Rüyada pantolon görmek (Yeşil, Siyah, Mavi, Beyaz, Yırtık, Kesik, Kot)

Rüyada pantolon görmek , bu rüya genel olarak sağlıkla ilgilidir ve kişiyi bu yönde uyarmaktadır. Kişi bu dönemlerde özellikle apış arası , ayaklara ve dizlere çok dikkat etmesi gerekmektedir.

Rüyada kot pantolon görmek ne anlama gelir?

Rüyada kot pantolon gördüyseniz , iş konusunda çok başarılı olacağınıza , yüksek mevkilere kadar ulaşacağınıza , büyük açıdan maddi kazanç elde edeceğinize ve sorunlarınız varsa bunların üstesinden gelip rahat bir nefes alacağınıza yorulur.

Rüyada yeşil pantolon görmek ne demek?

Rüyada yeşil pantolon gördüyseniz , imanınızın çok kuvvetli olacağına , mutlu günler yaşayacağınıza , dinine çok bağlı olan insanlarla arkadaşlık kuracağınıza delalet eder.

Rüyada siyah pantolon görmek ne demek?

Rüyada siyah pantolon görmek , rüyayı gören kişi hem güç hem de itibar sahibi olan birisi ile tanışıp arkadaş olacağına alamet eder.

Rüyada mavi pantolon görmek

Rüyada mavi pantolon gördüyseniz , gerçek yaşam da genç olan kişilerle dostluk kuracağınıza işaret eder.

Rüyada beyaz pantolon görmek nedir?

Rüyada beyaz renk pantolon gördüyseniz , yakın zaman içerisinde sıkıntılardan kurtulup mutlu günler geçireceğinize yorulur.

Rüyada yırtık pantolon görmek ne demek?

Rüyada yırtık ve eski pantolon gördüyseniz , her konuda çok başarısız olacağınıza , maddi kayba uğrayacağınıza ve sağlık problemi yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada kesik pantolon görmek

Rüyada kesik pantolon gördüyseniz , sevmiş olduğunuz bir eşyanın kalitesinin çok artacağına alamet eder.

  Rüyada peynir görmek neye gelir ve çıkar?
1 yorum

One thought on “Rüyada pantolon görmek (Yeşil, Siyah, Mavi, Beyaz, Yırtık, Kesik, Kot)

  1. Bana calistigim is yeriden kendi cikrdigi urunlerden veriyorlardi kozmatik urunleri ama farkli olarak esime olacak beyaz ama pacalari kisa 1 pantolon verdiler pacasinin kisa oldugunu orunce yenisiyle degistiler yeniside beyaz onunda pacasi kisa cikti daha sonra uyandim ruyayi goren bayanim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.