Rüyada Nişanlıyı Görmek

Rüyada Nişanlıyı Görmek Öpmek Ve Aldatmak Ne Anlamlara Gelir?

Rüyada nişanlıyı görmek genel olarak iki şekilde tabir edilir. Rüyada nişanlınızı eğer sevinçli olarak görürseniz o zaman bu rüya hayra ve iyiye yorumlanır.

Yakın zaman içerisinde alacağınız güzel haberden dolayı çok sevinçli olacağınıza , iş hayatınızda hep olumlu gelişmeler yasacağınıza , mutluluk dolu günler geçireceğinize delalet eder.

Eğer nişanlınızı üzgün olarak görürseniz o zaman olumsuz durumlar yaşayacağınıza , çok mutsuz olacağınıza ve hiç tahmin etmeyeceğiniz durumlarla karşılaşacağınıza , büyük üzüntü yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Nişanlıyı Aldatmak Ne Demek?

Rüyada nişanlıyı aldatmak , çok kötü zamanlar geçireceğinize , bu durumdan ötürü canınızın çok sıkkın olacağına yorulur. Bu rüya iyiye ve hayra yorumlanmaz genel olarak kötüye tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde hiç istemediği kadar kötü günler geçireceğine , bu yüzden moralinin çok bozuk olacağına işaret eder.

Rüyada Nişanlıyı Öpmek Ne Demek?

Rüyada nişanlıyı öpmek , gerçek yaşam da zor duruma düşen insana ciddi anlamda yardım edeceğinize, onun dertlerine ortak olacağınıza , o kişinin feraha kavuşması için elinizden gelen her çabayı sarf edeceğinize delalet eder. Bu rüya kişi içi her zaman iyidir ve hayra yorumlanır.

Rüyada Nişanlandığını Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda 5 yaşındaki oğlumla birlikte namaz kıldığımızı gördüm ve yaşlı bir amca namaz kılmak için seccadesini seremiyodu ona yardım edip seccadesini seridiğimi gördüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu