Rüyada Elmas Görmek

Rüyada Elmas Görmek, Bazı yorumculara göre; Rüyada elmas ve pırlanta görmek, iyi değildir demişlerdir. Çünkü bu değerli taşlar, maddeye görüş ve tantanaya düşkün dünyaperest kişilerin bir simge ve sembolü haline gelmişlerdir. Bu Rüya, faydasızlığa, hiçbir işe yaramazlığa, gösterişe, tantana ve debdebeye, desinlere ve gözün dışarıda oluşuna bir işarettir.

Rüyada elmasçı birini görmek iyi sayılır. Bu Rüya, dinine bağlı, ilim sahibi ve ibadet ehli bir kişiye işaretten tabir olunmuştur.

Rüyada Mücevher Görmek

Rüyada mücevher görmek, çok mal ve zenginlikle yorumlanır. Kıymetli ve değerli taşların kendilerine göre
yorumları vardır.

• Rüyasında mücevher sattığını, mücevhercilik yaptığını görmek, asil ve her yönüyle mükemmel olan zengin kadınlara işaretle yorumlanır. Rüyada çok sayıda mücevher görmek, sayısız mala ermeye işarettir.

Rüyada Mücevher Görmek Kirmani’nin yorumu:

Rüyasında mücevher sattığını gören bir kimse, kadın işleriyle uğraşır veya uğraşacağına işarettir demiştir. Bazı yorumculara göre ise, bu rüyayı gören bir kadın ise, en kıymetli mücevherlerini satacağına işarettir.

• Rüyada mücevherlerin delikliymiş olduğunu görmek, dul bir kadına işaret eder. Delinmemiş mücevher görmek ise, bakireye (kız olan kıza) işaretle yorumlamıştır Kirmani.

Rüyada El Arabası Görmek

 

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu