Rüyada Namaz Kıldığını Görmek ( İslami)

Rüyada Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada namaz kıldığını görmek genel olarak kişinin kurtuluşu olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kalıcı bir hastalığı varsa en kısa zaman içerisinde bu hastalığının ilacını bulur ve tekrardan ayağı kalmayı başarır.

Eğer borcunuz çok varsa ve işsiz güçsüzseniz o zaman borçlarınızı yakın zaman içerisinde ödeyeceğinize , güzel bir iş bulacağınıza yorulur.

Bekar olan kişi gördüyse , karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile evlenip mutlu bir yuva kuracağına işaret eder.

Bu rüya genel olarak kişinin Yüce Allah’a ne kadar yakın olduğunu ifade eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin etmiş olduğu dualarının kabul olacağına , sahip olduğu şeylerin kıymetini bileceğine ve bu yüzden sürekli olarak Allah’a şükredeceğine ve hayır işlerinde bulunacağınıza işaret eder.

Rüyada Namaz Kılan Birini Görmek

Rüyada namaz kılan birisini gördüyseniz , gerçek yaşam da yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza  , gözyaşlarınızın artık kuruyacağına , hayatınızı bir düzene sokacağınıza , her konuda başarılı olacağınıza ve arzularınızın gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Namaz Kılanı Görmek Nedir?

Rüyada namaz kılanı görmek , zor geçen günlerinizin artık son bulacağına  eğer kötü bir hastalığınız varsa ondan kurtulacağınıza , hayata tekrardan sarılıp mutlu olacağınıza , koymuş olduğunuz hedeflere ulaşmak için elinizden geleni yapacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde tüm arzularınızın gerçekleşeceğine yorulur.

 

  Rüyada Nar Ve Nar Ağacı Görmek Yemek Ne Anlama Gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.