Rüyada Nas Felak Suresi Okumak

Rüyasında Nas Felak suresini okuduğunu görmek kişinin, karşılarına çıkacağı engelleri aşacağına, kendisi için düşmanlık besleyen kişilerin zararlarından etkilenmeyeceğine, onlara karşı üstün geleceğine işaret eder. Rivayetlere göre kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’in önemli iki surelerinden olan Nas ve Felak surelerini okuduğunu gören kişiler, istedikleri her şeyin olacağı rivayet edilir.

Rüyada nas süresinin bir bölümünü okuduğunu gören kişi isteklerinin gerçekleşmesinin yanı sıra şeytanın kirli oyunlarına aldanmayacağına delalettir.

Rüyada Nas Suresi Okumak

Rüyayı gören kişilerin düşmanlarına karşı galip geleceği ve hiçbir zarar görmeden sorunlardan kurtulacağına işaret eder. Kişinin dünya hayatında korunmasına ve kötülüklerin ona zarar veremeyeceği rivayet edilir.

Normal hayatında ve iş hayatında mutlu ve kazançlı olması için ettikleri tüm duaların kabul edileceğine delalettir. Aile konusunda dışarıdan gelen düşmanlıkların etkisiz kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada Korkup Felak Nas Okumak

Rüyasında korktuğu için Felak ve Nas surelerini okuduğunu gören kişiler, aydınlık günlerin geleceğini ve karanlık günleri geride kalacağına işaret eder.

Aynı zamanda bereketli bir kazanca sahip olacakları ve oldukça şanslı bir döneme gireceklerine işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendisi için olumsuz olan her şeyin teker teker olumlu hale geleceğini, oldukça bereketli bir döneme gireceğini, kendisine düşmanlık besleyen kişilerin kendisi karşısında çaresiz kalacaklarına işaret eder.

Felak ve Nas surelerinin rüyada okunması aynı zamanda gelmiş ve geçmiş tüm duaların Allah katında kabul edileceği rivayet edilir.

Rüyada Felak Suresi Görmek

Rüyasında Felak Süresini veya ondan bir kısmını okuduğunu veya kendi üzerine okunduğunu görmek, Rüyayı gören kimsenin halinin, hayatının güzelliğine, düşmanlarına galip (üstün) geleceğine ve bütün kötülüklerden korunacağına ve kendisine başkaları tarafından büyü bile yapılsa ondan hiç zarar görmeyeceğine ve hastalıklardan emniyet ve selâmette bulunacağına işarettir.

 

Rüyada Elmas Görmek

10 Yorum

 1. Selamlar ben rüyamda felak nas okuyup garip insanımsı bir şey öldürdüm ve onu bir delikten aşağıya atıp kapattım delikte o yaratığa benzer şeyler vardı ve bunu yaparken birkaç kişiydik sadece ben fekal nas okudum digerleride farklı bir şekilde başka birşeyler söyledi ve uyandım

 2. rüyamda bir yolculuğa çıktığımı gördüm ve her kes cin şeytan ve kötü ruhlara dönüştüğünü gördüm ve yakındaki camiye gidip mikrofonla felak ve nas surelerini okuduğumu ve herkesi normale dönüştürdüm… çok tuhaf bir RÜYAYDI

 3. BEN RÜYAMDA CİN ŞEKLİNDE BÜYÜK BİR YILAN GÖRDÜM FELAK VE NAS SURELERİ OKUDUM

 4. Selam ben rüyamda,seytanın insana zarar verdiği arabaları,arkasında insan varken ittirdiği,sonra bundan korkup,kaçmaya başladığımı,kaçtığım yerde de bir küçük çoçuk olduğunu az ilerde küçük,ufak gözleri gri parlak kafa kocaman üçgen kulaklı cins köpek gördüm.sonra köpeğin gözlerin içine bakarak ona senden korkmuyorum diye baktım,anladım ki tırstım felak ve nas okumaya başladım,oda bana sert sert bakarak yandan gitti,sonrasında ben ellerimle havalandığımı ev ev uçarak dolaştığımı ve insanlara şeytandan korkma felak veve nas oku,o ondan gelemez siyah bir toz bulutu gibi kaybolur gider dediğim i gördüm…

  1. Taner bey iyi akşamlar, gördüğünüz rüyanın çok benzerini bende gördüm. Bir evde iki tane küçük çocuk varken şeytan evin içine tavandan yeşil sular akıtıyordu. Bende korkumdan ayetel kürsi felak nas okuyordum sürekli, bunları okursak şeytan bize zarar veremez diyordum.. ve bu rüyadan çok etkilendim, bir kaç gündür hiç aklımdan çıkmıyor. Hayatınızda ne yönde değişiklikler oldu merak ettim

 5. Rüyada akraba larim Eşimin üzerine felak ve nas süre sini oku diroydu bunun anlamı nedir.

 6. Selam ben ruyamda cın gordum korktum ve nas ıhlas suresını devamlı okumaya basladım

 7. Merhabalar, öncelikle rüyam hayırlara vesiledir İnşallah.Rüyamda arkadaşım ve ben istediğim üniversitelerin önünden geçiyorduk ve biranda tepemizden iki altın düştü. Arkadaşım sevinirken bir adam bize bu altınların sebebini sorgulayın dedi. Meğerse cinler ve babam anlaşma yapmış. Bende iki altını alıp babamı yanlışından döndürüp cinlere iade ettim. Suretlerini görmedim ama bunu Nas-Felak, Ayetel Kürsi ve İhlas sureleriyle yapıyordum. Şimdiden yorumunuz için teşekkürler.

 8. İyi günler.Lütfen Rüyam şer üzere bile olsa hayra yorun ki hayır olsun.Rüyamda bir muşambaya sarılı Koç,kuzu gibi bir hayvanın ölüsü vardı.Bir anda bu kurban canlanıp ayaklanı verdi.Bende biraz korktum.Üzerine Nas,felak ve Ayetel Kursi okudum ve hayvan tekrar öldü.
  Lütfen güzel yorumlar mısın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu