Rüyada Yabancı Ülke Görmek İslami

Rüyada yabancı ülke görmek , rüya sahibinin büyük bir şans elde edeceğine , hayatının değişeceğine ve hiç beklemediğiniz bir şekilde hayatınızın yönleneceğine delalet eder. Bunun yanı sıra iş konusunda çok güzel bir şekilde ilerleyeceğinize , hedeflerinizin dışında başka bir kariyer yapacağınıza , daha güzel bir hayata sahip olacağınıza ve bu şekilde ailelinizi kalkındıracağınıza alamet eder.

Bu rüya genel olarak yeni başlangıçlara yorulur. Yani kısacası umut , yenilenme ve hayattan keyif alma olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sıkıntıları varsa en kısa zaman içerisinde rahata kavuşacağına , hem kendisini hem de ailesini kalkındıracağına ve manevi gücü kendisinde bulacağına yorulur.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yabancı bir ülkeye gittiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde farklı bir ortama gireceğinize ve yeni iş teklifleri alacağınıza delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre , iş konusunda feraha kavuşacağınıza yorarlar. Eğer gitmiş olduğunuz ülke aydınlık , temiz ve modern ise o zaman gelişmelerin olumlu olacağına , kötü ve kasvetli ise o zaman da o yerde çok zarar göreceğinize alamet eder.

Rüyada yabancı ülkeden gelenleri gördüyseniz , daha önce tecrübeniz olmayan bir ortaklığa gireceğinize işaret eder. Bunun için çok iyi bir araştırma yapmadan herhangi bir işe girmemeniz gerektiğine , yeni tanıştığınız kişilere fazla güvenmemeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada Yabancı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu