Rüyada sevdiği kızı görmek Ne Manaya Gelir? Tabiri

Rüyada sevdiği kızı görmek, bir takım sıkıntıların atlatıldıktan sonra rüya sahibi ile sevdiği kızın evleneceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca çiftin çok mutlu olacağı ve huzurlu bir evlilikleri olacağına işarettir.

Rüyada Sevdiği Kızı Öpmek

Rüyasında sevdiği kızı öptüğünü görmek rüya sahibinin sevdiği kızla evleneceğine işarettir.

Bir başka yoruma göre ise rüyasında sevdiği kızı gören kişi işlerinde başarılı olacak, hayırlı projelerin içerisinde yer alacak ve girdiği işlerde büyük kazanç elde ederek maddi olarak rahat bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Sevdiği Kızı Başkasıyla Görmek

Rüyasında sevdiği kızı bir başkasıyla gören erkek için bu rüya kızın kendisini çok sevdiği ve asla bir başkasına bakmayacağı anlamına işaret eder.

Rüyada Sevdiği Kızı Hamile Görmek

Kişinin rüyasında sevdiği kızı hamile görmesi, erkeğin iş ve aşk hayatında yaptığı yanlışlıkların farkında olduğuna ve bu hataları düzeltmek için elinden gelen her şeyi yapması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Ayrıca rüya sahibinin yapması gereken işlerin ve hareketlerin farkına yeni vardığı ve aklını başına toplayarak iş ve aşk ilişkilerini düzelteceğine işarettir.

Rüyada Sevdiği Kızı Sakallı Görmek

Rüyasında sevdiği kızın sakallı gören kişi gündelik hayatında çok dikkatli olması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Çünkü bu durum rüya sahibinin çevresinde iyiliğini istemeyen ve arkasından iş çeviren kişilerin bulunduğu, rüya sahibinin bu kişilere önlem alması gerektiği, eğer önlem almazsa rüya sahibinin başının derde girebileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kedi Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu