Rüyada Haber Vermek

Rüyada Haber Vermek (Doğum, ölüm Ve Müjdeli Haber Vermenin Anlamları)

Rüyada haber vermek , eğer kötü bir haber verdiğinizi gördüyseniz yakın zaman içerisinde çok sevineceğiniz bir olay yaşayacağınıza , kutlama yapacağınıza , gerçek yaşam da evliyseniz çocuk sahibi olacağınıza , işiniz yoksa yeni bir işe gireceğinize , zam alacağınıza işaret eder. İyi haber vermek ise genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Haber Vermek İhya Rüya Tabiri

Kişinin Rüyada gizli kalması gereken herhangi bir şeyi açığa (ortaya) çıkarmak maksadıyla haber verdiğini görmesi, malını, parasını, israf edeceğine ve kendisinin sorumlu olduğu emaneti veya emanetleri ehil (lâyık) olmayan kişiye veya kişilere vermek gafletinde (yanlışlığında) bulunacağına ve dolayısıyla pişmanlığa işaret eder.

Rüyada Ölüm Haberi Vermek

Rüyada ölüm haberi verdiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde evinize misafirlerin geleceğine , var olan işinizi değiştireceğinize, hem sosyal hem de ekonomik durumunuzu tamamen değiştireceğinize , itibar sahibi olacağınıza ve saygınlık kazanacağınıza delalet eder.

Tanımış olduğunuz birisinin ölüm haberini verdiğinizi gördüyseniz , bir insandan güzel haberlerin geleceğine , o kişi ile yüz yüze görüşeceğinize , iyi vakitler geçireceğinize yorulur. Eğer tanımadığınız birisinin ölüm haberini verdiğinizi gördüyseniz , sürpriz bir şeyle karşılaşacağınıza alamet eder.

Rüyada Doğum Haberi Vermek

Rüyada doğum haberi verdiğinizi gördüyseniz , erkek bebek ise hem güvenilir hem de sadık bir eşe sahip olacağınıza , kız bebekler için ise kızgın bir haber alıp çok üzüleceğinize yorulur.

Rüyada Müjdeli Haber Vermek

Rüyada müjdeli haber verdiğinizi gördüyseniz , çok güzel haberler alacağınıza , haneden birisine kavuşacağınıza , beklenilen birisinin eve geleceğine, hak edilen şeyleri alacağınıza , birisinden miras kalacağına ve borçlarınızı temize çıkıp rahata kavuşacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Dondurma Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Sevdigim kisinin eşi ikiz bebek doğuracagini ve 1tanesinin önce gelecegini diyo .12gün önce gelcekmis .herkese duyururken bi yandanda müzik çalıyo başın ağrırsa salla bu numaradan beni tıkla parçası .güya evini gezdircek ortada dogacak bebek icin hazirlanmis kiyafetler var.bunlar bnden ilk hediyeleri diyo.bnde dışarda yer yatagi seriyorum çevirip duruyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu