Rüyada Satın Almak (Diyanet Yorumu)

Rüyada satın almak , kişinin ne aldığına bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Fakat genel olarak bakacak olursak o zaman iyiye ve hayra yorulur.

Rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da güzel gelişmeler yaşayacağına , çok başarılı olduğundan dolayı iş yerinde mevki olarak yükseleceğine ve yüksek miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Bunun haricinde size hayır getirecek işlere gireceğinize işaret eder.

Fakat olumsuz olarak bakarsak aile yaşantınızda ciddi sıkıntılar içerisine gireceğinize alamet eder.

Rüyada Süt Satın Almak Ne Demektir?

Rüyada süt satın aldığınızı gördüyseniz , hane içerisine gelecek güzel bir haber ile çok mutlu olacağınıza , ailenizle beraber mutlu anlar yaşayacağınıza , evli değilseniz yakın zaman içerisinde evleneceğinize , evliyseniz hayırlı bir evladınızın olacağına delalet eder.

Rüyada Ekmek Satın Almak Ne Demek?

Rüyada ekmek satın aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da sizi çok seven ve vefakar bir dostunuzun olduğuna işaret eder.

Gerçek yaşam da bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza , bu sorunları çözmek için büyük çaba sarf edeceğinize ve bu sıkıntılı günleri atlatmak için en iyi dostunuzdan yardım isteyeceğinize yorulur.

Rüyada Ev Satın Almak Ne Demektir?

Rüyada ev satın aldığınızı gördüyseniz , iş konusunda çok başarılı olup mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize , başarılarınız sayesinde maddi olarak yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize ve zengin birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Ateşlenmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu