Rüyada Kuran Görmek

Rüyada kuran görmek, rüya sahibinin hayatıyla ilgili başına çok güzel şeylerin geleceğine , istemiş olduğu her şeyin gerçek olacağına , uzun süre boyunca emek vermiş olduğunuz işte çok başarılı olacağınıza ve etrafınızda bulunan insanlardan tebrikler alacağınıza delalet eder. Bunun yanı sıra işte elde etmiş olduğunuz başarı ile sevmiş olduğunuz bir işi yapıp hayatta daha mutlu ve huzurlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada Kuran Görmek Ne Anlama Gelir?

Kişi özellikle doğru işi seçerek , iş konusunda mevki olarak yüksek yerlere geleceğine , bu iş sayesinde çok paralar kazanıp güzel evler alacağına , evli ve çocuğunuz varsa onlara en iyi imkanları sunacağınıza alamet eder. Bazı rüya yorumcularına göre , iç huzura en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza , sağlığınızın yerinde olacağına , aile ilişkilerinizin iyi olup mutluluk içerisinde olacağınıza ve sosyal hayatta sevilen birisi olarak anılacağınıza işaret eder.

Rüyada Kuranı Kerim Görmek Diyanet

Rüyada kuranı kerim kitabı gördüyseniz , gerçek yaşam da hayırlı işlerde bulunacağınıza , sağlıklı olacağınıza ve inancınızda güçlü birisi olacağınıza yorulur. Bunun haricinde yaptığınız ya da yapacağınız güzellikler ile hem mutlu hem de huzurlu bir hayat kuracağınıza , sağlıklı ve severek yapmış olduğunuz işlerden bol kazançlar elde edeceğinize alamet eder. Mirasa konacağınıza ve helal para kazanacağınıza işaretle yorumlanır.

• Rüyada Kuran görmek, genellikle hayra yorulur. Saadet ve selamete işarettir.

Rüyada Kuran Görmek İhya

Bir kimsenin rüyada Kur’an-ı Kerim görmesi, feraha ve sevince ermesine ve hayra kavuşmasına işarettir. Rüyada Kur’an-ı Kerim görmek, helal mala ve mirasa ermeye de yorumlanır. Kişinin rüyada bir Kur’an-ı Kerim satın aldığını (alıyormuş olduğunu) görmesi, rüya sahibinin eline mal geçeceğine, helal mal elde ederek rızkının artacağına ve eğer sıkıntısı varsa, ondan kurtulacağına işaretle yorumlanır.

• Rüyasında Kur’an sayfası (Kur’an yazılı bir yaprak) görmesi, helal (temiz) bir rızka nail olacağına işarettir.

• Kur’an yazdığını (Kur’an’dan bir süre veya bir ayet yazdığını) gören kişi, İslami ölçülere uygun bir şekilde yaşadığına işarettir denmiştir.

• Hasta olan bir kimse, Rüyasında Kur’an-ı Kerim’i görse, bu onun şifa bulacağına, hastalığından iyileşip kurtulacağına işarettir. Şayet düşmanı (rakipleri) varsa, onlara galip (üstün) geleceğine işaretle yorumlanır. Rüyada Kur’an-ı Kerim görmek, ilim, hikmet ve doğruluğa ermeye de işarettir.

• Rüyasında Kur’an-ı Kerim görmek, rüya sahibinin, kendisine ait işlerini, kendisinin halledebileceğine, kendi ihtiyaçlarını kendisinin temin edebileceğine, kendisinin kendisine yeteceğine, kimseye muhtaç olmayacağına ve eğer sıkıntısı, üzüntü ve kederi varsa, onlardan kurtulacağına ve rahata, huzur ve ferahlığa (sevince) ereceğine işarettir.

• Rüyasında Kur’an-ı Kerim’i öptüğünü görmek, rüya sahibinin, bir hayır yapacağına, hayırlı olan bir iş işleyeceğine
işaretle yorumlanır.

Rüyada Kuranı Kerim Yazısı Görmek

Rüyada kuranı kerim yazısı gördüyseniz , hastalığınız varsa ondan kısa süre içerisinde kurtulacağınıza ve etrafınızda bulunan insanlardan tebrikler alacağınıza delalet eder.

Rüyada Kuran Satın Almak

Rüyada Kuran Satın Almak, rüya sahibi, büyük bir rızka, servete, ferah ve genişliğe, ilim ve irfan gibi faziletlere kavuşur şeklinde tabir olunmuştur.

Rüyada Rahle Görmek

Rüyada rahle görmek, yabancı bir misafire (misafiriniz olacağına) işaret olarak tabir olunur.

Bazı yorumculara göre, rüyada rahle görmek, yararlı bir ilme işaretle yorumlanır denmiştir. Bazılarına göre rahle
görmek, hayırlı bir evlada işaretle, bekar olanlar için ise, evlenmeye işaretle tabir olunur denmiştir.

Rüyada Melek Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

8 Yorum

  1. RUYAMDA 1 AY ONCE VEFAT EDEN DEDEMI VE HAYATTA OLAN K
    ERKEK KARDESIMI GORDUM BENIM YESIL KAPLI BIR KUR AN IM VARDI VE HER YERDE ONU ARIYORDUM SNRA KARDESIME DEDIM KI ABLACIM BENIM KUR AN IMI NE YAPTIN O DA DEDI KI HAAA ABLA BEN ONU DEDEME VERDIM OKUSUN DIYE DEI

  2. rüyamda kuran i kerim in ortalarına bir hoca nin arapca birşeyler yazdığını gördüm ne anlama geliyor bilgilendirirmisiniz…

  3. Ben hulya Ruyada kuranı kerimin ocarak bana doğru geldigini gurdum ne anlama gelir

  4. Rüyamda 2 tane kuran ı kerimi çamurun içinden alıp bağrıma bastığımı gördüm bu ne anlama geliyor beni aydınlatırmısınız

  5. Selam ün Aleyküm rüyamda annemin evinde gözleme yapıyoruz ama yağ içinde bi taraftan da 5 tane Kuranı Kerim var ama boyutları epey büyük kuranı kerim ne anla gelir şimdiden teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu