Rüyada Öğle Namazı Kılmak Ne Demektir?

Rüyada Öğle Namazı Kılmak Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada öğle namazı kılmak genel olarak çok makbuldür ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da iyiliğe , güzelliğe ve hayırlara işaret eder. Şans olarak da tabir edilebilir. Rüyayı gören kişinin hayatının güllük gülistanlık geçeceğine , yüzünün her zaman güleceğine , sorunlarından kurtulup feraha kavuşacağına, sağlık problemleri yaşıyorsanız onlardan kurtulup şifa bulacağınıza ve neşenizin yerinde olacağına yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya hem kurtuluşa hem de hayallerin gerçek olacağına yorarlar.

Rüyada Farz Namazı Kılmak

Rüyada farz namazı kıldığınızı gördüyseniz , çevrenizdeki insanlar tarafından dürüst ve güvenilir biri olarak anıldığınıza , insanların gözünde büyük bir saygınlığınızın olduğuna ve atmış olduğunuz her adım çevrenizdeki insanlar tarafından destekleneceğine alamet eder.

Rüyada Açık Alanda Namaz Kılmak

Rüyada açık alanda namaz kıldığınızı gördüyseniz , çevrenizde hayırlı ve iyi insanların olduğuna , bu insanların size her konuda yardım edeceğine ve bu sayede kalkınacağınıza , hem rahata hem de huzura kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Vitir Namazı Kılmak

Rüyada vitir namazı kıldığınızı gördüyseniz , kendinizle olan konuları kimseyle paylaşmayacağınıza ve bir işin kesinleşmeyene kadar hiçbir kimseye haber vermeyeceğinize işaret eder.

Rüyada Yatarak Namaz Kılmak

Rüyada yatarak namaz kılmak , kişinin çok üzüleceğine , çaresiz durumlarda kalacağına , dertleneceğine ve aynı zaman da kederleneceğine yorulur. Yani bu rüya genel olarak kötü geçecek olan günlere , meşakkat ve zorluk çekmeye alamet eder.

Rüyada Patlama Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu