Rüyada Düşük Yapmak Görmek İslami Tabiri

RÜYADA-DÜŞÜK

Rüyada düşük yapmak , rüya sahibinin yakın zaman içerisinde zorlu bir işe gireceğine , bu gireceği işlerde beklemiş olduğu başarıyı göreceğine delalet eder.

Bunun haricinde büyük işlerin altına imza atacağınıza , kendinizle her zaman gurur duyacağınıza ve sevdiklerinizin , ailenizin , dostlarınızın göğsünü kabartacağınıza işaret eder.

Her zaman yapmak istemiş olduğunu işi ve projeyi en sonunda hayata geçireceğinize , bu konuda çok başarılı olup adınızı duyuracağınıza ve sevmiş olduğunuz işleri yaparak herkes tarafından takdir göreceğinize ve böylelikle çok mutlu birisi olacağınıza delalet eder.

Yapmış olduğunuz bu işlerde bol kazançlar elde edeceğinize , lüks içerisinde yaşayacağınıza , hem maddi hem de manevi sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Düşük Yaptığını Görmek Nedir?

Rüyada düşük yaptığınızı gördüyseniz , sağlık sorunlarınızdan ve hastalığınız varsa onlardan kurtulacağınıza , şansınızın her zaman yaver gideceğine , uzun süre boyunca sağlıklı yaşayacağınıza ve hayatınıza sporu sokarak uzun bir ömre kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada Bebek Düşürmek Görmek Ne Demektir?

Rüyada bebek düşürmek , başınıza gelecek olan hiçbir şeyin sizi dertlendirmeyeceğine , ağzınızın tadını kaçıramayacağınıza , mutlu ve huzurlu birisi olacağınıza delalet eder. Yani kişi hayata yeni bir sayfa açar , yeni başlangıç yapar.

Rüyada Hamile Olmak Görmek Neye İşarettir?

Rüyada hamile olduğunuzu gördüyseniz , çok kısa zaman içerisinde mutlu birisi olacağınıza , sevinç gözyaşları dökeceğinize ve müjdeli bir haber alarak mutlu olacağınıza delalet eder.

  Rüyada Dua Etmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
15 yorum

15 thoughts on “Rüyada Düşük Yapmak Görmek İslami Tabiri

  1. Rüyamda kızım düşükyapıyor kızım beşatlık hamile ama ďüşükyapıyor düşen bebek erkekti

  2. Hamileyim 2aylık bu gece rüyamda kanamam oluyodu ve düşük yapıyodum okadar gercekciydiki uyanır uyanmaz yatağıma ve üstüme baktım çok korktum ?

  3. Hamileyim düşük yapıyorum ama düşük yaptığımda ikiz olduğunu görüyorum ve yumurta şeklinde

  4. Rüyamda neredeyse 8 aylık hamileyim. 3. Çocugum olacak diye söyleniyordum.bebegin karnımda hiç hareket etmediğini hiç tekme atmadığını da anlatıyordum. Birden bi sancı oldu doğum olmadı ama karnımdaki bebek yok oldu. Kanamadan yoktu bebekte yoktu. Geriye sadece çektiğim acılar kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.