Rüyada Yağ Görmek İslami

Yemek Tarifleri

Rüyada yağ görmek , rahat bir hayat süreceğinize ve ağız tadı ile geçecek olan bir yaşama sahip olacağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra eşsiz olan nimetlere sahip olacağınıza , hayatta bulunan tüm lezzetlerin ve heyecanların tadına bakacağınıza , gönlünüzün istediği gibi yaşayacağınıza , canınızın çekmiş olduğu her şeyi alacağınıza delalet eder.

Yani kısacası bir eli yağda bir eli balda gibi olacağınıza yorulur. Hayatınızı istediğiniz gibi yaşayacak , istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin muradına ereceğine , mutlu bir yuvaya kavuşacağına , çocuklarına ve eşine bağlı olarak onları rahat yaşatacağına yorarlar.

• Rüyada görülen küncü yağı, faydalanmak ve çıkar elde etmeğe işaretle deyim olunur.

• Rüyada badem yağı görmek, rahat bir yaşam, mal sahibi olmak ve şifaya ermek, iyi ve sıhhatli olmaya işarettir.

• Rüyada yenen hayvan yağı görmek, rızık elde etmek ve iyi bir yaşam standardı, iyi bir geçim ile, bolluk içerisinde bir yaşam ile deyim olunur.

• Yenmeyen hayvan yağı şayet, yasak bir malın elinize geçeceğine işaretle deyim olunur.

• Rüyada otlardan çıkarılan yağlardan bir yağ (nebati yağ) görmek, mal sahibi olacağınıza, bol nimete kavuşacağınıza yahut miras aracılığıyla varlıklı olacağınıza işarettir.

Rüyada Yağ Görmek İhya

Rüyada yağ görmek, ara sıra iyi ve hoş söz sahibine işaret ile, ara sıra caiz mal ve rızık ile, ara sıra miras aracılığıyla ele gelen mal ile, ara sıra de acı ve sorun ile deyim olunur.

Rüyada Yağ İçmek

Rüyada yağ içtiğinizi gördüyseniz , hem sıkıntı hem de üzüntülerden kısa zaman içerisinde kurtulacağınıza , bol rızık elde edeceğinize ,kusursuz bir hayat yaşayacağınıza , hayatınız güllük gülistanlık olup huzur bulacağınıza alamet eder.

• Rüyada hayvan (et) yağı yemek, uzun ömre ve sürekli rızıklanmaya, yani zenginliğe işarettir deyim olunur.

Rüyada Yağ Sürmek

Rüyada yağ sürmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin başının belaya gireceğine , başı yaslı ve gönlü de dertli olacağına yorulur. Bir kimse Rüyasında vücudunu yağladığını (yağda ovduğunu) görse, bu onun insanlar arasında hoş bir şöhrete ereceğine işarettir. Ot ve çiçeklerden çıkarılan hoş koku ile bedeni ovmak dahi tıpkı şekilde iyiye yorumlanır.

• Kötü kokulu yağ ile, yani yağın kötü kokusuyla beraber vücudunu ovuşturduğunu (yağlanmaktaymış olduğunu) görmek şayet, bir önceki yorumun tersinedir. Yani, insanlar arasında kötü bir şöhrete ereceğine, kötü isimle anılacağına işarettir biçiminde yorumlanır.

• İşçi ve işçi vs. gibi geçimlerini zorluk ve alın teriyle kazanan kimselerin, rüyada kendi vücutlarını yağla ovduklarını görmesi (yağlanması) yeni rızıklara ereceklerine, rahat ve güçlerinin artacağına işarettir biçiminde yorumlanır.

• Yağla vücudunu ovmak, yağlanmak, kendi kendisini yağlamak manasına gelmektedir.

• Rüyada bıyığını ve göğsünü yağladığını görmek, üçkağıtçı şahitliğe ve yalan yere yemin edeceğinize işaret eder.

• Rüyada zeytinyağı sürünmek, acı ve sıkıntıya düşeceğinize işaretle deyim olunur.

Rüyada Yağ Tenekesi Görmek Ne Demek?

Rüyada yağ tenekesi gördüyseniz , zor durumda imdadınıza yetişecek gönüllü ve makbul bir kişinin varlığına alamet eder. Bu kişi size her türlü beladan ve sorunlardan kurtaracaktır. Ve siz bu kişinin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceksiniz.

Rüyada Teneke Görmek

Rüyada teneke görmek, hayrı dokunmayan yarar ve yararı olmayan bir kazançla deyim olunur. Rüyada görülen
teneke her ne şekilde olursa olsun (ister dolu, ister boş, ister katman, ister levha), yararsız, boş boğaz, lüzumsuz gevezelik yapmaya işarettir.

• Rüyasında teneke katman yahut levha teneke görmek, dostlarınız yahut arkadaşlarınız yönünden alaya alınacağınıza ve aşağılanacağınıza işaretle deyim olunur.

Rüyada Yağ Satan Birini Görmek

Rüyada yağ satan birini görmek, faziletkar ve anlayışlı, iyi bir adama temsilen yorumlanır.

• Rüyasında kendisini alkışçı olmuş (yağ satan) biri olarak görmek, bu rüyayı gören kimse bekar şayet, varlıklı ve hoş olan birisi ile evlenir yahut evleneceğine işaretle deyim edilir.

• Rüyada alkışçı olarak görülen kimse, himayesinde çalışan kimselere çok iyi bakan, onları doyuran, mesut ve sevinçli, varlıklı ve mal-mülk sahibi bir kimseye temsil eder, şeklinde deyim edilir.

 

 

Rüyada Gelin Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu