Rüyada Birini Ziyarete Gitmek

Bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Sağlığı, başarıyı ve mutluluğu çağrıştırır. Rüyayı gören kişi yaşadığı tüm zorluklardan kurtulacak ve yakın zamanda refaha erişecektir. Güzel günlerin yaklaştığını ve mutluluğun çok yakın olduğunu haber veren bu rüya kişiye hayır getirir ve mutlu eder.

Kişinin çok istediği bir şey var ise istediği şey çok yakın bir zamanda olacak ve kişi sevinç gözyaşı dökecektir. Çevresindeki insanlardan hayır geleceğine ve küs olduğu kimseler ile barışacağına tabir edilir.

Rüyada Hasta Ziyaretine Gitmenin Anlamı

Rüyada hasta ziyaretine gittiğini gören kişi manevi anlamda hayatında bazı değişiklikler yapacak demektir.

Özellikle dinine sarılacak ve ibadetlerini tam anlamıyla yapma çabasına girecektir. Bu şekilde manevi huzura kavuşacak ve mutluluğu yakalayacaktır.

Rüyanın Geniş Anlamı

Bu rüya genel anlamda çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda çok eğleneceği keyifli vakit geçireceği ve yeni insanlarla tanışacağı bir ortama gireceğini haber verir.

Ayrıca rüyada birini ziyaret etmek uzun zamandır beklenen son derece sevindirici haberin yakın zamanda alınacağına ve kişinin çok sevineceğine işaret eder.

Rüyada ziyaret edilen yer sevilmeyen bir yer ise rüyayı gören kişi yanında olmayı sevmediği bazı insanlarla aynı ortama girmek zorunda kalacak ve kısa süreli bir can sıkıntısı yaşayacak demektir.

Sevilmeyen kişilerin ziyareti rüyayı gören kişi için etrafındaki iyi olmayan ve kötü niyet taşıyan insanları simgeler.

Kişinin çevresindeki bu insanlar konuşmaları ile rüyayı gören kişiyi rahatsız edebilir. Rüyada ziyaret edilen yer veya kişi seviliyorsa bu da kişi için bolluğu bereketi çağrıştırır.

Kişinin eline geçen bereketlenecek ve kısmetleri açılacaktır. Artık yaşadığı zor günlerin sonunun geldiğine ve mutluluğun çok yakında olduğuna işaret eden rüya hayırlı rüyalardan bir tanesidir.

5 Comments

  1. Anonim 10 Şubat 2018
  2. Gül 18 Kasım 2018
  3. mine 9 Şubat 2019
  4. Anonim 18 Şubat 2019
  5. Asmin 25 Mayıs 2019

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!