Rüyada Dev Dalga Görmek

Rüyada Dev Dalga Görmek, İş yaşantısında daha önceden büyük başarılar elde eden rüya sahibinin bir anda aniden ortaya çıkan sorunlar sebebiyle sıkıntı çekeceğine, Bu süreci atlatabilmek için bazı kişilerden yardım ve destek alacağına işaret eder.

Rüyada Dalga Sesi Duymak

Rüyada dalga sesi duymak çaresizlikten ne yaptığını bilmeyen, çare aramak için çaba sarf eden birisine delalet eder. Rüya sahibi çaresizlikten ümidini tam kesmişken bir anda önüne bir umut çıkar ve güzel bir yol görünür. Her ne kadar geç olsa bile nihayetinde çözüme ulaşacak ve istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz.

Rüyada Dev Dalgalarda Yüzmek

Başarılı giden iş hayatınız, bir anda değişecek ve zorluk içerisine gireceksiniz. Bu zorluklardan kurtulmadan önce büyük sıkıntılar yaşayacak ve akabinde çözüme ulaşacaksınız demektir. Zorluklarla baş edebilmek için özveri, çaba ve sabır göstermeniz gerekmektedir.

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Dalgalı deniz zorlu geçecek olan günlerin habercisidir. Rüyayı gören kişi zorlu günlerin ardından aydınlık ve güzel günler görecek, sabrettiği takdirde mutluluğu yakalayacağınıza işaret eder. Dalgalı deniz tabiri caizse fırtınalı zorlu geçen günlere tabir olunur. Az öncede belirtildiği gibi bu süreç içerisinde dişinizi sıkmalı, yüzünüzü güldürecek mutlu günler için sabır etmelisiniz.

Rüyada denizi pek öfkelenmiş, dalgalarının yükselip indiğini görmek, azap verici, sıkıntı ve şiddetli bir duruma işarettir. Rüyada görülen denizin dalgası azap ve şiddete işarettir şeklinde tabir olunur.

  • Bazen de dalga görmek, hilekâr ve dalavereci, aldatıcı bir kimseyle karşılaşmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dalga Altında Kalmak

Olumsuz bir rüya olarak yorumlanır. Hayatınızın sona ermesine delalet eder.

Rüyada Büyük Bir Dalganın Sizi Örtmesi

Büyük bir dalganın bir anda üstünüzü kapladığını görmüşseniz, Başınıza gelecek bir beladan dolayı sıkıntı çekeceğinize, musibetlere, kimi zaman hastalığa, yaşanacak olan tatsız olaylara, güçlü ve akıllı bir insanın öfkesini kazanmaya, Başınıza gelen tüm bu musibetlerin ardından hayatınızın tekrardan eskisi gibi olacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Dalga Görmek

Rüyada büyük dalga görmek, yaşanacak olan bir takım sıkıntılara kimi zaman kibre ve gösterişe, yaşanacak olan olaylara, makam sahibi olmaya, birisinin yanında yeni bir işe balamaya, devleti yönetenlere, mirasa, mal ve ganimete işarettir

.Rüyada Tsunami Görmek

Rüyada tsunami görmek, gerek iş gerekse aile hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntılar yüzünden ortaya çıkan sorunlardan dolayı sıkıtı çektiğinize, zaman geçtikçe bu durumun daha kötü olduğuna, olumsuzluklarla karşı karşıya kalmaya, huzursuz dönemlerin yaklaştığına, Bu dönemde özellikle dikkatli olmanıza, duygusal tepkilerinize hakim olmanız tavsiye olunur. Rüya sahibinin hayatının karmaşık olmasına, ruh halinin dengesizliğine, kimi zaman duygusal anlamda bir çok sorunla karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Bir Dalganın Üzerine Gelmesi

Rüyada büyük dalgaların üstüne geldiğini gören ve bu durumdan korkan kişi, birisi tarafından gazap göreceğine ve bu durumun rüya sahibini ruhsal açıdan zorlayacağına işaret eder. Kimi zaman görülen  rüya kısa zamanda bazı sıkıntılar yaşamanıza yada başınıza gelecek olan belalara, dalganın üzerine geldiğini lakin hiçbir şekilde korkmadığını görmek, korktuğundan emin olmak demektir.

Rüyada Hırçın Dalgalar Görmek

Rüyada azgın ve hırçın dalgalar görmek, yapmış olduğunuz kötülükler ve işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı vicdan azabı çektiğinize, kötü durumlara düşmeye delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin sosyal yaşantısında çok sinirli ve asabi olmasından dolayı çevresiyle sürekli kavga ettiğine ve onları olumsuz etkilediğine delalet etmektedir.

Rüyada Dalgalara Kapıldığını Görmek

Rüyasında dev dalgalara kapıldığını gören bir insan ardından denize doğru sürükleniyorsa, beklemediği bir anda başının belaya gireceğine ve hayatının darma duman olacağına işaret eder. Denizin içine doğru çekildiğini ve akabinde kurtulamadığını gören rüya sahibi ise hapse girer. Dalgalara kapılarak ardından kurtulan kişi  uzun mücadeleler sonrasında hayatındaki sıkıntılardan kurtulur.

Ayrıca rüyasında dalgalara kapılarak sürüklenen birisi, Allah yolundan uzaklaşır ve günahlarla dolu bir yaşam içerisine girer. Doğru yolu bulabilmek ve hak yolunda ilerlemek  istiyorsanız, bu görülen rüya sizin için bir uyarı mahiyetindedir.

Rüyada Dev Dalgalardan Kaçmak Ve Kurtulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada dev dalgalar görmek gerçek hayatınızda türlü zorluklarla karşılaşacağınız manasına gelmektedir. Rüya sahibi yaşamında ilerlemek için çaba sarf etse bile bir takım engeller yüzünden bir türlü yol kat edemediğine tabir olunur. Bu sebeple rüyayı gören kişi hayatında başarılı olabilmesi için zorlukların üstesinden gelmek zorundadır.

Rüyada dev dalgalardan kurtulduğunu görmek,  zorlu zamanların üstesinden geleceğinize ve bu süreçte fırsatları değerlendirerek başarılar elde edeceğinize rivayet edilir.

Rüyada Dev Dalgalar Kaçmak

Özellikle rüyada dev dalgalar gören kişi, zor zamanlar yaşayacak ve ruhsal bir çöküntü içerisine girerek, güler yüzünü, sevincini kaybedecek, o eski sevimli halinden eser kalmayacak manasına gelmektedir. Bu şekilde  somurtkan ve üzgün yaşamaya devan ederseniz, hem kendinize hem çevrenizdeki insanlara zarar vereceksiniz demektir.

Rüyada Birini 3 (üç) Kere Öpmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Rüyamda sahildeyiz dev bi buz parcali top top üzerimize geliyo ama tsunami gibi oglumu alip kaciyorum. Kacarken yoldaki asfalt çatliyo ayni anda depremde oliyo ve kaöabalikla kaçiyoruz kurtuluyoruz

  2. Rüyamda dev bir dalga geliyor üzerimizi kapatıyor biz altında kalıyoruz nefes alıp vere biliyoruz napıcaz diye düşünürken uyandim

  3. Rüyamda akrabalar var sokaktayiz pasta kesiyoruz karşısında annemle oğlumu görüyorum gelin diyorum tam belirlerken dev bir dalga annemle oğlumu alıyor sular çabuk çekiliyor sonra onları arıyorum buluyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu