Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek görmek, çok hayırlı bir rüya olması ile bilinmektedir. Rüyada ördek görmek gören kişinin yakın zaman da para alacağı, mal mülk sahibi olacağı anlamlarına gelmektedir. Bekar olan kimse rüyasında ördek görürse yakın zaman da hayırlı bir kısmeti olacağı şeklinde tabir edilir. Kirmani(r.a)’ya göre rüyada ördek görmek kişinin aile arası ilişkilerinin artacağına, birlikte sağlıklı ve güzel günlerinin olacağına delalet eder.

Rüyada Ördek Görmek İhya

Rüyada ördek görmek, asil ve güzel, mal-mülk sahibesi, şerefli, itibarlı bir kadını temsil eder denmiştir.

Rüyada ördek görmek, mal ve zengin zevcedir (hanım eştir). Rüyada bir ördek gören ve onu kesip yediğini görmek, hanımından mal kalmaya işarettir demiştir. Rüyasında siyah ördek görmek, hizmetçi kadınla, beyaz ördek görmek, zevce ile yorumlanır demiştir.

Rüyada Ördek Sürüsü Görmek Diyanet Yorumu

Rüyasında ördek sürüsü gören kimse fazlaca dünya malı elde edeceğine işaret etmektedir. Bu kimse fazlaca mal ve mülk sahibi olacağı fırsatlarının değerlendirmesi şeklinde yorumlanır. Eline geçecek fırsatların değerlendirmesi ile herkesten fazla dünya malı sahibi olacağı manasına gelmektedir.

• Rüyada sürülerle ördek görmek, bolluğa, ucuzluğa, nimet ve berekete işaret eder şeklinde yorumlamışlardır. Az sayıda ördek görmek aileye işaretle yorumlanır denmiştir.

Rüyada Yavru Ördek Görmek İslami Tabiri

Rüyasında yavru ördek gören kişi temiz ve hayırlı işler yapacağına, yapacağı bu işlerden kazancının çok olacağına delalet etmektedir. Hayırlı kısmet ve ele geçecek hayırlı fırsatlar şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ördek Yumurtası Görmek İhya Yorumu

Rüyada ördek yumurtası görmek çok iyi ve temiz rüyalar arasında yer almaktadır. Ördek yumurtası gören kişinin yakın zamanda eline para geçecektir. Hayırlı kısmet ve hayırlı eş olarak tabir edilir.

Rüyada Ördek Sevmek Dini Yorumu

Rüyada ördek sevmek hayırlı bir iş sonrasında ele geçecek toplu parayı temsil eder. Bu para sayesinde kişi zor günlerinden kurtulur. İhtiyacı olduğu para sayesinde borçlarından ve sıkıntılı günleri geride bırakması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ördek Kesmek

Rüyada ördek kesen kişi kendi hayatı için huzursuzluk yaratan kişiyi çıkarması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibini daha güzel günlerin beklediğine, vermiş olduğu bu karar neticesinde zor günleri geride bırakıp onu seven insanlarla yoluna devam edeceğine yorumlanır. Kısa sürede huzursuzluk ortadan kalkar ve kişi işlerinin başına geçer ve daha başarılı bir şekilde yol alır.

Rüyada Ördek Beslemek

Rüyasında ördek beslediğini gören kişi uzun zamandan beri istediği hayallerine kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Hayırlı ve güzel günlerin onu beklediği şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kısmetleri açılır. Güzel günler ve huzurlu bir hayatın başlangıcı şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada Ördek Vurmak

Rüyada ördek vurmak vurulan ördeğin rengine göre değişik anlamlar içermektedir. Renk koyu ise güzel ve hayırlı bir rüyadır. Sizin sahip olduğunuz zor ve sıkıntılı günlerin geride kalacağı şeklinde yorumlanır. Ancak açık renkli özellikle beyaz renkli bir ördek vurmak iyi günlerin geride kaldığı, sizi üzen olayların yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Beyaz Ördek Görmek

Rüyada beyaz ördek kişi yakın zaman da hayırlı bir kısmet ile karşılaşır ve evlenir. Rüyada beyaz ördek görmek hayırlı, iyi huylu ve sevgi dolu eş anlamına gelmektedir. Rüyada görülen beyaz ördek hayırlı iş sahibi olacağınıza işaret eder. İş ve aşk hayatınızda yaşayacağınız değişimler şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada beyaz ördek görmek fazlaca dünya malına sahip olma şeklinde de yorumlanmıştır.

• Rüyasında beyaz bir ördek aldığını gören kimsenin, eline çok mal, mülk geçer ve geçeceğine işaretle yorumlanmıştır.

Rüyada Bebek Sevmek Ne demektir? İslami Tabiri

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu