Rüyada Oğlunu Görmek Nedir? İslami

Rüyada Oğlunu Görmek

Rüyada oğlunu görmek , rüyayı gören kişi için pek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin düzeninin alt üst olacağına , sıkıntılı olaylarla karşı karşıya kalacağına , hem maddi hem de manevi olarak büyük zarar göreceğine , kazançlarının düşeceğine ve her yere borcu olup borçların yükü altına gireceğine yorulur.

Bunun yanı sıra yakın zaman içerisinde çok üzüleceğiniz bir haber alacağınıza , hiç beklemediğiniz bir anda birisinden hem vefasızlık hem de nankörlük görüp yıkılacağınıza , şans kapınızın kapatacağına ve uğursuzluklar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Oğlunu Sünnet Ettirmek

Rüyada oğlunuzu sünnet ettirdiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da kurtuluşa ereceğinize , hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , hem şanslı hem de kısmetli olacağınıza , sıkıntılardan kurtulup mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Oğlunu Dövmek Ne Demek?

Rüyada oğlunu dövmek , gerçekte evlatlarınızdan birisinin yapmış olduğu bir şeye onay vereceğinize ve bu vereceğiniz onay sayesinde çocuğunuzun hayır bulacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra çocuğunuz size her konuda yardımcı olacak , hatta maddi ve manevi destekte bulunacaktır.

Rüyada Oğlunu Evlendirmek

Rüyada oğlunuzu evlendirdiğinizi gördüyseniz , çocuklarınızın mutlu olması için elinizden geleni yapacağınıza , her zaman evlatlarınız ile gurur duyacağınıza alamet eder.

  Rüyada Oda Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları
1 yorum

One thought on “Rüyada Oğlunu Görmek Nedir? İslami

  1. Rüyamda oğlumu evlendirdim ama çok üzülüyorum gelin yaşça büyük ve oğlumda bu evlilikten hiç memnun değil.gerçek hayatimizda oğlum yaklaşik beş yıldır biriyle konuşuyor ve ikimizde bu kızımız adina çok üzülyoruz ona ihanet ettiğimiz için,Şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.