Rüyada Madalya Görmek ( Altın, Gümüş, Bronz)

Rüyada madalya görmek, rüya sahibi yapmış olduğu işler ve ortaya koymuş olduğu projeler sayesinde mevki olarak yüksek yerlere geleceğine ve emeklerinin karşılığını alacağına işaret eder.

Bunun haricinde bir işten veya bir kişiden beklemiş olduğunuz olumlu haberi en kısa zaman içinde alacağınıza alamet eder.

Rüyada Madalya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında kendisine bir nişan (başarı ödülü) verildiğini görmek, şan ve şerefe, şöhrete ereceğinize, göğsünüze bir
nişan, madalya takıldığını görmek, işlerinizin yolunda giderek ilerleyeceğine, eğer memur iseniz, terfi ederek yükseleceğinize işaretle tabir olunur.

• Birisinin nişanın sizin taktığınızı görmek, nişan madalyasını taktığınız kimseye büyük bir yardımda bulunacağınıza işaretle tabir olunur.

Rüyada Altın Madalya Görmek

Rüyada altın madalya gördüyseniz , aile hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacağınıza , eğer gerçek yaşamda evliyseniz o zaman erkek çocuk sahibi olacağınıza yorulur.

Aynı zaman da iş hayatında yaşamış olduğunuz sıkıntılara ve sorunlara yeni çözümler bulacağınıza ve kısa süre içerisinde iş yerinizi devredeceğinize yorulur.

Rüyada Gümüş Madalya Görmek

Rüyada gümüş madalya görmek , kişinin iş hayatıyla ilgili çok uzun zamandır beklemiş olduğu haberin en kısa zaman içinde geleceğine , bu haber ile kariyerinize yön vereceğinize alamet eder.

Uzakta olan bir akrabadan veya bir tanıdıktan hiç beklemediğiniz bir haber alarak yola çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada Bronz Madalya Görmek

Rüyada bronz madalya gördüyseniz , yaptığınız veya yapacağınız bir işte sıkıntıya düşeceğinize ve çok güvenmiş olduğunuz dostunuzdan veya arkadaşınızdan destek almak isteyeceğinize fakat bu kişilerin size cevap vermeyeceğine ve tek kalacağınıza yorulur.

Rüyada Madalya Satmak

Rüyada madalya sattığınızı gördüyseniz , Allah yolunda ilerleyeceğinize , harama hiçbir şekilde bulaşmayacağınıza ve iyi niyetli birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Nilüfer Çiçeği Görmek

Bir Yorum

  1. Ruyamda babami gordum sol dosunde 3 tane madalya var bana diyorki hadi gidelim de sordaki sütçü den süt alalım diyo bende uzakta diyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu