Rüyada Yolcu Etmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada yolcu etmek, hayırlara alamet eden bir durumdur. Rüyada asker yolcu etmek, yenilikler, güzel ve hayırlı işlerin olacağı anlamına gelen bu durum işlerin açılacağı ve kazancın artacağı gibi anlamlara da gelmektedir.

Rüyada hacı yolcu etmek, rızkın genişlemesi, işlerin açılacağı gibi durumlar bu rüyada yorumlanabilecek olan hayırdır.

Ayrıca rüyada yolcu uğurlamak, yanacak sürpriz gelişmeler ile yaşantının düzene gireceğini, neşe ve huzurun bulunacağını ve ağız tadının yerine geleceğini müjdeler.

Rüyada kızını yolcu etmek, İslam âlimlerinden biri olan İmam Nablusi (r.a) yorumu ise, tarafında da kişinin maneviyatının artış göstereceği ve ahlaki durumunun düzeleceği olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Yolcu Uğurlamak

Rüyada yolcu uğurlamak, çok şanslı ve kısmetli günlerin geçirileceğine delalet eden bir durumdur. Bu rüya, işlerin azalacağı, hayatın kolaylaşacağı, sevilen kişiler ile daha fazla vakit geçirileceği ve sevilen kişiler ile birlikte olunacağına yorulur.

Rüyada Yolcu Etmek

Rüyada yolcu etmek, meslekte ilerleneceğinin ve yükselme kaydedileceğinin, bu sayede hedeflenen amaçlara ve ideallere kısa sürece ulaşılacağının müjdecisi olan durumdur.

İmâm-ı Cafer-i Sâdık (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Ayrıca bu rüya işinde et üst kimse olunacağına, maddi ve manevi güç elde edileceğine ve çok mutlu günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada Yolcu Karşılamak

Rüyada yolcu karşılamak, mutluluğun bir işareti olarak tabir edilir. Bu durum ayrıca çok uzun zamandır arzulanan bir şeyin alınmasının mümkün olacağı olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Yolcu Bileti Görmek

Rüyada yolcu bileti görmek, iç rahatlaması ve zihin rahatlamasının yaşanacağını, keyfin, neşenin ve sağlığın yerinde olacağını ve hayatın daha eğlenceli bir hal alacağını gösteren durum olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Yolcu Beklemek

Rüyada yolcu beklemek, mutluluğa ve huzura, gerçekleşecek olan güzel gelişmelere, sevilen kişilere kavuşmalara, güce ve kuvvete kavuşmaya yorulur. Rüyada beklenen yolcu gelmiyor ise zor bir dönemden geçileceğini ve dert sahibi olunacağını gösteren bir durumdur.

Rüyada Yolcu Otobüsü Görmek

Rüyada yolcu otobüsü görmek, değişik zevklere ve farklı düşüncelere sahip olan dostlar edinileceğine, bu dostlar ile sık sık bir araya gelerek görüşüleceğine ve bu durumdan büyük keyif alınacağına tabir edilen bir durumdur. İbni Kesir (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Rüyayı gören kişinin çevresi her geçen gün kalabalıklaşacak ve keyifli anların yaşanması sağlanacaktır.

Rüyada Yolcu Gemisi Görmek

Rüyada yolcu gemisi görmek, iş yoğunluğundan ve stresten uzaklaşılacağını delalet eden bir durumdur. Bu stresten kurtulmak için kalabalık olan arkadaş ortamlarına girilmesi ve bu ortamlarda edilen koyu sohbetler ile çok büyük haz alınması rüyada işaret edilen bir diğer durumlar olarak yorumlanır.

Rüyada Yolculuk Yapmak

Rüyada yolculuk yapmak, halkın ahlakını toplumsal hayatta gün yüzüne çıkartmak anlamına gelir. Ayrıca rüyada umreye yolcu etmek, mal ve mülk sahibi olunacağına, bir takım kararlar verileceğine, planlanmakta olan işlerin olumlu şekilde sonuçlanacağına ve bu işlerden büyük hayırlar elde edileceğine yorumlanabilir. Buhari Şerhi (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Rüyada babayı ve akrabayı yolcu etmek, yolculukları güzel bir şekilde devam ettiyse işlerinde yüksek karlar elde edecek olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Peygamber Efendimizin Kabrini Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu