D Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Dondurma Görmek Ve Almak Ne Demektir?

Rüyada Dondurma Görmek, pek hayırlı bir haber olarak yorumlanmaz. Rüyada dondurma görülmesi, rüya sahibinin zor günler geçireceği, sıkıntılarının artacağı ve huzurunun kaçacağı anlamlarına gelmektedir. Başka çevrelere göre ise rüyada dondurma görülmesi, rüya sahibinin ev ve iş düzeninin alt üst olacağı, eşi ile ayrılma noktasına geleceği ve işinde iflas edeceği anlamında yorumlanır.

Ayrıca kişinin rüyasında eriyen bir dondurma görmesi de o kişinin hayatta amaçlarına ulaşamayacağı ve başarısız olacağı, içine kapanacağı ve çevresindeki insanlarla ilişkisini keseceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada dondurma görmek, uzun bir bağlılığa, uzun bir dostluğa işarettir.

  • Rüyada dondurma görmek, bazen de çok mal, çok rızık ve bol nimet ile tabir olunur.

Rüyada Meyveli Dondurma Görmek

Rüyada meyveli dondurma görmek kişinin kısmetinin açılacağı, iş hayatının düzene gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dondurma Almak

Kişinin rüyasında dondurma alması, rüya sahibi için olumlu yorumlanır. Bu rüya, rüya sahibinin kısa süre içerisinde mutluluğu yakalayacağı, girdiği işlerde başarılı olarak mutluluğunun uzun süreli olmasını sağlayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dondurma Yapmak

Rüyasında dondurma yaptığını gören kişinin hayatında değişiklikler olacağı, evini değiştirmek zorunda kalacağı ve iş hayatında köklü değişiklikler yapmaz zorunda olacağı anlamlarına gelmekte.

Rüyada Dondurma Külahı Görmek

Kişinin rüyasında boş bir dondurma külahı görmesi, rüya sahibinin hedeflerine ulaşması için önünde daha zaman olduğuna ama rüya sahibinin sonunda mutlaka amaçlarına ulaşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dondurma Satmak

Kişinin rüyasında dondurma sattığını görmesi olumsuz bir durumdur. Bu rüya, rüya tabircilerince; rüya sahibinin kısa sürede hayatının alt üst olacağı ve işlerinin bozulacağı şeklinde yorumlanmakta.

3 Yorum

  1. Ruyada esim cocuklarima dondurma almis bende uzgun duruyorum banada bi kucugunu almis sevindim cikolatali dondurma .sonrasinda esime bak iste kadin bi sakizdan bile mutlu olur dedim.

  2. Babaannem 2 kez dondurmayı verdi bana götür diğer kardeşine ver dedi ben de üzülerek verdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu