Rüyada Dünyayı Görmek Ve Kurtarmak Ne Demek?

Rüyada dünyayı görmek , bu rüya genel olarak birden fazla şekilde yorumlanır dünyayı hangi şekilde gördüğünüze göre değişik şekilde tabir edilir. Tek başınıza dünyayı gördüyseniz eğer o zaman koruma içgüdüsü yaşayan anneye , eşe veya kız çocuğuna alamet eder.

Rüyada Dünyayı Uzaydan Görmek

Rüyada dünyayı uzaydan görmek , yaşama karşı deneyim elde edeceğinize , güzel olaylarla karşılaşacağınıza ve bu sayede ise hayata farklı pencereden bakacağınıza , yaşamın başka halleri ile yüzleşeceğinize , üçüncü gözünüzün açılacağına işaret eder.

Rüyada Dünyayı Kurtarmak

Rüyada dünyayı kurtarmak , insanların gönlünü kazanacağınıza , saygısına nail olacağınıza , güzel işler yapıp herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , toplum içerisinde bir adım önde olacağınıza , ilerleyeceğinize ve el üstünde tutulacağınıza yorulur.

Rüyada Dünyayı Su Bastığını Görmek

Rüyada dünyayı su bastığını görmek , o yerde meydana gelebilecek ucuzluğa , hem bolluğa hem de berekete , zengin olmaya , alım gücünün çok fazla olmasına , dünya nimetlerine kolay yoldan ulaşma ve insanların refah düzeyinin artmasına delalet eder.

Rüyada Dünyayı Gezmek

Rüyada dünyayı gezmek , hem hayallerinize hem amaçlarınıza hem de hedeflerinize kısa süre içerisinde kavuşacağınıza , fırsatlar elde edeceğinize , gözünüzü yükseklere dikeceğinize , bu konularda çok kararlı olacağınıza yorulur.

Rüyada Dünyayı Karanlık Görmek

Rüyada dünyayı karanlık görmek , iyiye ve hayra yorumlanan bir rüya değildir. Şansızlık yaşayacağınıza , içinizi karartacağınıza , moralinizin çok bozuk olacağına , suratınızın asılmasına, tüm umutlarınızı ve neşenizi yitireceğinize , hayal kırıklığı yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Köpek Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu