Rüyada Birini Ziyarete Gitmek

Bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Sağlığı, başarıyı ve mutluluğu çağrıştırır. Rüyayı gören kişi yaşadığı tüm zorluklardan kurtulacak ve yakın zamanda refaha erişecektir. Güzel günlerin yaklaştığını ve mutluluğun çok yakın olduğunu haber veren bu rüya kişiye hayır getirir ve mutlu eder. Kişinin çok istediği bir şey var ise istediği şey çok yakın bir zamanda olacak ve kişi sevinç gözyaşı dökecektir. Çevresindeki insanlardan hayır geleceğine ve küs olduğu kimseler ile barışacağına tabir edilir.

Rüyada Hasta Ziyaretine Gitmenin Anlamı

Rüyada hasta ziyaretine gittiğini gören kişi manevi anlamda hayatında bazı değişiklikler yapacak demektir. Özellikle dinine sarılacak ve ibadetlerini tam anlamıyla yapma çabasına girecektir. Bu şekilde manevi huzura kavuşacak ve mutluluğu yakalayacaktır.

Rüyanın Geniş Anlamı

Bu rüya genel anlamda çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda çok eğleneceği keyifli vakit geçireceği ve yeni insanlarla tanışacağı bir ortama gireceğini haber verir. Ayrıca rüyada birini ziyaret etmek uzun zamandır beklenen son derece sevindirici haberin yakın zamanda alınacağına ve kişinin çok sevineceğine işaret eder.

Rüyada ziyaret edilen yer sevilmeyen bir yer ise rüyayı gören kişi yanında olmayı sevmediği bazı insanlarla aynı ortama girmek zorunda kalacak ve kısa süreli bir can sıkıntısı yaşayacak demektir. Sevilmeyen kişilerin ziyareti rüyayı gören kişi için etrafındaki iyi olmayan ve kötü niyet taşıyan insanları simgeler.

Kişinin çevresindeki bu insanlar konuşmaları ile rüyayı gören kişiyi rahatsız edebilir. Rüyada ziyaret edilen yer veya kişi seviliyorsa bu da kişi için bolluğu bereketi çağrıştırır. Kişinin eline geçen bereketlenecek ve kısmetleri açılacaktır. Artık yaşadığı zor günlerin sonunun geldiğine ve mutluluğun çok yakında olduğuna işaret eden rüya hayırlı rüyalardan bir tanesidir.

Rüyada Deve Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. Yengemi ziyarete gidecem terliğim arkadaşımda değişiyor arabayı kaçırıyorum daha sonra terliklerimi bulup hızlıca arabaya yetişiyorum tek başıma gidiyorum ne eşimi nede çoçuğumu alıyorum yanıma uzak diyorum tek gidip geleyim diyorum

  2. Rüyada cok sevim saygi Duygucum eski bir dostumu görüyorum onunla bir yere gelir manzara serediyoruz.sonra ona dikkat et düsersin demeden o düsmüyor yani ucurum gibi bir yer daha sonra ben onun yanina gidiyorum ama o yaralanmisti..
    Yorumunu yaparsaniz sevinirim.

  3. Ruyamda arkadsm evimi dağınık görmüş
    Ve küçük kızımın elinde büyük bir valiz varmış eşimi 2 günlüğüne trabzona ziyarete gidiyormuşuz. Rüyayı gören kişi mutlusunuz dedi eşim gerçek hayatda da yurt dışında yaşıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu