Rüyada Tansiyon Görmek ( Düşük ve Yüksek)

Rüyada tansiyon görmek genel olarak hem iyiye hem de kötüye yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin çok mutlu birisi olacağına işaret ederken bazı durumlarda huzurunu kaçıracak bir haber alarak üzüleceğine yorulur.

Fakat ne olursa olsun yakın zaman içerisinde bir haber alacağınıza delalet eder. Hiç beklemediğiniz bir anda alacağınız haber ile çok şaşıracağınıza , şok olacağınıza fakat bu durum karşısında çok mutlu olacağınıza yorulur. Ama alacağınız bu haber olumsuzda olabilir.

Rüyada Yüksek Tansiyon Görmek 

Rüyada yüksek tansiyon gördüyseniz , hiç beklemediğiniz bir anda bir kişiden kötü sözler işitip canınızın çok sıkkın olacağına , kendinizi çok düşkün birisi hissedeceğinize , başınızdan kaynar sular döküleceğine ve güvenmiş olduğunuz dağlara kar yağacağına işaret eder. Bunun haricinde kişi hem mutsuz hem de huzursuz olduğu için uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına , çok üzüleceğine ve gözyaşı dökeceğine alamet eder.

Rüyada Düşük Tansiyon Görmek 

Rüyada düşük tansiyon gördüyseniz , bir süredir uğraşmış olduğunuz ve emek vermiş olduğunuz işlere yavaş yavaş kavuşacağınıza , fakat hiç beklemediğiniz bir anda çok yavaşlayacağınıza delalet eder. İşinizi tekrardan rayına oturmak için uzun bir süre boyunca çaba sarf edeceğinize ve en sonunda olumlu sonuçlar alacağınıza işaret eder. Eğer sabırlı davranırsanız her işin üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

Rüyada Kuran Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Ruyamda dogum yapacaktim serum takmislardi bide annemide gordum yerde uzaniyodu gittim baktim doktor diyo tansiyonu yukselmis acaba ruyami yorumlarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu