Rüyada Paslı, Temiz, Kırık Jilet Görmek ne demektir? İslami Yorum

Rüyada jilet görmek , uzun süredir sonlandıramadığınız bir işinizi yakın zaman içerisinde sonlandıracağınıza , eğer belirsiz bir durumdaysanız o zaman bu durumu en yakın zaman içinde çözeceğinize yorulur. Örnek verecek olursak gerçek yaşam da bir terfi bekliyorsunuz fakat bir türlü bu terfiyle ilgili haber alamıyorsunuz , işte bu terfi yakın zaman içerisinde gerçekleşecektir. Bunun haricinde yarım kalan işlerinizi kısa süre içerisinde tamamlayacağınıza alamet eder.

Rüyada Temiz jilet Görmek

Rüyada temiz jilet gördüyseniz , hem iş hem de özel yaşamınızda her zaman olumlu gelişmelerle karşı karşıya kalacağınıza , iş ve yakın arkadaşlarınızla beraber her konuda başarılı olacağınıza , güzel günler geçireceğinize yorulur. Fakat siz daha çok başarılı olduğunuz için arkadaşlarınız sizi kıskanabilir.

Rüyada Paslı jilet Görmek

Rüyada paslı jilet gördüyseniz , çok kolay sanmış olduğunuz işlerinizin aslında kolay olmayacağına , bazı zorluklarla ve hiç beklemediğiniz durumlarla karşılaşacağınıza alamet eder.

Rüyada görülen jilet hiçbir zaman iyiye ve hayra yorumlanmaz. Kaygılarınız sizi her zaman zor duruma sokabilir buna çok dikkat edin. Gerçek yaşam da kolayca aşabileceğiniz sorunları sırf karamsarlığınız yüzünden aşamayabilirsiniz ve bu yüzden umutsuzluğa düşebilirsiniz.

Rüyada Kırık jilet Görmek

Rüyada kırık jilet gördüyseniz , kafanızın çok karışacağına ve belirsiz duygular içerisinde olacağınıza işaret eder. Kafanızın karışmaması için her zaman kafanızı boşaltmalı , sorunlarınıza her zaman daha gerçekçi bakıp çözmeye çalışmalısınız.

Rüyada Baklava Yemek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu