B Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Baklava Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Baklava Yemek, Rüyada baklava tarzı her türlü tatlıyı görmek şans, kısmet ve parlak gelecek şansı olarak yorumlanır. Rüyada baklava gören bir kişi hayatında bereket içinde yaşamaya ve rızkından hiç azalma olmadan rahat bir yaşama nail olacak şeklinde değerlendirilir. Rüyalarında baklava görmek rüyayı gören kişinin ummadığı yerlerden nasipler alacağına delalet etmektedir. Hastalar için şifa anlamına da gelmektedir.

Rüyada Tepside Baklava Görmek

Rüyada tepside baklava görmek, kişinin dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret ederken maddi ve manevi açıdan büyük bir zenginliğin ve refahın yakın zamanda haneye ulaşacağını da müjdelemektedir. Her türlü sıkıntı ve beladan korunacağı yönünde yorumlanmaktadır.

Rüyada Baklava Yemek

Rüyasında baklava yemek, kişi kısa zamanla büyük girişimlere atılacaktır. Ayrıca çok sevindirici bir haberi tez vakitte alarak huzura kavuşacağına işaret etmektedir.

Bazı zorlu konulardan korkmayarak, cesaret edip her işi başaracağınıza yürekten inanmanız gerektiği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Baklava Yemek Ne Demek?

Rüyada baklava yediğini görmek genel olarak hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde eline bir miktar para geçeceğine , mal sahibi olacağına ve kendisine kalan miras ile çok sevineceğine yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre ise bir yerden müjdeli haber alacağına ve bu haber ile çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişinin hayatı tamamen tatlı , güzel , eğlenceli ve çok zevkli geçer.

Rüyada Baklava Yediğini Görmek İhya Rüya Tabiri

Rüyada baklava yediğinizi gördüyseniz , elinizde bulunan küçük paralar ile yapacağınız yatırımlardan dolayı büyük oranda kazançlar elde edeceğinize ,

birisinden size kalacak olan mirastan dolayı çok sevinçli olacağınıza ve alacağınız müjdeli haberlerden de oldukça mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada Baklava İkram Etmek

Rüyada baklava ikram etmek, Rüyasında birine veya birilerine baklava ikram ettiğini gören bir kişi yakın zamanda güzel bir işe başlayacak ve sonunda da muvaffak olacak demektir.

Ayrıca rüya sahibinin kısmetini dağıttığına da yorumlanmaktadır. Rüyasında bir tepsi içinde baklavayı ikram etmek çok hayırlı ve çok sevinilecek sürpriz bir habere, bir mirastan hisse alınacağına veya gayrimenkul alacağına işaret etmektedir.

Nasiple ve kazançlı bir patron olmak şeklinde de yorumlanırken elinin bereketli ve nasipli olduğuna yönünde tabir edilmektedir.

Rüyada Fıstıklı veya Cevizli Baklava Yemek

Rüyada fıstıklı baklava veya cevizli baklava yemek,  İşlerini itina ile sıkıntısız olarak yapmak için çabaya,  bu sayede ticari itibar elde etmeye, kazancının helal rızkla elde edileceğine, emeklerinin sonucunda hayatında ferahlık ve sıkıntısız bir döneme delalet eder.

Rüyada Fındıklı Baklava Yemek

Rüyada fındıklı baklava yemek, Gönlünü kaptırdığı kişiyle hayatı boyunca güzel bir geçim içerisinde bulunup sıkıntılarının kalmayacağına maddi manevi iyi durumda olacağına delalet eder.

Rüyada Baklava Görmek Rüya tabirleri yazımıza göz atın.

12 Yorum

 1. Rüyamda kocamın baba bir tepsi baklava gösterip bir dilimini ikram ettigini gördüm ne anlama geliyor acaba

 2. Rüyamda hamile oldum gördüm ve kaynanam müjde olarak bana bir tepsi baklava verdi bende kocamla paylaştım ve çok yiyiyordum

 3. ruyamda abim bana baklava yapiver diye gormustum bunu anlam nedir

 4. ruyamda kizimin kayin validesi baklava getirdi bize ikram ediyodu ama benim kizim bosandi ne anlamina gelir

 5. Amcamin evinde paklava görmek kucuk torunu benim paklavam diyor ne demek

 6. Ruyamda iki üc arkadaşım vardı canım maklava istedi zeytin yaglı vaklava yaptık baklavayı haşladık ve maklava tepsisi benim elimdeydi sıcacık icinden büyük dilimler yedim cok güzel olmuştu ama ben arkadasıma dedimki niye zeytin yag koydun icine dedim ama yimege devam etim

 7. Ruyamda iki üc arkadaşım vardı canım maklava istedi zeytin yaglı vaklava yaptık baklavayı haşladık ve maklava tepsisi benim elimdeydi sıcacık icinden büyük dilimler yedim cok güzel olmuştu ama ben arkadasıma dedimki niye zeytin yag koydun icine dedim ama yimege devam etim

 8. rüyamda 2 tepsi baklava gördüm komşum bie getirdi biri kaymaklı baklava digeri sade

 9. Rüyamdan doğmamış kızımı gördüm ve kucağıma aldım ardından eskı ol arkadaslarıma 3 tepsi baklava aldım ve dağıttım bunun anlamı nedır

 10. Kaynanamla ve gürümcemle tepside baklava yemek ne anlama gelir

 11. Kizimin bir kismeti var istihareye yattim vesu ruyayi gordum. Tepsilerde altin sarisibaklava tarzi tatlilar tepsinin yarisni oradakiler yedi oradainsanlar vardi ama vefat etmis annemde vardi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu