B Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Baklava Görmek

Rüyada baklava görmek , rüya sahibinin hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşayacağına , genel olarak sağlıklı bir yaşam sürüp uzun ömürlü olacağına delalet eder.

Bunların yanı sıra , gerçek yaşam da eğer sağlık sorunu yaşıyorsanız o zaman bu sorunlardan kurtulacağınıza , sağlığınıza tekrardan kavuşup mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Kişi hem sebze hem de farklı lezzetlerin tadına bakacağına , farklı kültürlere sahip olan yemekleri yiyeceğine ve bu yemekleri çok beğeneceğine alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , rüyayı gören kişinin yeni bir hayata başlayacağına , yeni kültürler öğreneceğine ve hayattaki yaşam amacına en sonunda ulaşacağına , yeni insanlarla tanışıp onlarla dost olacağına yorarlar.

Bunun haricinde kişi gecesini gündüzüne katarak sürekli olarak çalışacağına , hayalini kurmuş olduğu işleri yaparak en sonunda hayallerini gerçek yapacağına , başına sürekli olarak hayırlı işlerin geleceğine ve her zaman helal yolda ilerleyip helal para yiyeceğine delalet eder.

Maddi ve manevi olarak sıkıntılarınızı çözeceğinize , beklemiş olduğunuz güzel haberleri alarak çok mutlu olacağınıza , mesleğinizde her zaman başarılı olup mevki olarak çok yüksek yerlere geleceğinize işaret eder.

Eğer gerçek yaşam da bir evlilik hayaliniz varsa onun en kısa zaman içerisinde gerçek olacağına , evliyseniz bir çocuk sahibi olacağınıza ve aydın olan bir hayata adım atacağınıza delalet eder.

Binlerine baklava verdiğini, ikram ettiğini görmek, büyük bir işe başlayacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyasında baklavacıdan bir tepsi baklava satın alıp eve getirdiğini görmek, mal mülk (emlâk) alacağına, emlâk sahibi olacağına işarettir.

Diğer bazı yoruma göre: Rüyasında baklava görmek, zahmetle para kazanacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen baklava, genellikle, sevinç ve ferahlık, nimete ermek ve zahmetli para kazanmak gibi şeylere işarettir.

 

Rüyada Baklava Yemek Rüya tabirleri yazımıza göz atın.

Bir Yorum

  1. Ruyamda ayrı kaldigim 3 yaşindaki kizima baklava veriyordum bunun anlami nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu