Rüyada Ateşlenmek

Rüyada ateşlenmek , rüyayı gören kişinin gerçek hayatta mesleki olarak yükselişe geçeceğine , ticari bakımdan başarılı olacağına , her başarıdan sonra başka bir başarıya imza atacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra başarı konusunda öyle bir adımlar atacak ki herkes tarafından çok sevilecek , yeni işlere girecek ve hatta bazı insanlar tarafından dikkat çekecektir.

Çekeceğiniz bu dikkat ile güzel iş teklifleri alacağınıza yorulur.

Rüyada Ateşli Hasta Görmek

Rüyada ateşli hasta gördüyseniz , en yakın dostunuzu kaybedeceğinize , hayatınızın her alanında yanınızda bulunan , her türlü aktiviteyi beraber yapmış olduğunuz ve iş hayatında ile sürekli olarak aktif olarak birlikte çalıştığınız arkadaşınızı kaybedeceğinize yorulur.

Rüyada Ateşli Hastalık Görmek

Rüyada ateşli hastalık görmek genel olarak hem iyiye hem de hayra yorumlanır. İş konusunda birden fazla kapıyı çalacağınıza fakat bu kapıların kapalı olacağına, sıkıntılı bir döneme gireceğinize, dini yönden kaybolacağınıza, imanınız gereği yerine getirmeniz gereken namaz ve oruç gibi farz olan şeyleri yerine getirmemeye başlayacağınıza delalet eder.

Rüyada Uzun Süre Ateşlenmek

Rüyada uzun bir süre ateşlendiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da sağlığınıza tekrardan kavuşacağınıza , bünyenize iyi bakacağınıza ve iyi gelecek besinleri tüketeceğinize alamet eder. Yani kişinin sağlığı çok iyi durumdadır ve sağlıklı günlere devam etmektedir.

Rüyada Ataç Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu