Rüyada Boğa Kesmek Ve Öldürmek Ne Demek?

Rüyada boğa kesmek , çok hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Mesleki anlamda çok güçleneceğinize , büyük güç sahibi olacağınıza , işinizde üst makamlara ulaşacağınıza , mertebe olarak atlayacağınıza , eğer düşmanınız varsa onu alt edeceğinize ve rahata ereceğinize işaret eder.

Aynı zaman da adağınız varsa eğer o zaman dileklerinizin gerçek olacağına , boğayı tek başına kestiğinizi gördüyseniz hayatınızın boyunca başarılı bir işte olacağınıza , tüm dileklerinizin olacağına ve muradınıza ereceğinize delalet eder.

Sağlık bakımından ise çok sağlıklı olacağınıza , hiçbir şekilde düşmeyeceğinize , yaşlı olsanız bile dinç olacağınıza , fiziksel güce ve manevi güce delalet eder.

Rüyada Boğa Görmek

Rüyada  boğa gören kimsenin güçlü insanlar arasında yaşayacağına ve ticaretinin iyi olacağına işaretle yorumlanır.

  • Rüyasında kızgın bir boğa gören kişinin, bu Rüyası pek iyi sayılmaz. Rüya   sâhibinin başına kötü bir iş geleceğinden korkulur şeklinde yorumlanır.
  • Rüyada boğa güreşi görmek de iyi sayılmaz. Bir maceraya işaret olarak yorumlanır. Bundan da zarar görüleceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Boğa Öldürmek

Rüyada boğa öldürmek , helal olmayan yollardan eğer boğa öldürdüğünüzü gördüyseniz o zaman haberiniz olmayan bir mevzuda yer alacağınıza , boğaya eziyet edip öldürmek , kısa süre olsa da nefsinize yenik düşeceğinize , silahla boğa öldürmek , maddi gücünüzün artacağına , her konuda hırslı olacağınıza , yanlış kişilerle eğer iş birliği yaparsanız o zaman itibarınızı zedeleyeceğinize işaret eder.

Aynı zaman da size saldıran boğayı öldürdüğünüzü gördüyseniz , rakiplerinizi yeneceğinize alamet eder.

Rüyada Boğa Yaralamak

Rüyada boğa yaralanmak , boyunuzdan büyük işlere kalkışacağınıza , iş girişimlerinde bulunacağınıza , bazı insanlarla ortaklık yapacağınıza fakat daha sonradan pişman olacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Adam Öldürmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu