Rüyada Delik Delmek Görmek Ne Demek Tabiri Hakkında Bilgi

Rüyada delik delmek , rüyayı gören kişinin bir sırrı araştıracağına , bilinmeyen bir şeyi aydınlatmaya çalışacağına , işinde gerekli olan bazı belgeleri arayıp bulacağına ve meydana gelecek olan pürüzleri aydınlatacağına işaret eder.

Bu rüya genel olarak kötüye yorumlanan rüyalardan birisidir. Kızlara sarkıntılık yapacağınıza , namusa uygun olmayan hareketlerden bulunup büyük günaha gireceğinize , dinden çıkacağınıza ve iyi olan insanların canını yakacağınıza , ileride çok pişman olacağınız işler yaparak zor durumlara düşeceğinize ve en sonunda mutsuz olacağınıza yorulur.

Rüyada Delik Görmek Ne Demek?

Rüyada delik gördüyseniz , o evin içerisinde bulunan bir kadının kötülük yapacağına işaret eder. Bunun yanı sıra bu kişi bir bayana daha zarar vereceğine ve o kişiyi adaletle cezalandıracağına alamet eder. Kişi aynı zaman da vicdanından hiçbir zaman kurtulmayacağına yorulur. Duvarda birden fazla delik açıldığını gördüyseniz , yakın zaman içerisinde yeni bir ev alacağınıza , hayatınızla ilgili değişiklikler yapacağınıza işaret eder.

Zemine açılan bir delik görmek genel olarak şerre yorumlanır fakat duvarda görülen delik hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişinin iş hayatında başarı elde edeceğine ve en sonunda yüksek kazanç elde edeceğine yorulur. Kişi gerçek yaşam da çok hırslı birisi olduğu için her işte çok başarılı olacağına , bu başarılar sayesinde mevki olarak yüksek yerlere geleceğine ve yüksek kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Tansiyon Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu