Rüyada Takı Görmek, Takmak, Satmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada takı görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin rızkının artacağına , bol ve bereketli kazançlar elde edeceğine , her konuda başarılı olduğundan dolayı hem saygınlık hem de itibar kazanacağına işaret eder.

Bunların yanı sıra kısa zaman içerisinde toplu miktarda para elde edeceğinize , yoksulsanız eğer zengin birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada Takı Sattığını Görmek

Rüyada takı sattığınızı gördüyseniz , bu rüyayı gören kişi bir bayan ise o zaman zor durumda kalacağınıza ,

maddi olarak büyük sıkıntılar yaşayacağınıza , malınızı veya mülkünüzü satacağınıza yorulur.

Bunun haricinde rüya sahibi erkek ise o zaman bayanlarla ilgili bir işe gireceğinize veya etrafınızda birden fazla bayanların olacağı bir işe adım atacağınıza işaret eder.

Rüyada Takı Takarken Görmek

Rüyada takı takarken görmek , kısa zaman içerisinde elde edeceğiniz başarılardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , hem aydınlık hem de güzel bir yaşama sahip olacağınıza delalet eder.

Her zaman saygınlıkla anılacağınıza , etrafınızda bulunan insanlar tarafından çok sevilip sayılacağınıza yorulur.

Rüyada Delikli ya da Deliksiz Takı Görmek

Rüyada delikli veya deliksiz takı gördüyseniz , gerçek yaşam da evli değilseniz o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize veya dul olan bir bayana aşık olacağınıza delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi genç bir kız ise o zaman aşık olacağına alamet eder.

 

Rüyada Nohut Yemek

Bir Yorum

  1. Rüyada takı gorüyorum ama takıyı elime takıyorum inek sesi gibi ses geliyor ce insanlar bundan rahatsız oluyor diye cıkarıyırum degiştirmek istiyorum birde ıssuzı diye bir araba markasını soruyorum takıcıya birde takıcıdan ayakkabı bakıp begenmiyorum takıcıdan babama transparan gomlek bakıyor ablam alacakken ben aben aldırmıyırum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu