Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada pantolon görmek Ne Anlama Gelir? (Yeşil, Siyah, Mavi, Beyaz, Yırtık, Kesik, Kot)

Rüyada pantolon görmek, bu rüya genel olarak sağlıkla ilgilidir ve kişiyi bu yönde uyarmaktadır. Kişi bu dönemlerde özellikle apış arası , ayaklara ve dizlere çok dikkat etmesi gerekmektedir.

Rüyada pantolon görmek, toplumsal saygınlığın habercisidir. Bu rüyayı gören şahıs, iş ve sosyal hayatındaki hareketleri ile her bireyin çok sevdiği ve saygı duyduğu bir kimsedir. Bu rüyanın neticesinde bireyin iş hayatındaki başarıları artacaktır. Kimi alimlere göre bu düş, düş sahibi ile romantik olarak yakınlaşacak bir bireyin varlığına delalet eder. Bu dönemlerde düş sahibi etrafındaki şahıslara dikkat etmelidir.

Rüyada Pantolon Görmek İhya

Rüyada Pantolon Görmek İhya, şahıs için bu düş pozitif anlamlara gelmektedir. Kişi, kendisinden uzakta olan ve çok özlediği bir kimse ile buluşacaktır. Bu özlem selametle son bulacak ve düş sahibi huzur dolu bir yaşama adım atacaktır.

Rüyada Kot Pantolon Görmek Ne Anlama gelir?

Rüyada kot pantolon gördüyseniz , iş konusunda çok başarılı olacağınıza , yüksek mevkilere kadar ulaşacağınıza , büyük açıdan maddi kazanç elde edeceğinize ve sorunlarınız varsa bunların üstesinden gelip rahat bir nefes alacağınıza yorulur.

Rüyada görülen kot pantolon, mesut bir hayatın işaretçisidir. Kişi uzun vakittir çektiği sıkıntılardan kurtulacak ve bundan sonra yaşamdan haz almaya başlayacaktır. Kişinin bu huzur dolu yaşantısını kıskanıp onu mutsuz etmeye çalışanlar olur. Bu gibi hallerde düş sahibi çok itimat ettiği arkadaşlarına dahi dikkat etmeli, tedbiri elden bırakmamalıdır.

Rüyada Kot Pantolon Görmek

Rüyada Yeşil Pantolon Görmek Ne Demek?

Rüyada yeşil pantolon gördüyseniz , imanınızın çok kuvvetli olacağına , mutlu günler yaşayacağınıza , dinine çok bağlı olan insanlarla arkadaşlık kuracağınıza delalet eder.

Rüyada Siyah Pantolon Görmek Ne Demek?

Rüyada siyah pantolon görmek , rüyayı gören kişi hem güç hem de itibar sahibi olan birisi ile tanışıp arkadaş olacağına alamet eder. Rüyada görülen kara pantolon, bireyin karşılıksız gerçekleştireceği bir işin işaretçisidir. Gerçek hayatında iyi huylu, güvenilir, namuslu ve ahlaklı birisi olan düş sahibi, cümle alem yönünden çok sevilmektedir.

Bazı alimlere göre bu düş, bireyin uzun vakittir başlamak istediği bir hobiye başlayacağı manasına dahi gelmektedir.

Rüyada Mavi Pantolon Görmek

Rüyada mavi pantolon gördüyseniz , gerçek yaşam da genç olan kişilerle dostluk kuracağınıza işaret eder.

Rüyada Beyaz Pantolon Görmek Nedir?

Rüyada beyaz renk pantolon gördüyseniz , yakın zaman içerisinde sıkıntılardan kurtulup mutlu günler geçireceğinize yorulur.

Rüyada Yırtık Pantolon Görmek Ne Demek?

Rüyada yırtık ve eski pantolon gördüyseniz , her konuda çok başarısız olacağınıza , maddi kayba uğrayacağınıza ve sağlık problemi yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Kesik Pantolon Görmek

Rüyada kesik pantolon gördüyseniz , sevmiş olduğunuz bir eşyanın kalitesinin çok artacağına alamet eder.

Rüyada Kumaş Pantolon Görmek

Rüyada Kumaş Pantolon Görmek

Kişi, çevresinde bulunan mevki sahibi bir kimsenin yardımları neticesinde hayırlı bir iş bulacaktır. Bunun neticesinde maddi sıkıntılar azalacak ve maddi anlamda yatırımlar söz hususu olacaktır.
Kimi alimlere göre kumaş pantolon, devlet kurumunda bir işe girileceğini işaret etmektedir.

Rüyada Dar Pantolon Görmek

Rüyasında dar pantolon gören şahıs büyük bir sıkıntı yükünün altına girecek demektir. Kişinin geçmiş hayatındaki saplantıları yahut takıntıları onun bugünlerini de etkilemektedir. Geçmişte yaptığı bir yanılgı hiç beklemediği çabucak karşısına çıkacak ve onu üzecektir. Bu tür haller karşısında ne olursa olsun cesareti elden bırakmamalı ve ona göre davranmalıdır.

Rüyada Yırtık Pantolon Görmek

Rüyasında yırtılmış pantolon gören kimse, noksan bıraktığı işleri tamamlayacak demektir. Kişi iş hayatında yahut sosyal hayatında bir işe başlayıp bitirememiş olur. Bu süreçlerde görülen bu düş, bireyin bu işi kusursuz ve süratli şekilde tamamlayacağına ve arkadaşlarından dahi dayanak alacağına işaret eder.

Rüyada Pantolon Satın Almak

Rüyasında pantolon satın aldığını gören bireyin neşesi bozulacaktır. Aile içerisinde yaşanan bazı hadiseler neticesinde bireyin aile huzuru kaçacak ve kötü tartışmalar yaşanacaktır.
Kimi düş alimlerine göre bu düş, bekar kimseler için iyi huylu ve akil birisiyle hayırlı bir evlilik yapılacağına belirti eder.

Rüyada Pantolon Hediye Almak

Bu düş hususi hayatında yalnız olanlar için ömürlerine girecek olan özverili, iyi huylu ve güvenilir birisiyle yaşanacak olan ilişkinin habercisidir.

Rüyada Pantolon Çıkarmak

Rüyasında pantolon çıkardığını gören şahıs için bu düş, isteklerinin ve hedeflerinin gerçekleşeceğinin habercisidir. Kişi, uzun vakittir sıkıntılar çekmiş ve bundan sonra bu sıkıntılardan kurtulma zamanı gelmiştir. Rüya sahibinin atılacağı hayırlı bir iş bütün bu dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacaktır.

Rüyada Pantolon Katlamak

Rüyasında pantolon katladığını gören şahıs için bu düş bir ikaz niteliğindedir. Kişi reel hayatında serkeş, vurdumduymaz, hiç bir şeyi sıkıntı etmeyen bir kimsedir. Bu düş şayet bu yolla ilerlerse başına gelecek büyük üzüntüleri ve kederleri söylem etmektedir. Bu sebeple düş sahibi bundan sonra hayatını düzene sokmalı ve hayatını kökten değiştirmelidir.

Rüyada Pantolon Giymek

Rüyada Pantolon Giymek

Rüyasında pantolon giydiğini gören kimse için bu düş, dost çevresinden göreceği bir iyiliğin habercisidir. Makam sahibi birisi düş sahibine bir hususta yardım edecek ve onu oldukça vakittir çektiği derdinden kurtaracaktır.

Rüyada Kirli Pantolon Giymek

Rüyada pis pantolon giyinmek, bireyin geçireceği kötü günlerin habercisidir. Rüya sahibi hususi hayatındaki şahıs ile ayrılıklar yaşayabilir.

Kimi düş alimlerine göre bu düş, bireyin iş hayatındaki başarısızlığına dahi işaret eder. Her şeyin üst üste geleceği bu kötü dönemde düş sahibi soğukkanlılığını korumalı ve olaylara makul bakış açıları getirmelidir.

Rüyada Pantolonun Belinden Düşmesi

Rüyada görülen pantolonun bireyin belinden düşmesi, saygınlık kaybının habercisidir. Kişi alkol, kumar gibi kötü alışkanlıklar edinmiş olur. Bunun neticesinde hem iş üstelik sosyal hayatında saygınlık kaybedecek ve sevdiği insanları tavırları ile üzecektir. Rüya sahibi bu kötü alışkanlıklarına devam ederse malını, mülkünü, aile bağlarını kaybedecektir. Bu sebeple bu türlü süreçlerden geçilirken görülen bu düş neticesinde şahıs makul kararlar sunarak, onu kötü etkileyecek bölgelerden uzaklaşmalıdır.

Rüyada Pantolonun Bol Gelmesi

Rüyada görülen bu simge, bireyin iş hayatında alacağı terfinin habercisidir. Rüya sahibi etkin çalışmaları yardımıyla yüksek mertebelere ve makamlara erişecektir. Bunun neticesinde şayet iş yükü de artacaktır. Fakat bu işin üstesinden gelemeyecek ve bu nedenle üst makamdaki insanlarla tartışmalar yaşayacaktır. Kişi bu süreçlerde stresini ve öfkesini denetim altına almalı, kendine güvenmeli ve işlerin üstesinden gelebileceğine inanmalıdır.

Rüyada Pantolon Yırtılması

Kişinin iş hayatında yükseleceği pozisyonu kıskanan kimselerin düş sahibine isnat atacağının habercisidir. Rüya sahibi iyi niyetli ve herkese güvenen bir kimsedir. Fakat onun bu iyi niyetini görev edenler olacaktır. Bu gibi hallerde şahıs cesaretini toplamalı ve kimin ne diyeceğini gayriihtiyari hakkını savunmalıdır.

Rüyada Pantolon Dikmek

Özellikle sabırsız ve sabırsız kimseler için bu düş bundan sonra durulacaklarına ve sabırlı olacaklarına delalet eder. Sorunların ve sıkıntıların azalacağına, aile hayatında yaşanacak olan benzersiz huzura alamettir.

 

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Bana calistigim is yeriden kendi cikrdigi urunlerden veriyorlardi kozmatik urunleri ama farkli olarak esime olacak beyaz ama pacalari kisa 1 pantolon verdiler pacasinin kisa oldugunu orunce yenisiyle degistiler yeniside beyaz onunda pacasi kisa cikti daha sonra uyandim ruyayi goren bayanim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu