Rüyada Hayvan Kesmek Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada hayvan kesmek , rüyayı gören kişinin çok inatçı , dik kafalı ve sözünden hiçbir zaman dönmeyen birisi olduğuna delalet eder.

Böyle bir rüya gördüyseniz başınıza kötü şeylerin geleceğine ve günaha bulaşarak başka insanların haklarını yiyeceğinize yorulur.

Bunun yanı sıra mutsuz olacağınıza , kendinize zarar verecek işlere gireceğinize ve etrafınızdaki uyarılara aldırış etmeden kendinizi resmen ateşe atacağınıza alamet eder.

Bu durumda sadece siz değil , sizi sevenlerinizde bu duruma çok üzülecek. Yani kısacası bu rüya Allah katında hayra yorulmaz.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişi tövbe ederek kötülüklerden kurtulacağına yorarlar.

Rüyada Hayvan Kesildiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hayvan kesildiğini gördüyseniz , gerçek yaşam da kötü işlere bulaşarak mazlum olan kişilerin ağını alacağınıza, çevrenizdeki insanları şoke edecek bir büyük günaha bulacağınıza ve bu durum karşısında canınızın çok sıkkın olacağına delalet eder.

Aynı zaman da kendinizi günaha sokarak bazı insanların da haklarını yiyeceksiniz ve o kişilerin kalplerini kıracaksınız.

Rüyada Büyükbaş Hayvan Kesmek Ne anlama Gelir?

Rüyada büyükbaş bir hayvan kestiğinizi gördüyseniz , etrafınızda bulunan insanların kalplerini kıracağınıza , günahını almış olduğunuz bu kişilerden tek tek özür dileyeceğinize ve bundan sonra Allah yolunda ilerleyeceğinize , hatalarınızı düzeltmek için elinizden geleni yapacağınıza ve pişmanlıklarınızdan sonra keyfinizin tekrardan yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Hayvan Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Eski patronum evime haciz getirdi ve çok sevincliydi ben gercekt onu mahkemeye verdim on alakalimiunl

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu