Rüyada Komşusunu Hamile Görmek Neye Yorumlanır?

Rüyada komşunu hamile görmek, sağlıklı bir yaşama , iyi şansa , huzura ve rahatlığa delalet etmektedir. Bunun yanı sıra gerçek yaşam da çok mutlu ve huzurlu olacağınıza, duygusal hayatınızın iyi olacağına , emniyette olmaya , sevenlerinizle iyi geçineceğinize ve alın teri döküp zengin olacağınıza yorulur.

Kötü huylu olan birisinden kötülük göreceğinize , korkmuş olduğunuz şeylerin başınıza geleceğine , ferahınızın kaçacağına ve değerinizin düşeceğine alamet eder.

Aynı zaman da tüm sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğinize , iş konusunda mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize, uğraş vermiş olduğunuz şeylerden yüksek kazançlar elde edeceğinize , mağlubiyetten sonra zaferi elde edeceğinize ve tüm çabalarınızın karşılığını alacağınıza yorulur.

Bazı rüya tabircilerine göre Rüyada Komşunu Hamile Görmek, yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli haber ile çok mutlu olacağınıza , her zaman kazançlı işlerde bulunacağınıza, dingin bir hayatınızın olacağına , güç sahibi olacağınıza ve kısa süre içerisinde öğreneceğiniz bazı haberlerden dolayı çok sevinçli olacağınıza,  yemininizi tutacağınıza delalet eder.

Özellikle kaprisli olan birisiyle tanışacağınıza , üzüntü veren durumlarla karşılaşacağınıza ve korkmuş olduğunuz bir şeyden emin olacağınıza alamet eder.

Kimi tabircilere göre , uzun süren çabalarınızın sonucuna rahata kavuşacağınıza , hayal etmiş olduğunuz gücü elde edeceğinize ve çekmiş olduğunuz tüm sıkıntıları geride bırakıp yeni bir sayfa açacağınıza işaret eder.

Rüyada Odun Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu