Rüyada Patlama Görmek

Rüyada Patlama Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada patlama görmek , herkesin duyacağı bir olay ile karşı karşıya kalacağınıza , canınızın çok sıkılacağına ve büyük moral bozukluğu yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Patlama Görmek İhya

Bir kimsenin Rüyada ani olarak bir patlama olduğunu görmesi, Rüyayı gören kimsenin beklemediği bir haber
alacağına işaret eder şeklinde yorumlamışlardır. Görülen bu Rüyada bir can kaybının da olduğu görülmesi, Rüya sahibinin alacağı bu beklenmeyen haberden dolayı sıkıntıya gireceğine ve hatta maddi bir zarara uğrayacağına da yorumlanır demişlerdir.

Rüyada patlama sesi duymak ne demektir?

Rüyada patlama sesi duyduysanız , gerçek yaşam da çok şaşıracağınız bir önemli bilgi duyacağınıza ya da bir sırra ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyada patlama olduğunu duymak

Rüyada bir yerde patlama olduğunu duyduysanız , hayatınızla ilgili çok önemli değişiklikler yapacağınıza , beklemediğiniz bir yerden güzel haberler alacağınıza yorulur.

Rüyada patlama esnasında yaralanmak

Rüyada patlama esnasında yaralandığınızı gördüyseniz , hiç ummadığınız bir şekilde değişiklik yapacağınıza alamet eder.

Rüyada bomba patlaması görmek ne demek?

Rüyada bomba patlaması görmek , kısa zaman içerisinde birisinden çok şaşırtıcı bir haber alacağınıza , bir olaya hazırlıksız yakalanacağınıza ve beklemediğiniz bir yerden ortaklık teklifi alacağınıza işaret eder.

Rüyada balonun patladığını görmek

Rüyada balonun patladığını gördüyseniz , kısa süre içinde işinizden ayrılacağınıza , maddi sıkıntılara gireceğinize ve büyük sorunlarla uğraşacağınıza delalet eder.

Rüyada lastik patlaması görmek

Rüyada lastik patlaması gördüyseniz , gerçek yaşam da bir kişi ile ağız dalaşına gireceğinize , büyük tartışma ve sorunlar yaşayacağınıza , çözümü olmayan sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza yorulur.

Rüyada silah patlaması görmek

Rüyada silah patlaması görmek pek hayırlı bir rüya değildir. Genel olarak uğursuzluk ve şansızlık olarak yorumlanır.

Rüyada İlahi Söylemek

2 Yorum

  1. Evde kızımla birlikte iken patlama gibi bise oluyor ama evde herhangi bir daginiklık yangın yok ama evden cikmaya calisiyoruz kapının kolu olmuyor

  2. Rüyamda bir tevhidde yemekleri hazırlarken tanıdık biriyle soba taşıyorduk ben rahatsız oldum bıraktım dışarı çıktım birisi bağırdı bomba var kaçın ben kaçtım oğlumun orada olduğu aklıma geldi patlama sonrası geri döndüm ağladım aradım bulamadım çok korktum parçalanmış cesetler vardı yer mağara gibi çamurlu ayağımda ayakkabı yoktu soğukluğu hissediyordum oğlumu bulamadan uyandım çok üzüldüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu