Rüyada Komşunu Hamile Görmek Neye Yorumlanır?

Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada komşunu hamile görmek , sağlıklı bir yaşama , iyi şansa , huzura ve rahatlığa delalet etmektedir. Bunun yanı sıra gerçek yaşam da çok mutlu ve huzurlu olacağınıza,

duygusal hayatınızın iyi olacağına , emniyette olmaya , sevenlerinizle iyi geçineceğinize ve alın teri döküp zengin olacağınıza yorulur.

Kötü huylu olan birisinden kötülük göreceğinize , korkmuş olduğunuz şeylerin başınıza geleceğine , ferahınızın kaçacağına ve değerinizin düşeceğine alamet eder.

Aynı zaman da tüm sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğinize , iş konusunda mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize,

uğraş vermiş olduğunuz şeylerden yüksek kazançlar elde edeceğinize , mağlubiyetten sonra zaferi elde edeceğinize ve tüm çabalarınızın karşılığını alacağınıza yorulur.

Bazı rüya tabircilerine göre , yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli haber ile çok mutlu olacağınıza , her zaman kazançlı işlerde bulunacağınıza,

dingin bir hayatınızın olacağına , güç sahibi olacağınıza ve kısa süre içerisinde öğreneceğiniz bazı haberlerden dolayı çok sevinçli olacağınıza,  yemininizi tutacağınıza delalet eder.

Özellikle kaprisli olan birisiyle tanışacağınıza , üzüntü veren durumlarla karşılaşacağınıza ve korkmuş olduğunuz bir şeyden emin olacağınıza alamet eder.

Kimi tabircilere göre , uzun süren çabalarınızın sonucuna rahata kavuşacağınıza , hayal etmiş olduğunuz gücü elde edeceğinize ve çekmiş olduğunuz tüm sıkıntıları geride bırakıp yeni bir sayfa açacağınıza işaret eder.

  Rüyada Arkadaşını Hamile Olarak Görmek Ne Demek?
5 yorum

5 thoughts on “Rüyada Komşunu Hamile Görmek Neye Yorumlanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.