N Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Nohut Yemek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada nohut yemeği yemek, hayırlara vesile eder. Rüya sahibinin yakın bir zamanda alacağı güzel bir iş teklifi ile yorumlanır. İslami yorumu ile nohut yemek, bol rızık elde etmek, kişinin karşısına çıkacak kısmet ve nasip ile yorumlanır. Kazanılan parada artış anlamına gelir. İbni Sirin (r.a) demiştir ki; rüyada nohut yemeği yediğini görmek, hane içinde sofranın bereketleneceğine, yokluk çekilmeyeceğine işaret eder. Geçim sıkıntısının son ereceğine, ekonomik anlamda süregelen sıkıntılı durumların biteceğine, varsa borçların ödeneceğine, rahatlama yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Etli Nohut Yemek

Rüyada etli nohut yemek, zorluklarla çalışılan bir işten elde edilecek kazanca tabir edilir. Diğer bir yorumu ile bu rüya, hane içine girecek para, mal ya da mülk anlamına gelir. Helal mal ve para olarak da yorumlanır. Haneye girecek mal ya da sahip olunan mallarda artış olarak da yorumlanır.

Rüyada Nohut Haşlamak

Rüyada nohut haşlamak, rüya sahibinin alnının teri ile çalıştığına, emek verdiğine, her türlü zorluğa göğüs gerdiğine, kimseden yardım almadan sabırla çabaladığına delalet eder.

İmâm-ı Nablusi (r.a)Hazretleri Buyurmuştur’ki; bu rüya, kişinin sofrasında rızkının hep bol olacağına, fakirlik yüzü görmemeye, geçim sıkıntısı çekmemeye yorumlanır.

Rüyada Çiğ Nohut Görmek

Rüyada çiğ nohut görmek, kişinin istediği mevkiye ve başarıya ulaşmak için çok çalışması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin hedeflerine ulaşmak için sabırlı olmasına işaret eder.

Rüyada Nohutlu Pilav Yemek

Rüyada nohutlu pilav yemek, hayırlı işlerden kazanç elde etmeye, paralar kazanmaya, yatırımlardan kar elde etmeye, mal ve mülk sahibi olmaya delalet eder. Kirmani (ra) demiştir ki; bu rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına yorumlanır. Kişinin sahip olacağı birden fazla kısmet ve nasip ile değerlendirilir.

Rüyada Pişmiş Nohut Yemek

Rüyada pişmiş nohut yemek, cefanın, derdin ve sıkıntının biteceğine, hane içinde ferah, güzel ve mutlu günler yaşanacağına tabir edilir. Aile üyeleri içinde huzurun yaşanacağı günlere de yorumlanır. İbn-i Şirin (r.a) Buyurmuştur’ki; Özel hayatta birlikte olunan insanla problemleri çözmeye, ilişkiyi daha güzel seviyelere taşımaya delalet eder.

Rüyada Yeşil Nohut Yemek

Rüyada yeşil nohut yemek, ticari kazancın artacağına, güzel bir hayat sürmeye ve hane içinde refah düzeyinin artmasına tabir edilir. Özel hayatta yaşanacak mutluluk verici gelişmelere ve olaylara da delalet eder. İyi, dürüst ve doğru bir insan ile dostluk kurmak ve arkadaşlık etmek ile değerlendirilir.

Rüyada Beyaz Nohut Yemek

Rüyada beyaz nohut yemek, kötülerden arınmaya ve kurtuluşa ermeye tabir edilir. İş hayatında yeni yatırım alanlarına ve bu yatırımlardan kazanç elde etmeye delalet eder. Bu rüya, bolluk anlamına da gelir. Güzel, olumlu ve sevindirici haberler almaya, bu haberlerden dolayı mutluluk duymada yorumlanır.

Rüyada Taze Nohut Yemek

Rüyada taze nohut yemek, yenilik anlamındadır. Rüyayı gören kişinin hayatının birçok alanında yenilikler yaşayacağına, bu yeniliklerin kişiye mutluluk getireceğine delalet eder.

Rüyada Bisiklet Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu