Rüya TabirleriT Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek, birçok şeye rivayet edilebilir. Rüyada tavuk görmek genelde geçici can sıkıntısına rivayet edilse de bu sıkıntıların geçici olacağı dile getirilmiştir. Rüyasında tavuk gören insanların işlerinde bir süredir sıkıntı yaşadığı ancak her şeyin yoluna gireceği anlatılmıştır.

Çeşitli sıkıntılar yaşansa da her şey yeniden düzelecek ve ağaçlar yeniden yeşerecek. Rüyada tavuk görmek, kişilerin göstermiş olduğu gayreti göstermektedir. Gayretini elden bırakmayan insanların mutlu sona elbet ulaşacağı anlatılır. Ufak tefek sorunlar olmuş olsa da rüyasında tavuk gören insanların gayretini hiçbir zaman bırakmamaları gerekmektedir. Olumlu sonuçların yakın zamanda alınacağına delalet eder.

İslamiruyalar.org Sitemizin yazarlarının ve diğer rüya tabirleri kitaplarının öngörülerine göre dizayn edilen Rüyada tavuk görmenin anlamı neymiş öğrenelim?

Rüyada tavuk görmek İmam Nablusi tarafından, aklı kıt güzel bir kadın olarak tabir edilir. Rüyada tavuğu kestiğini veya boğazladığını gören kimse, bir kadının bekaretini giderir. Bir kişi tavuk avladığını görse, kolay elde edilen helal rızka kavuşur.

Rüyada Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Bazen tavuk yetimler için çalışıp çabalayan onlara bakıp kollayan terbiye eden ve onları doyurmak için mücadele eden bir kadın olarak işaret edilir.

Rüyada Beyaz Tavuk Görmek

Rüyada beyaz tavuk görmek, bu rüyayı gören kişinin çok uzun bir süredir konuşmadığı ve görmediği ancak içten içe özlediği kişiyi göreceği ve konuşacağı anlamına gelir. Aralarının çok sıkılaşacağına ve eski dostluklarını yeniden kazanacaklarına ayrıca bir daha asla ayrılmayacakları anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin daha önce yaşadığı bütün kötü günlerin biteceği, kötü alışkanlıkların son bulacağı anlamına gelmektedir. Bütün kötü alışkanlıkların bir kenara bırakılacağı ve sağlıklı bir yaşama sahip olacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada Pişmiş Tavuk Görmek

Rüyada pişmiş tavuk görmek, rüya sahibinin yıllar boyunca vermiş olduğu tüm emeklerin karşılığının alınacağı, sabır ile bütün dileklerinin yerine geleceği anlamına gelmektedir. Rüyada pişmiş tavuk görmek rüya sahibinin çok daha spor ağırlıklı bir yaşam süreceği ve sağlıklı beslenmesi ile hayatının çok daha pozitif olacağı kalan hayatının çok daha mutlu ve huzurlu olacağı yorumlanmıştır.

Rüyada Tavuk Parçası Görmek

Rüyada tavuk parçası görmek, ilerideki hayatınızın çok fazla mal ve mülk içerisinde olacağını gösterir. Rüya sahibinin rüyasında tavuk parçası görmesi kişinin çok fazla çalışacağı ve geleceğini garanti altına alacağını gösterir. Çok çalışarak helal para kazanacağı ve bu parada başkalarının da gözü olabileceğini göstermektedir. Rüya sahibinin daha önceki dikkatinden çok daha fazla dikkatli olması gerekmektedir.

Rüyada Canlı Tavuk Görmek

Rüyada canlı tavuk görmek, Rüya sahibinin rüyasında canlı tavuk görmesi kişinin aşk hayatının çok güzel ilerleyeceği anlamına gelmektedir. Ömür boyu mutluluk ve huzur içinde olacağına delalet eder. Kişinin zor zamanında yanında olacağı dostlarının değerini bilmesi gerekmektedir. Ayrıca aile yaşamının çok daha sıkı bağlarla dolacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Tavuğun Yumurtasını Görmek

Rüyasında tavuğun yumurtasını görmek, kişinin çocuğu olacağı rivayet edilmiştir. Rüyada tavuğun yumurtasını görmek kimi yorumculara göre ise kişinin bir erkek çocuğu olacağı anlamına gelmektedir. Kız çocuğu olan kişilerin ise kızının mutlu mesut bir evlilik yaşantısı süreceği anlatılmıştır. Rüyada Yumurta Görmek, Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

Rüyada Tavuk ve Civcivi Yan Yana Görmek

Eğer rüyanızda bir tavuk ve civcivi yan yana gördüyseniz daha önce yaşadığınız talihsiz olayların tekrarlanmayacağı anlamına gelmektedir. Bundan sonraki yaşantınızın daha olumlu olacağı ve huzurlu bir hayat süreceğinizin göstergesidir. Ayrıca evli olanların bebek sahibi olacağı, bekâr olanların ise yakın zaman içerisinde evlenebileceği ünlü yorumcular tarafından açıklanmıştır. Rüyada Civciv Görmek Rüya tabirleri yazımıza göz atın.

Rüyada Çiğ Tavuk Görmek

Rüyada çiğ tavuk görmek, Rüya sahibi rüyasında pişmemiş bir tavuk gördüyse rüya sahibinin önündeki tüm engellerin kalkacağı, iş hayatında başarılı bir kişi olacağına ve yükselen kariyeri ile beraber kazancının da yükseleceği rivayet edilmiştir. Hayatının zor günlerinin son bulacağına ve artık mutlu mesut yaşayacağı rivayet edilmiştir.

Rüyada Horoz ve Tavuk Görmek

Rüyasında horozu ve tavuğu aynı anda gören kişilerin yaşamı boyunca çektiği bütün sıkıntıların son bulacağı ve artık kendisine yakışan bir hayat süreceği rivayet edilmiştir. Maddi kazancının son nefesine kadar yüksek kalacağı ve daha önce karşısına çıkan tüm sorunların son bulacağı rivayet edilmiştir. Rüyasında horozu ve tavuğu beraber gören bekâr insanların çok yakın bir süre içerisinde evleneceği ve çocuklarının olacağına, mutlu mesut bir hayat yaşayacaklarına delalet etmektedir.

Rüyada Fırında Kızaran Tavuk Görmek

Rüyada fırında kızaran tavuk görmek kişinin ailesi ve iş arkadaşlarıyla olan ilişkisinin bozulacağına işaret etmektedir. Özellikle agresif kişiliklerin çok daha fazla sıkıntı yaşayabilecekleri anlatılmaktadır. Rüyada kızarmış tavuk görmek maddi sıkıntıların başlayacağına ve çok daha fazla sıkıntılı günlerin geleceğine işaret etmektedir. Rüyasında böyle bir rüya gören kişilerin son zamanlarda sergilediği davranış ve hareketleri acilen bırakmaları ve kendilerine çeki düzen vermeleri gerektiği rivayet edilmektedir. Aksi takdirde hiçte istenmeyen bir hayatın gelip kendilerini bulacağı ünlü yorumcular tarafından açıklanmaktadır.

Rüyada Tavuk Sürüsü Görmek

Rüyasında tavuk sürüsü görmek, kişilerin iş hayatında çok farklı yeniliklere sahip olacağı söylenmektedir. Rüya sahibinin Allah yolunda olacağı ve topluma hayırlı kendi işine sahip olacağı rivayet edilmektedir. Yardıma muhtaç insanlara sürekli yardım edeceği ve bol hayırlı işler yapacağı söylenmektedir. Ayrıca aile yaşamında mutlu ve huzurlu olacağı, çocukları ile arasında çok güzel bir bağ oluşacağı rivayet edilmektedir.

Rüyasında Fırında Hazırlanmış Tavuk Eti Görmek

Rüyasında fırında hazırlanmış tavuk eti görmek, kişinin hiçbir zaman beklemediği kadar garip ve çelişkili olayları yaşayacağı anlamına gelmektedir. Bu garip olayların kötüye değil güzelliğe yorulması gerektiği rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin çok daha güzel bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir. Ayrıca hayırlı bir kişilik sergileyeceği anlamına gelmektedir. Sürekli etrafına yardımlar yapan ve haliyle çok daha fazlasını kazanan bir kişi olacağı anlatılmaktadır.

Rüyada Yeni Yetişmiş Tavuk Görmek

Rüyasında yeni yetişmiş tavuk görmek, kişinin aile ve iş hayatında çeşitli sıkıntılar yaşayacağı ifade edilmektedir. Rüyasında yeni yetişmiş bir tavuk gören kişinin yakın zamanda zor hastalıklara yakalanabileceği anlatılmaktadır. Kişilerin çok daha dikkatli olması ve son günlerdeki yaşantısına biraz daha dikkat etmesi gerekmektedir. Rüya sahibinin çok daha dikkatli ve sağlıklı beslenmesi gerekmektedir. Özellikle çeşitli hastalıklar ile alakalı hekimlerle görüşmesi gerekmektedir.

Rüyada Kesilen Tavuk Görmek

Rüyada Kesilen Tavuk Görmek, Rüya sahibinin rüyasında kesilmiş tavuk görmesi, çok daha sağlıklı bir hayat yaşayacağına ve sahip olduklarına son derece titiz davranması gerektiğine işaret etmektedir. Özellikle iş hayatında kazanacağı saygının ve ailesine olan sevgisinin son derece önemli olduğunu ve hal hareketlerine dikkat etmesi gerektiği ifade edilmektedir. Rüyasında kesilmiş tavuk gören kişilerin sağlıklı bir hayat yaşayacağına ancak dikkat ederse çok daha güzel bir hayatının olacağını işaret etmektedir.

Rüyada Renkli Tavuk Görmek

Rüyasında renkli tavuk görmek, kişinin hastalığının yakın zamanda şifa bulacağı ifade edilmektedir. Hasta kimsenin sabır ve yakarışı ile çok daha kısa süre içerisinde içinde bulunduğu durumdan kurtulacağı anlamına gelmektedir. Renkli tavuğun anlamı güzel günlerin yeniden geleceğini ve yeniden yoğun iş temposuna gireceği ifade edilmektedir. Hasta olmayan kişilerin ise işinden yana sıkıntılar yaşanacağı ve çeşitli hastalıklara yakalanabileceği ifade edilmektedir. Hasta olmayan kişilerin en yakın süre içerisinde tetkik yaptırması gerektiği önemle rica edilmektedir.

Rüyasında siyah tavuk kestiğini veya boğazladığını gören kişi evlenir.

Rüyada Tavuk Eti Yemek

Rüyada Tavuk Eti Yemek, Rüya sahibinin yakın süre içerisinde özel hayatında ve iş hayatında güzel değişiklikler olacağı ifade edilmektedir. Bu gelişmelerin özellikle ailesine ve sevdiklerine karşı daha özenli olması gerektiği ifade edilmektedir.

Rüyada Tavuk Eti Görmek

Rüyada tavuk eti görmek, rüyayı gören kişinin bir kadından iyilik ve çıkar elde edeceğine işarettir. Rüyada Et Görmek Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

Rüyada Evde Tavuk Görmek

Rüyada evde tavuk görmek, Rüyada evinde tavuğu ötüyor olarak görse, o kişinin isyankar, yalancı ve belalı bir şişi olduğuna işaret eder. Bazı yorumculara göre bu durum tavuk ve kanadı onun malıdır derler.

Rüyada Piliç Görmek

Rüyanızda piliç eti yediğinizi görmek, büyük bir adamdan gelecek yardıma (mala) işaretle tabir edilir.

Bazı yorumculara göre, rüyada piliç görmek, zahmet çekmeden acele tarafından (ansızın) gelen bir işe işarettir.

Çünkü civcivlerin, büyüme esnasında (büyüme devrinde) hiç kimsenin yardımına ihtiyacı yoktur, kendiliğinden piliç oluverirler.

Bazen de piliç görmek, iyi bir kısmete işarettir, yumurtacılık ve tavukçuluktan iyi bir para geleceğine işaret, olup bu
işte para vardır, şeklinde bir işarettir, diye tabir olunur.

• Rüyada yumurtadan piliç çıktığını görmek, çocuklarınızdan fayda ve yarar göreceğinize işaretle tabir edilir.

Rüyada Horoz Görmek Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu