Rüyada Fıstıklı Baklava Görmek ( İslami)

RÜYADA-BAKLAVA

Rüyada fıstıklı baklava görmek , rüya sahibinin hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşayacağına , genel olarak sağlıklı bir yaşam sürüp uzun ömürlü olacağına delalet eder.

Bunların yanı sıra , gerçek yaşam da eğer sağlık sorunu yaşıyorsanız o zaman bu sorunlardan kurtulacağınıza , sağlığınıza tekrardan kavuşup mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Kişi hem sebze hem de farklı lezzetlerin tadına bakacağına , farklı kültürlere sahip olan yemekleri yiyeceğine ve bu yemekleri çok beğeneceğine alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , rüyayı gören kişinin yeni bir hayata başlayacağına , yeni kültürler öğreneceğine ve hayattaki yaşam amacına en sonunda ulaşacağına , yeni insanlarla tanışıp onlarla dost olacağına yorarlar.

Bunun haricinde kişi gecesini gündüzüne katarak sürekli olarak çalışacağına , hayalini kurmuş olduğu işleri yaparak en sonunda hayallerini gerçek yapacağına ,

başına sürekli olarak hayırlı işlerin geleceğine ve her zaman helal yolda ilerleyip helal para yiyeceğine delalet eder.

Maddi ve manevi olarak sıkıntılarınızı çözeceğinize , beklemiş olduğunuz güzel haberleri alarak çok mutlu olacağınıza , mesleğinizde her zaman başarılı olup mevki olarak çok yüksek yerlere geleceğinize işaret eder.

Eğer gerçek yaşam da bir evlilik hayaliniz varsa onun en kısa zaman içerisinde gerçek olacağına , evliyseniz bir çocuk sahibi olacağınıza ve aydın olan bir hayata adım atacağınıza delalet eder.

  Rüyada Fırtına Hortum Görmek Ve Evin Uçtuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?
1 yorum

One thought on “Rüyada Fıstıklı Baklava Görmek ( İslami)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.