Rüyada Arkadaşa Sarılmak Görmek Ne Demek?

Rüyada arkadaşa sarılmak , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir ve güzel günlere yorumlanır. Uzun zamandan beri hiç görüşmediğiniz kişi ile görüşüp dertleşeceğinize , arkadaşınızdan destek göreceğinize , çaresiz kalmış olduğunuz bir zor durumda alacağınız güzel haber ile keyfinizin tekrardan yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada Teyzeye Sarılmak

Rüyada teyzenize sarıldığınızı gördüyseniz , eğer bu rüyayı bekar olan birisi gördüyse o zaman yakın zaman içerisinde karşısına çıkacak olan temiz , ahlaklı ve efendi birisi ile evleneceğine , mutlu bir yuva kuracağına yorulur.

Bu rüyayı erkek veya kadın görsün hiç fark etmez evliliğe yorulur.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak Ne Demek?

Rüyada ölmüş olan birisine sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da sağlık problemi yaşıyorsanız kesinlikle bunu ertelemeden kontrol ettirmeniz gerekiyor.

Eğer ettirmezseniz o zaman ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun haricinde bu rüya duygusal problemlere işaret eder.

Rüyada Ölmüş Biri ile Konuşma

Rüyada ölmüş olan birisiyle konuştuğunuzu gördüyseniz , hiç zararı olmaz diyerek yapmış olduğunuz hatalardan dolayı büyük sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza , bekar insanların hiç düşünmeden atmış oldukları deli dolu adımlar yüzünden başlarına birçok şeyin geleceğine yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre , başınıza gelen bazı sorunları çözebilmek için güven duyduğunuz insanlardan fikir alışverişi yapıp sorunlarınızı bu şekilde çözeceğinize alamet eder.

Rüyada Köpek Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu