B Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Böcek Görmek

Rüyada Böcek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada böcek görmek, sıkıntı olarak yorumlandığından dolayı hayırlı rüya olarak kabul edilmemektedir. Böceğin büyüklüğü ve küçüklüğüne göre görülen rüyaların anlamı da değişmektedir. Fakat genel olarak böcek sıkıntı ve üzüntü olarak yorumlanmaktadır. Böcek aynı zamanda aile hayatındaki ikili ilişkilerin kopması ve yıpranması anlamına da gelmektedir. Rüyada böcek görmek çoğu zaman ayrılık olarak da ifade edilmektedir.

Böcek genel olarak pis ve zararlı bir hayvandır. Bu nedenle rüyadaki anlamı da olumlu olarak kabul edilmemektedir.

Rüyada Böcek Görmek İhya

Rüyada böcek görmek , genel olarak gerçek yaşam da yaşanacak olan bir felakete , kişiyi çok sıkan bir endişeye ve tehlikeye işaret eder. Bunun yanı sıra yakın zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağınıza , sıkıntı ve zorluklarla karşı karşıya kalacağınıza , ikili ilişkilerde sorunlar yaşayacağınıza , anlayışsız olan bir eşe ya da kötü bir evliliğe , aile içi huzursuzluğa delalet eder.

Bu yüzden gerçek yaşam da çok dikkatli olmanız gerekiyor. Bazı durumlarda sevindirici haberler alabileceğinize ve olumlu gelişmeler yaşayacağınıza alamet eder.

rüyada siyah böcek görmek

Rüyada Siyah Böcek Görmek

Rüyada siyah böcek gördüyseniz , her konuda başarılı olacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , eğer bir konuda dikkatli olmazsanız hem üzüntü hem de sıkıntı içerisine gireceğinize ve hayatınızı tehlikeye atacağınıza işaret eder.

Rüyada büyük bir siyah böcek gördüyseniz , zor günler geçireceğinize , sıkıntılardan bir türlü kurtulamayacağınıza ve bu yüzden canınızın çok sıkkın olacağına yorulur.

Rüyada kara böcek görmek , genel olarak şansızlık , mutsuzluk , sorunlu ve sıkıntılı bir döneme giriş olarak yorumlanır.

Bunun haricinde kötü niyetli olan kişilerle karşılaşacağınıza ve girmiş olduğunuz işlerde başarısız olacağınıza delalet eder.

Rüyada kara Fatma gördüyseniz , canınızın sıkılacağı olaylar yaşayacağınıza , işlerinizin bozulacağına , zor duruma düşeceğinize ve canınızın çok sıkkın olacağına delalet eder.

Rüyada Böcek Isırması

Rüyada kendisini böcek ısırılmış olarak gören kişi bir kimseden zarar görecektir. Böcek küçük ise bu kişi ufak bir kaza atlatabilir.

Böcek büyük ve oldukça zararlı ise kişinin çok yakınında bir düşmana işaret etmektedir. Kişi bu düşmandan çok fazla zarar görecektir.

Rüyada Böcek Sokması Görmek

Rüyada Böcek Sokması Görmek

Rüyada böcek sokması görme , rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da işlerinin bir türlü yolunda gitmeyeceğine , sağlığıyla ilgili bazı problemler yaşayacağına , bir takım sorunlarla karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra kişinin işinden olacağına ve bu yüzden moralinin çok bozuk olacağına delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , birden bire karşınıza tersliklerin çıkacağına , hem iş hem de sosyal hayatınızda sorunlar yaşayacağınıza yorarlar. Yani bu rüya genel olarak hayırsız şeylere yorumlanır ve kişi için iyi değildir.

Rüyada Böcek Tarafından Isırılmak Görmek

Rüyada böcek tarafından ısırıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da fiziksel açıdan zorluklarla karşılaşacağınıza , sağlığınızdan olacağınıza alamet eder.

Yani yataktan dahil çıkamayacak kadar zor durumla kalacağınıza yorulur.

Rüyada Elini Böcek Isırması

Rüyada elini böcek ısırması , iyiye ve hayırlara yorumlanmaz.

Rüyayı gören kişinin işlerinin her zaman ters gideceğine , maddi açıdan büyük sorunlar yaşayacağına , bazı yerlere borçlanacağına ve bu yüzden kendisini çok kötü hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Böceğin Isırdığını Görmek

Rüyada böceğin ısırdığını gördüyseniz , sağlık olarak bazı sorunlarla karşılaşacağınıza , gündelik olan işlerinizi yapmakta çok zorlanacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayağını Böcek Isırması

Rüyada ayağını böcek ısırması , rüyayı gören kişinin işlerinin ters gideceğine , maddi ve manevi olarak büyük kayıplar vereceğine yorulur.

Rüyada Böcek Öldürmek

Kişi kendisine zarar veren bir böceği öldürmüş ise bu rüya hayırlı olarak yorumlanabilir. Kişi bir düşmanını mağlup edecek ve üstesinden gelecektir.

Zorlandığı bir işi başararak önündeki engelleri kaldıracaktır. Fakat bu kişinin düşmanları vardır ve düşmanları işine engel olmak için büyük çaba sarf etmektedir.

Kişi düşmanlarının arasından sıyrılarak önemli ve saygı göreceği yerlere ulaşacaktır.

Rüyada Böcek Sürüsü

Rüyada birden fazla böcek görmek ve böcek sürüsü içerisinde kalmak kişinin etrafında çok fazla düşman ve kötü niyetli insanların olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda bu kişi içinden çıkılmaz bir olayın içerisinde kalacaktır.

Rüyada Ağustos Böceği Görmek

Rüyada Ağustos Böceği Görmek, gönül ferahlığına (sevinmeğe) işarettir.

Rüyada Hamam Böceği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamam böceği görmek , rüyayı gören kişinin çevresinde art niyetli ve kötü insanların var olduğuna işaret eder.

Gerçek yaşam da dost sanmış olduğunuz insanların aslında arkanızdan size kötü laflar ettiklerine , sizi batırmak için ellerinden geleni yaptıklarına ve tuzaklar hazırladıklarına yorulur.

Bunun için çevrenizde bulunan insanlara çok dikkat edin gerekirse bir müddet kadar onlarla arkadaşlığınızı kesin. Yoksa hem maddi hem de manevi olarak büyük zarara girebilir hayatınız alt üst olabilir.

Bazı rüya yorumcularına göre , dost sanmış olduğunuz insanların aslında asalak kimseler olduklarına , bu insanların tek kötülüğü sadece laflarında olduğuna yani kişiye herhangi bir zarar vermeyeceğine yorarlar.

Rüyada Hamam Böceği Görmek İhya

Rüyada hamamböceği gördüyseniz , size görüntü olarak yakın gibi görünmeye çalışan kişinin size zarar vereceğine ve bundan geri durmayacağına yorulur.

Bunun için çevrenizde bulunan arkadaşlarınıza çok dikkat etmeniz de fayda vardır.

Rüyada Hamam Böcekleri Görmek

Rüyada hamam böcekleri gördüyseniz , çevrenizde art niyetli ve kötü fikirli insanların olduğuna işaret eder. Fakat rüyayı gören kişi bunları hiç dert etmeyeceğine ve gülüp geçeceğine alamet eder.

Rüyada Hamam Böceği Yediğini Görmek

Rüyada hamam böceği yediğinizi gördüyseniz , hayatta her aşamayı sorunsuz bir şekilde aşacağınıza , istemiş olduğunuz şeylere en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza , inancınız ve azminiz sayesinde her şeyin üstesinden geleceğinize yorulur.

Rüyada Hamam Böceği Öldürmek

Rüyada hamam böceği öldürdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da yaşayacağınız olumsuzluklardan dolayı tadınızın kaçacağına, mutsuz olacağınıza , hem iş hem de sosyal yaşantınızda bazı sorunlarla karşılaşacağınıza ve bu yüzden neşenizin ve huzurunuzun kaçacağına işaret eder.

Rüyada Ateş Böceği Görmek

Rüyada ateş böceği görmek

Rüyada ateş böceği görmek , uzun zaman önce yok saymış olduğunuz ve kaybettiğiniz şansı tekrardan yakalayacağınıza , hayatınızda olumlu şeylerin olacağına ve sizin hakkınızda edilen duaların kabul olacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra birçok konuda kolaylık ve ayrıcalıklarla karşı karşıya kalacağınıza , çıkmak istediğiniz yolculuğa çıkıp hayırlı bir şekilde geri döneceğinize delalet eder.

Bir kimsenin rüyada ateş böceği görmesi, sevince ve müjdeli bir haber almaya işarettir. Kişinin rüyada ateş böceğinin gelip eline konduğunu görmesi, iyi sayılır.

Rüya sahibinin çoktan beri olmasını isteği bir işinin olacağına (muradına ereceğine) dair müjdeli ve sevindirici bir haber alacağına işaretle yorumlanır.

• Bazı yorumcular, rüyada ateş böceği görmeyi, sabun köpüğü kadar çabuk geçen bir mutluluğa, yani kısa sürecek bir sevince işarettir şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Cırcır Böceği Görmek

Rüyada cırcır böceği görmek , gerçek yaşam da büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza , hem paranızı hem de malınızı kaybedeceğinize , bu durumda ise manevi olarak büyük bir çöküş içerisine gireceğinize alamet eder.

Rüyada Uğur Böceği Görmek

Rüyada uğurböceği gördüyseniz , birisinden duyacağınız bir haber ile çok huzurlu ve mutlu olacağınıza , mutluluktan adeta havalara uçacağınıza işaret eder.

Rüyada Karafatma Böceği Görmek Nedir?

Rüyada karafatma böceği görmek , rüyayı gören kişi arkadaşları tarafından kötü olaylar içerisine çekileceğine , kötü niyetli olan insanlar tarafından aklının çelineceğine delalet eder.

Kişi yasaklı ve günah olan şeyleri yapar , yapacağı bu şeyler ise kendisine çok cazip gelir.

Rüyada Yusufçuk Böceği Görmek Nedir?

Rüyada yusufçuk böceği görmek , gerçekte hem olumlu hem de güzel şeylerle karşılaşacağınıza , hayırlı ve güzel işler yapıp herkes tarafından takdir göreceğinize ve iş konusunda başarılı olup mevki olarak yükseleceğinize alamet eder.

Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada küçük kurt (böcek) görmek, mala, aile fertlerine, hırsıza ve elde edilecek menfaate gibi şeylere yorumlanır.

• Bir kimsenin rüyada vücudundan kurtların çıktığını (düştüğünü) görmesi, üzüntü ve kederden kurtulmasına ve kendisine zarar veren şeylerden kurtulmasına işarettir.

• Rüyasında küçük kurtların (kurtçukların) kendi karnında hareket ettiklerini hissettiğini görmek, rüya sahibin kazancından yiyen aile fertlerine ve akrabasından olan kimselere yorumlanır. Bu kişilerin üzüntü ve kederine işaret
eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Rüyada görülen kurtçuklar, rüya sahibinin ailesinden olan kişilerin başkalarının malından yemelerine ve yiyeceklerine veyahut yediklerine işarettir.

• Bir kimsenin arkasından kurtçuklar çıktığını görmesi, onun torunlarına işarettir şeklinde yorumlanır.

• Rüyada ipek böceği (ipek kurdu) görmek, akrabadan gelecek bir menfaate işaretle yorumlanır.

• Bir kimsenin rüyada ipek kurtlarını (ipek böceği) görmesi, onun mala ve zenginliğe ereceğine işarettir. Bazı yorumcular, ipek kurdu (böceği) görmek, haram mala, haramdan kazanılan mala işaret eder demişlerdir.

• Rüyada ağaç ve meyve kurdu (kurtçukları) görmek, mal ve eşyada meydana gelecek zarar ziyan ve eksilmeye işarettir.

• Rüyasında vücudunu kurt ısırdığını görmek, malında meydana gelecek bir zarara, noksanlığa ve telef olmasına, hırsızın vereceği zarara da işaretle yorumlanır.

• Rüyasında makatından kurt çıktığını görmek, evlat ve ailesinden ayrılmaya işaret eder demişlerdir.

 

Rüyada Kedi Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu