Rüyada Tsunami Dev Dalgalar Görmek Ve Yükselmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada tsunami görmek, kişi büyük bir sıkıntı içerisinde demektir. Dev dalgalar arasında mücadele eden kişi bu zor günler ile tek başına mücadele etmek zorunda kalabilir. Fakat kişinin başındaki bu sıkıntı azalmak yerine daha çok artmaya devam edecektir.

Dev dalgaları gören kişi eğer bu dalgalar içerisinde çırpındığını görüyor ise etrafındaki bir düşmana mağlup gelecektir. Büyük dalgaların giderek azaldığını gören kimse için bu rüya hayırlı sayılabilir.

Rüya sahibi dalgaların küçüldüğünü gördüğünde büyük bir sıkıntıyı atlatacak ya da sıkıntılarına yardımcı olacak biri ile tanışacaktır.

 

Rüyada Dalgaların Yükselmesi

Rüyada görülen dalgaların küçük ya da büyük olması rüyanın anlamını değiştirmektedir.

Rüya sahibi eğer küçük dalgalar içerisinde kalmış ise ve bu dalgalar arasında yüzerek kurtulmaya çalışıyor ise kişinin önündeki küçük sıkıntıları ifade etmektedir.

Rüya sahibi eğer büyük dalgalar ile mücadele ediyor ise kişinin üstesinden gelemeyeceği sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Kişi kendi ya da yakınlarından birinin ciddi bir hastalık haberini de alabilir.

Rüyada Tsunaminin Evleri Yıkmasını Görmek

Rüya sahibi eğer rüyasında felaket yaşandığını ve tsunami nedeni ile dalgaların evleri yıktığını görmüş ise bu kişi huzursuz bir evlilik yapabilir.

Eğer kişi evli ise maddi sıkıntılar yaşayacağı bir döneme girebilir. Aynı zamanda eşinin iflas etmesi durumu ile de karşı karşıya kalabilir. Kişi evlerinin yıkıldığını görmüş ise başından mutsuz bir evlilik geçebilir.

 

Rüyada Mezar Görmek

9 Yorum

 1. Bend tusinami gördüm büyük bir tusinamiydi çamurlu bir tusinamiye benziyordu annemler ve akrabalarımla birlikte biryere gittik tusinami yaklaşıyordu tusinami gelince üstünden atlıyorduk ve 1 defa olmadı 10 defa filan tusinami geldi

  1. Aylin hanım bende bu gün gördüm tusunami
   Bişey soracağım hayatınızda neler değişti belirgin olarak. Bana aktarır mısınız

 2. SLM. Ben ve arkadaşlarımla fabrika nın yanında sohbet ederken 50 metre ileride çok şiddetli deniz. Gördüm sonra havaya bakmamla beraber bide ne göreyim bulutlara kadar uzanan bir dalga geliyor o an hemen fabrikaya koştum yukarıya doğru çıktım deniz fabrikayı sarmış dört bir yanını su merdivenlerden aşağıya iniyordu çok korktum ve sonra uyandım işte ALLAH Hayırlara vesile etsin inşallah Amin.

 3. Benimki biraz ilginç bir rüyaydı lütfen yardımcı olabilir misiniz? Ben dev bir agacın önünde duruyordum gòvdesi çok büyük bir ağaçtı ve sonra tsunami başladı önümdede insanlar vardı onların çoğu telef oldu telef olduklarına şahitlik etmedim ama ben zaten o ağaç sayesinde hiçbir dalgaya maruz kalmadım sonra resmen deniz kuruyana kadar tsunami oldu ve en sonunda bitti.Bu nasıl bir biçimde yorumlanabilir?

 4. Slm rüyamda kendi evimde çıkmış eski bir evde oturuyorum eşimi evden yolcu ederken aniden bir fırtına çıkıyordu ben tam eve girecekken anı kar karışık yağmur yağıyor anı sel basıyordu içeri koşuyordum çocuklarıma elbise hazırlamak için herşey sel suyu yaş etmişti içlerinde kuru elbiseleri topluyordum tam evden çıkarken annem geliyordu annemle konuşurken yine bir dolu şeklinde kar yağıyordu sonra bir ses çıkıyordu sonra biz dışarı kaçıyorduk bakıyorduk dev dalgalar tusunami geliyordu ben anneme sariliyordum anne hakinihelal et diyordum bu rüyanın yorumunu yaparmisiniz

 5. Yazlık evin balkonundayim, denizle epeyce bir mesafe var, fakat o kadar büyük bur dalga geliyor ki balkona vuruyor. Fakat su çok temiz. Yanımda arkadaşlarım var içeri geçelim balkon yıkılabilir diyorum, kosarak içeri geçiyoruz, 2 dalga içeriye kadar geliyor ama biz kurtuluyoruz. Sonra arkama bakıyorum, deniz normal durumuna dönmüş.

 6. Merhaba ben de tsunami gördüm gerçekten çok büyük dü. tam 3 gün dalbadal tsunami görüyorum inşallah hepimizinki hayırlı olur ben rüyamda bütün sevdiklerimi tsunami tarafından öldüklerini gördüm

 7. Günaydin rüyamda dev bor tusunami görüyom
  Denizin metrelerce yükseldigini görüyorum ve sadice cocuklarimi kurtarmaya calisiyom bi restaurantin catisina cikarip kurtariyom onlari. Baya etkilendim rüyadan buraya yazmak istedim

 8. rüyamda oğlumla dev dalgalardan kaçıyoruz dağ çıkmısız orda eşini gördüm oğlum kurtuluyoruz sonra bir kadın sanki tanıdık birisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu