Rüyada Et Görmek ve Yemek Ne Demektir?

Rüyada et görmek , etin pişmiş veya pişmemiş olduğuna göre farklı şekilde yorumlanır. Eğer pişmemiş bir et gördüyseniz o zaman hem olumsuz hem de hayırsız şeylerle karşılaşacağınıza , aile içinde yaşayacağınız sıkıntılara , maddi anlamda zorluk çekeceğinize , her yerde borçlanacağınıza ve hasta olacağınıza işaret eder.

Eğer pişmiş bir et gördüyseniz , mal ve mülk sahibi olacağınıza , işlerinizi her geçen gün büyüteceğinize , yoksulluktan kurtulup zengin birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada Parçalanmış Et Görmek

Rüyada parçalanmış et gördüyseniz , gerçek yaşam da dost sanmış olduğunuz kişilerin aslında düşman olduğuna , sizin her zaman kötülüğünüzü isteyen , kıskanan kişilerin varlığına yorulur.

Size zarar vermek için sizin en zayıf anınızı bekleyecektir ve bunun için çok dikkatli olmanız gerekiyor. Parçalanmış olarak görülen et hayırlı ve olumlu olarak yorumlanmaz.

Rüyada Et Yediğini Görmek Ne Demek?

Rüyada et yediğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde zengin birisi olacağınıza , malınızın ve mülkünüzün artacağına , her konuda çok başarılı olacağınıza , işlerinizi büyüteceğinize ve en sonunda işinizin patronu olacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra elde etmiş olduğunuz başarılar sayesinde yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize ve yaşam standardınızı yükselteceğinize işaret eder.

Rüyada çiğ et yediğinizi gördüyseniz , hasta olup huzursuz olacağınıza ve birisinden alacağınız kötü haber ile üzüleceğinize yorulur.

  Rüyada Eşimin Beni Aldattığını Görmek İslami Ve Psikolojik Yorumu
1 yorum

One thought on “Rüyada Et Görmek ve Yemek Ne Demektir?

  1. Selamun aleyküm rüyamda bir restorant gibi bir yerdeydim herkes pişmiş et yiyordu ben başka bir şeyle oylanırken en son kendim için sordum bana kalmadı denildi sonra rüyamda bir adam benim için bakarken bir kişilik daha kalmış bana doldururken suyundan koymazsanız sevinirim demiştim bir tabağa pişmiş et koydu ve yemeye başladım. Ondan sonra rüyamda bir tane adam başka birini dövüyordu ben ayırmaya çalıştım neredeyse benide dövecekti. Sonra bana yanina 10 tl al sigara al arabaya binicez falan dedi garip bir rüyaydı sizce anlamı nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.