyle, akrabalarıyla mutluluk dolu günler geçireceğine işarettir denilmiştir.

Rüyada Serçe Beslemek

Rüyasında serçe besleyen kişi hayatındaki bazı olaylar hakkında doğru kararı veremeyeceğine işaret etmektedir. Bunun yanı sıra kişinin malının günden güne artacağına ve işlerinin gün geçtikçe yükseleceğine delalet etmektedir. Hayatı boyunca kimseye muhtaç olmadan yaşamaya ve karşısına hayırlı insanların çıkacağına delalet eder. Bunun yanı sıra rüya sahibinin girişimde bulunduğu işten çok büyük kazançlar elde edeceğinin göstergesidir.

Rüyada Serçe İle Konuşmak

Rüyasında serçeyle konuşan kişi için hayatına hayırlı bir kimsenin gireceği şeklinde yorum yapılmaktadır. Hayatında fazlasıyla deneyimler elde etmiş olgun bir kimsenin rüya sahibine yardımının dokunacağına delalet eder. Rüya sahibinin varsa sıkıntıları, bu sıkıntıların üstesinden geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Serçe Uçurmak

Rüyasında serçe uçuran kişi akrabalarıyla sıkıntı yaşayacağı bir döneme girecektir. Rüya sahibinin akrabalarıyla yaşayacağı büyük sıkıntılardan dolayı araya mesafe koyacağına delalet eder.

Rüyada Serçe Yavrusu Görmek

Rüyada Serçe Yavrusu Görmek

Rüyada serçe yavrusu görmek rüya sahibinin dualarının kabul olacağına işaret etmektedir. Kişinin dileklerinin gerçekleşeceğine ve hayatındaki sıkıntıları atlatmak için büyük emek vereceğine delalet eder. Hayatını yoluna sokacağına ve kazandığı helal kazançlarla ömrünü bereketli bir şekilde geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Serçe Kuşunu Elinde Tutmak

Rüyasında elinde serçe tutan kişi hayatına karşı köklü değişiklikler yapacaktır. Rüya sahibinin ufkunun genişleyeceğine ve aile hayatının da düzene gireceğine delalet eder. Rüya sahibini üzen ve önüne engel koyan her ne varsa bunların her birinin üstesinden geleceğine işarettir. Toplumun seveceği ve saygı duyacağı bir kimse olacağını da göstermektedir. Rüyada serçe görmek rüya sahibinin ruh haline ve rüyayı görme şekline göre farklı tabirlerle yorumlanabilmektedir.

Abdest Nasıl Alınır?

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu