Rüyada Dondurma Görmek Ve Almak Ne Demektir?

Rüyada dondurma gören için hayatında bazı gelişmelerin yaşanacağı söylenir. Rüyada dondurma görmek rüya sahibinin beklemediği yolculuklara çıkacağına işarettir.

Ayrıca kişinin rüyasında eriyen bir dondurma görmesi de o kişinin hayatta amaçlarına ulaşamayacağı ve başarısız olacağı, içine kapanacağı ve çevresindeki insanlarla ilişkisini keseceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada dondurma, uzun bir bağlılığa, uzun bir dostluğa işarettir.

  • Rüyada dondurma görme, bazen de çok mal, çok rızık ve bol nimet ile tabir olunur.

Rüyada Dondurma Görmek Diyanet

Diyanete göre; rüyada dondurma görmek vazgeçiş anlamındadır. Özellikle birine ya da bir eşyaya aşırı bağlı olanların bundan kolay bir şekilde vazgeçip hayatına devam edeceğini gösterir. Rüyada dondurma yiyenlerin kendi farkındalığına varacağını ve bu farkındalık ile takıntıların da ortadan kalkacağını gösterir.

Rüyada Dondurma Almak

Kişinin rüyasında dondurma alması, rüya sahibi için olumlu yorumlanır. Bu rüya, rüya sahibinin kısa süre içerisinde mutluluğu yakalayacağı, girdiği işlerde başarılı olarak mutluluğunun uzun süreli olmasını sağlayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dondurma Yapmak

ruyada dondurma yapmak

Rüyasında dondurma yaptığını gören kişinin hayatında değişiklikler olacağı, evini değiştirmek zorunda kalacağı ve iş hayatında köklü değişiklikler yapmaz zorunda olacağı anlamlarına gelmekte.

Rüyada Dondurma Külahı Görmek

Kişinin rüyasında boş bir dondurma külahı görmesi, rüya sahibinin hedeflerine ulaşması için önünde daha zaman olduğuna ama rüya sahibinin sonunda mutlaka amaçlarına ulaşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dondurma Satmak

Kişinin rüyasında dondurma sattığını görmesi olumsuz bir durumdur. Bu rüya, rüya tabircilerince; rüya sahibinin kısa sürede hayatının alt üst olacağı ve işlerinin bozulacağı şeklinde yorumlanmakta.

Rüyada Beyaz Dondurma Görmek

Rüyada beyaz dondurma görülmesi mutlu edici ve güzel haberlere işarettir. Uzun aradan sonra beklenen mutluluğa ve güzel gelişmelere delalet eder. Rüyasında beyaz dondurma yiyenlerin hayatların maddi yenilikler olur. İş arayanlar istedikleri kısmeti bulur ve hayatları daha güzel hale gelir. Rüya sahibinin borçlarını kısa sürede ödeyeceği anlamına da gelir.

Rüyada Dondurma Yediğini Görmek

Rüyada dondurma yenmesi iş kapıları anlamına gelir. İşsiz olanların kısa sürede iş bulup maddi açıdan rahatlayacağını gösterir. Rüyada farklı türlerde dondurma yiyenlerin hayatlarında farklı seçeneklerin ve kapıların açılacağının göstergesidir. Rüyada beyaz dondurma yemek ise saflık ve temizlik anlamına gelir. Rüya sahibinin iyi niyetinin karşılığını alacağını gösterir.

Ayrıca rüyada doktor görmek hakkında merak edilenlere bakabilirsiniz.

Rüyada Meyveli Dondurma Görmek

Rüyada meyveli dondurma çok güzel olayların yaşanacağı anlamına gelir. Evlenmek isteyenler kendilerine uygun kısmet bulur. Haber bekleyenler bekledikleri haberi alır. Umulmadık yerden para gelir ve rüya sahibi bu gelişmeler karşısında şaşırır. Rüyada meyveli dondurma görme renkli ve eğlence dolu bir hayata işarettir.

Rüyada Meyveli Dondurma Görmek İhya

Rüyada meyveli dondurma görmek kişinin kısmetinin açılacağı, iş hayatının düzene gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Renkli Dondurma Görmek

ruyada renkli dondurma gormek

Rüyada renkli dondurma görülmesi hayatın da eğlenceli olacağı anlamına gelir. Rüyada birine renkli dondurma verilmesi rüya sahibinin elinin açık olduğunu gösterir. Hediye almayı sevmek, başkasını mutlu etmek için yaşamak anlamına da gelir. Rüyada renkli dondurma yemek iş hayatında yükselişlerin olacağına delalet eder. Uzun süredir terfi bekleyenlerin bekledikleri terfihi elde edeceğini gösterir.

Rüyada Dondurma Dolabı Görmek

Rüyada dondurma dolabı görülmesi rüya sahibinin hayatında bir şeyi sakladığını gösterir. Başkasının duymasını istemediği bir sırrın herkesten saklanması ve bunun açığa çıkmaması için büyük uğraşlar verilmesi anlamına gelir. Rüyada dondurma dolabından dondurma almak başarıya işarettir. Uzun zamandır verilen emeklerin sonucunda başarının geleceğini ve bu başarı ile büyük yerlerde olunacağına delalet eder. Rüyada dondurma dolabının içine girmek hayattaki sorunlardan kurtulmak istenildiği anlamına gelir. Rüya sahibinin kendine yeni bir yaşam kuracağına delalet eder.

Rüyada Başkasının Dondurma Aldığını Görmek

Rüyada başkasına dondurma alanların gerçekte son derece cömert olduğu söylenir. Başkasına dondurma almak bir maddi yardım yapılacağına ve bunun sonucunda çok fazla dua alınacağına işarettir. Rüya sahibinin yaptığı iyiliklerin karşılığını alıp hayatında da güzelliklerin yaşanacağını gösterir. Rüyada dondurma vermek birinin hayatında iz bırakılacağı anlamına da gelir.

Rüyada Buzlukta Dondurma Görmek

Rüyada dondurmayı buzlukta görme rüya sahibinin garantici bir yapıda olduğuna işarettir. Olayları ve yanlışları önceden değerlendirebildiğini ve bunun sonucunda da gerekli tüm önlemleri aldığını gösterir. Uzun zamandır beklenilen bir habere de işaret eder. Rüyada buzluktan dondurma yemek hayallere daha fazla yaklaşıldığını ve az bir süre daha sabrettikten sonra beklenilen başarının geleceğini gösterir.

Buzluktan çıkan dondurma ise eridiği zaman birtakım hayal kırıklıklarına işarettir. Dondurmanın çabuk bir şekilde erimesi saklanılan haberlerin hızlı bir şekilde ortaya çıkacağını ve gelişmeler ile tüm yalanların da gerçeklere dönüşeceğini gösterir. Rüyada dondurmanın donduğunu görme ise sevinç dolu haberler ile rüya sahibinin ayaklarının yerden kesileceği anlamına gelir. Rüyada dondurma görmek yeniden mutlu ve huzurlu günlerin olacağına işarettir.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Ruyada esim cocuklarima dondurma almis bende uzgun duruyorum banada bi kucugunu almis sevindim cikolatali dondurma .sonrasinda esime bak iste kadin bi sakizdan bile mutlu olur dedim.

  2. Babaannem 2 kez dondurmayı verdi bana götür diğer kardeşine ver dedi ben de üzülerek verdim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu